Pondělní soutěž - chystáme se na Mikuláše🙂. Zapojíte se s námi?

misa_fisherprice
4. pro 2017

Hurááá, huráááá❄❄

Tak vyhlašuji první soutěž tohoto týdne a jelikož zítra chodí Mikuláš tak to bude o něm a pro něj, protože tady u nás ve Fisher Price tradiční zvyky milujeme❤.

Téma soutěže: vytvořte (nakreslete, vymodelujte, postavte, nalepte, 😉......) Mikuláše a jeho doprovod. A jak již víte z minulých soutěží, jsme tady u Fisher Price, tak nezapomeňte, že na vašem výtvoru se musí někde objevit značka Fisher Price😍. Vše vyfoťte a pošlete k nám do soutěže.
Trvání soutěže: 4.12. do půlnoci (jednodenní soutěž)
Vyhlášení výsledků. 5.12. 2017 během dne
Výhry: 8 nejpovedenějších výtvorů odměníme Usínáčky od Fisher Price (4x FP Kolotoč nad postýlku - Motýlci, 4x Motýlí kamarád pro klidné sny).

Já se tak těším, protože vás již znám a vím, že to bude zase moc príma soutěž.

Tak lepidlo, vatu, knoflíky, pastelky...... a huráááááá, jde se tvořit.
Krásné ráno,
Míša

loaper
4. pro 2017

Náš čertík 🙂

gabkekoczi
4. pro 2017

Dcera je ve věku, kdy ještě tvořit neumí, resp. by vytvořila něco, co by bylo neidentifikovatelné😀 A tak jsem s pomocí babičky tedy vytvořila toto.

denitek
4. pro 2017

My jdeme tedy taky s kůží na trh 😅 Míšo taky u vás ve Fisher Price řádí lichožrouti, co za sebou nechávají jen liché ponožky?! U nás tedy jo!!! Takže jsme díky vaší soutěži pár takových ponožek zlikvidovali 😅 dokonce to mame i s Ježíškem 😅 zatím u nás Mikuláš s čerti obdarovalvali hračky 😊 naše želva byla hodná a dostala misku salátu 😅🐢

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@denitek mám inspiraci pro naše liché ponožky🙂, tleskám a fandím vaší kreativitě a vtipnosti! Zdravíme děti❤ a užijte si Mikuláše. Míša

lucieeva777
4. pro 2017

U nas trosku jinak 🙂 nase mala andelka co se certi,ale nejde to videt.Mikulas ze skritkova a certik primo od Fisher price 🙂

pekosek
4. pro 2017

krásný den všem přeji. Dnešní soutěž je úplně stvořená pro nás. syn má 14 měsíců a má problém s usínáním už jsme zkoušeli vše možné a nemožné a jediné co docela zabírá je pejsek a jeho ukolébavky, ale musím ho vždy zapínat minimálně 3x. U motýlího kamaráda se mi libí, že jde nastavit i 30 minut. Možná díky této výhře by se u nás vyřešil náš večerní problém. 
Je pro nás jako stvořená také díky tomu, že se konečně můžeme naplno zapojit i s tak malým prckem s dílem, které trvalo rozhodně déle než půl hodiny. Kostým, který má na sobě syn jsem sama šila (jsem amatérka a docela mi to trvalo), ale jsem z čertovské vestičky, která má na sobě ocásek nadšená. Čertíka máme, už nebylo těžké sehnat do party anděla (maminku) a mikuláše (našeho již zmíněného kamaráda pejska). jen moje nadšení nesdílel syn a moc se nechtěl fotit. Mějte se krásně a užívejte vánoční pohodu.

denitek
4. pro 2017

@misa_fisherprice moc dekujeme ☺️ Dnes se asi nase vytunene ponozky budou nosit az di vecerniho koupani dvouletacka se nechce andilka ani certa vzdat a me to zakazala si je sundat 😅 to vude taťka koukat až přijde z práce 🙈😂

beruszka82
4. pro 2017

@misa_fisherprice Zdravíme a přejeme krásný Adventní čas...
Čerti a čertidla u nás doma...
Jeden je ve školce a druhý po úraze usnul, takže mikuláš u stromečku na ně vyčkává,aby mohli vyrazit do ulic...

