Víkendová sobotní soutěž. Vyhrajete HOUSENKU?

misa_fisherprice
9. pro 2017

Dobré ráno😘,

víkendová sobotní soutěž je tady😉.

Jdeme na to😅.

Zadání soutěže: ozdobte stromeček, větvičku, kytičku....cokoliv ze živé přírody a připravte tak vánoční dekoraci s Vašimi dětmi pro celou rodinu. Ozdobičky musíte vytvořit a musejí mít zvířecí motivy. Jelikož jsme u Fisher Price, nezapomeňte pár ozdobiček udělat třeba s Pejskem, Housenkou, Pejsinkou...😅. Vaše krásné výtvory nám vyfoťte a pošlete do soutěže.

Trvání soutěže: sobota 9.12. do půlnoci
Vyhlášení výsledků: 10.12. během dne
Výhry: 2 nejzdařilejší příspěvky odměníme HOUSENKOU od Fisher Price😅.

Přeji Vám všem krásnou zábavu, hezký adventní čas a hlavně buďte všichni spolu a hodně se smějte.

P.S. Pokud budete zdobit na zahradě, můžete přidat i vánoční světýlka a fotky poslat večer🙂.

Moc se těším na všechny příspěvky a hezké tvoření s dětmi.👦👧

janickaavitecek
9. pro 2017

Oooo tak to je teda peknej orisek😂

rottentocore
9. pro 2017

Panečku to je úkol... už se těším na výtvory. Hrozně mě ty soutěže baví, i když tentokrát jako pozorovatele🙂. A Vám @misa_fisherprice nezávidím. Musí být těžké vybírat z tolika krásných výtvorů.

vlaxyz
9. pro 2017

No ty bláho 😂😂😂 tak to bude teda vážně oříšek 😂😂

newmom17
9. pro 2017

Tentokrát teda budu pozorovatel též, malinká má super brečící náladu a odpo jsme na oslvě, tak se budu jen kochat 😀 🙂 a přeji štěstí zúčastněným 🙂

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@rottentocore je to jeden z nejtěžších úkolů...dala bych cenu vždycky všem. Hezké ráno.

makynaeliska
9. pro 2017

No tak to my se do toho pustime az odpoledne,me ceka generalni uklid a pak to musim poradne promyslet 😂😂😂

silvousek96
9. pro 2017

Tak my máme dnes hotovo 🙂 udělali jsme si stromeček před vchodové dveře. 🙂 Zvířátka máme perníčky a zbytek jsme dělali už včera ze slaného těsta, které mi připomnělo bezstarostné časy, kdy jsem byla ještě pidi špunt ve školce, a dnes jsme vše dodělaly. 😍 No Sabinka mi málem snědla to slané a při pózování s Mikinkem byl málem sněden i perníkový kapřík. 🙏 😝
Přeji hezkou sobotu a těším se na ostatní nápady a inspirace. ❤

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@silvousek96 moc děkujeme, vy jste snad tušila naší dnešní soutěž😅. Hezké dopoledne. Malá je tedy moc šikovná pomocnice.👍

matty.
9. pro 2017

Míši , super soutez s malickou budeme mit o zabavu postarano na celý den 🙂 už od rána vymýšlí co vše spolu vyrobíme ❤

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@matty. tak se moooc těšíme na vaše nápady a držíme palce. Malé pozdrav. Míša

silvousek96
9. pro 2017

@misa_fisherprice My také děkujeme. 🙂 Měli jsme to právě už rozchystané, proto jsou zvířátka perníková a ne jako ostatní ozdoby - tušit to, tak jsou ozdoby zvířatkové, ale aspoň je trochu barevnější. 🙂 Konečně jsme se dostaly k tomu jej dodělat. 🙂 Jo jo ona rada pomáhá. Dělaly jsme spolu i adventní věnec tak podávala ozdoby a korálky i na něj. 🙂 Teď když půjdeme odněkud domů, zdobí nam stromeček prostor u vchodových dveří a my z něj máme radost. 😍

beruszka82
9. pro 2017

Tvořivé dopoledne u nás doma,zatím první ozdoba dominanta našeho stromečku,tedy asi větviček protože stromeček ještě nemáme,tak tatínka vyšleme na větvičky,my zapojíme dneska celou rodinku abychom vyhráli Housenčí hrdinku 😍

minonnka
9. pro 2017

No panečku, tomu říkám úkol s velkým Ú 🙂 Snad to stihneme, zrovna dnes máme nějaké pochůzky a zařizování😝 Všem přeji pěkný den u tvoření 🙂

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@beruszka82 tak se mi moje odpověď někam vytratila, už jsem vám odpověděla jednou😉. Krásné tvoření a jste opravdu šikulové, těším se na finální výsledek. Malému posíláme velké ahoooj z Prahy. Míša

hahahala
9. pro 2017

U nás doma je přezvířátkováno 😀 Nejlepší jsou samozřejmě jedlé zdravé ozdoby a je to také jediná možnost jak do dcerky dostat ovoce 😀

veronikakvakova
9. pro 2017

Tak jsme se s dětmi nechali inspirovat,tvoření nás baví a už jaksi docházeli nápady 🙂 Jediný kdo s námi netvořil byl nejmenší ten pěkně spinkal a to je dobře,stihli jsme aspoň toto :D Stromeček zatím nemáme tak zatím posloužila palma :D A ještě pár zvířátek jako ozdoby na stromeček 🙂 Housenka se nám moc líbí tak bylo jasné co vyrobíme :D

igiana
9. pro 2017

Dekujeme za krásny nápad, aj jsme se nasmali pri tom, naše 6 leta Klarka je z housenky nadšena, chtela si housenku i vyrobit, doufam, ze se originál housenke bude libit a ze se do naši rodiny bude chtit nastehovat 😊.
.... a Míšo doufam, ze když jsme nestihli nic na obed uvarit, ze nas pozyvas na pizzu! 😉😂

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

❤❤ nádhera! Holky, já také ještě nemám nic k obědu, ale dcera je na tenise, tak jdu udělat lečo a kuřecí vývar😎. Ta housenka je jako ta od nás z Fisher Price, opravdu povedené. zdravíme. Míša

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@veronikakvakova moc zdravím všechny, kluci jsou super kreativní. Doufám, že jste si užili príma tvoření. Přeji hezkou sobotu a moc děkujeme. Míša

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@igiana ❤❤ nádhera! Holky, já také ještě nemám nic k obědu, ale dcera je na tenise, tak jdu udělat lečo a kuřecí vývar😎. Ta housenka je jako ta od nás z Fisher Price, opravdu povedené. zdravíme. Míša

jarcca
9. pro 2017

Když ven, tak jsme udělali radost housenkou našim slepičkám! 🙂

pekosek
9. pro 2017

@misa_fisherprice Míšo krásné zadání a už se tu objevují nádherné výtvory.
Vzhledem k tomu, že jsme pozvaní na oběd k babičce a poté se jde na oslavu, tak jsme se do toho museli pořádně opřít již dopoledne (úklid počká 😀). Stromeček doma budeme zdobit až těsně před štědrým dnem a odstrojovat asi hned ten den vzhledem k synovi. Na lustr ho asi přece jen nedáme a jinak by to nedopadlo dobře.
Ozdobili jsme co se dalo a vytvořili i betlém z fisher price hraček.
Jo a pro koho by případná výhra byla určena? Pro syna a 4 letého synovce. Zatím trošku spolu soupeří, ale třeba právě housenka by je spojila.

jarcca
9. pro 2017

Tak slepička pokus dvě. 🙂

igiana
9. pro 2017

❤ dekujeme! My vsichni v pyzamu, strapate, asi jenom brambory s tofu narychlo 😅
@misa_fisherprice

sabri12
9. pro 2017

Jeee škoda Této soutěže se nezúčastnime chytli jsme nejaky bacil a ven se nedostaneme. :(

arwpal
9. pro 2017

Mila Miso, milý tyme Fisher price,

tímto stromem splnenych přání vám chtějí já i moje děti moc poděkovat za vše,co pro nás delate, i za možnost zde vyhrát a zažít zase pozitivní okamžiky. Chceme poděkovat za to,ze stmelujete zdejší maminky a davate jim nápady,jak zabavit děti. Vase nápady a soutěže jsou úžasné kreativní.

Mile maminky na Modrém koniku,

I Vám chceme moc poděkovat. Jste pozitivní,člověk se u vašich příspěvků velmi zasmeje,jste velmi inspirativní,kreativní a krásné držíte při sobě a pomahate.

Chceme vám všem poprat krásné prožití Vánoc,mnoho zdravicka,stesticka,lásky a hlavně zdraví našich děti,vše ostatní je pomíjivé.

Rodina Palinkasova

nikinnna
9. pro 2017

Tak my už na tom taky pracujeme pracujeme. Snad nám sádra vytuhne 😁...

janickaavitecek
9. pro 2017

@sabri12 doma nejakou kyticku urcite tke mate🙂

janickaavitecek
9. pro 2017

My taky makame,sle mame to na dyl😂

cerveliska
9. pro 2017

Celý týden něco s dětma tvoříme (proto ten sněhulák a ponožka), kojenec většinou jen přihlíží, ale batole se docela snaží. Housenku jsme střihali z pomalovaných papírů, alespoň se využili. Jinak fikus zdobíme každý rok,už je zvyklý.