ivca1986
4. pro 2017

Starší dcerka došla ze školky a hned jsme se do toho daly. Koukám, že stejný nápad mělo více maminek. 🙂

silvousek96
4. pro 2017

Přejeme pěkné pondělí a děkujeme za super tip na tvoření. 🙂

ivca1986
4. pro 2017

@ivca1986 akorát jsem nesehnala doma vatu na vousy... škoda

lucik126
4. pro 2017

Barunka dneska šla po nemoci do školky a malovali tam🙂

lajlulinka
4. pro 2017

Přejeme krásný Advent a ať Vás zítra neodnese čert. 👹😈❄🤗

lajlulinka
4. pro 2017

@lajlulinka
Ps.: Úžasná zábava. Zahráli jsme si divadlo a vzpomínali na básničky. ❤ Děkujeme. 🙂

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@lajlulinka děkujeme! Tenhle čertík je moc milý, tak snad se bude smát na všechny i na Míšu😅. Pozdrav dětem.

makynaeliska
4. pro 2017

My si tuhle soutez nechame ujit,Vojta uz usinacka od vas ma,a jinej by neprosel,ale strasne rada si vecer prohlidnu fotky ostatnich 😍

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@makynaeliska už jsem si říkala, že tu nejste🙂.....tak nabírejte síly na ostatní dny, každý den bude něco...zdravíme Vojtu! Míša P.S. ani malého čertíka neuděláte????

makynaeliska
4. pro 2017

@misa_fisherprice muzu vyfotit Vojtu to je taky takovej cert 😂😂😂Ale to vite ze jo,aspon se odpoledne zabavime mimo soutez☺️

snany
4. pro 2017

Pojali jsme to trochu netradičně. Vymysleli jsme Mikulášskou hru. Základem je házení kostkou, kdo obsadí více polí vyhrává. Jen nám teď chybí třetí do party a syn se fotit nechtěl

jenie
4. pro 2017

My jsme spíš přes to malování 🙂 Přejeme všem dětem štědrého Mikuláše!!!

snany
4. pro 2017
oplatecka
4. pro 2017

Mikulášské tvoření nás oba moc bavilo 🙂 Děkujeme za krásný nápad.

cajkma
4. pro 2017

Hezký den, my dnes taky necháme soutěžit ostatní 🙂 Náš Šimonek už je na takové krásné usínáčky odrostlejší. Určitě si taky něco vytvoříme, tady prohlídneme krásné výtvory a všem přejeme ať se na ně usměje štěstí a soutěž si užijí 🙂

jaaanaluk
4. pro 2017

Zrovna se se vratili z mikulaske besidky a tak jsme si mikulase, certa a andela udelali jeste z nasich oblibenych hracek fisher price

nikolettab
4. pro 2017

I my přidáváme své tvoření, Elli byla nadšená a čertík s Mikulášem u nás zůstanou 🙂 Partu nám dotvořil živý andílek a i jeden malý a pěkně živý pekelníček nám pomáhal 🙂 Krásné odpoledne všem. 🙂 🙂

daru2
4. pro 2017

Kdo říká, že doprovod Mikuláši musí dělat vždy anděl s čertem? 😉 My zrovna s Karolinkou za oknem zahlédly Mikuláše v doprovodu Pejskovy sestřičky a hvězdičky z kouzelné země Fisher Price. Třeba zítra zaklepou i na naše dveře... Krásný advent všem! 🙂

elinka90
4. pro 2017

Mame doma nemocneho andilka s certem v tele

novauzivatelka007
4. pro 2017

U nás jsme vyrobili papírové kornoutky. Byla to zábava, jen jsem to nakonec musela trochu dodělat :D ale děti z nich měli radost.
Díky za tuto soutěž, jsou tu moc fajn nápady.

jarcca
4. pro 2017

Mám tu zrovna neteř a nadšeně mi chtěla ukázat jak dělali Mikuláše ve školce...no tak jsem zvědavá čím umýcháme těsto na perníčky! 😀

qintus
4. pro 2017

I my dnes necháme soutěžit menší,na krásný kolotoč a usínáčka jsme odrostlejší...
Tak jen posíláme všem pozdravy od našeho Mikuláše s cháskou pekelnou 😈