Pondělní soutěž - chystáme se na Mikuláše🙂. Zapojíte se s námi?

misa_fisherprice
4. pro 2017

Hurááá, huráááá❄❄

Tak vyhlašuji první soutěž tohoto týdne a jelikož zítra chodí Mikuláš tak to bude o něm a pro něj, protože tady u nás ve Fisher Price tradiční zvyky milujeme❤.

Téma soutěže: vytvořte (nakreslete, vymodelujte, postavte, nalepte, 😉......) Mikuláše a jeho doprovod. A jak již víte z minulých soutěží, jsme tady u Fisher Price, tak nezapomeňte, že na vašem výtvoru se musí někde objevit značka Fisher Price😍. Vše vyfoťte a pošlete k nám do soutěže.
Trvání soutěže: 4.12. do půlnoci (jednodenní soutěž)
Vyhlášení výsledků. 5.12. 2017 během dne
Výhry: 8 nejpovedenějších výtvorů odměníme Usínáčky od Fisher Price (4x FP Kolotoč nad postýlku - Motýlci, 4x Motýlí kamarád pro klidné sny).

Já se tak těším, protože vás již znám a vím, že to bude zase moc príma soutěž.

Tak lepidlo, vatu, knoflíky, pastelky...... a huráááááá, jde se tvořit.
Krásné ráno,
Míša

klaarusa
4. pro 2017

Tak jsme si také zablbli. A celá kuchyně (a to doslova) byla rázem plná Mikulášského tria. 😊 Starší dcerka take slušivě trojici oblékla, mladší se na nás při výrobě čertovsky smála. 🙂 Děkujeme za pestré odpoledne. 😊

kikinkaka
4. pro 2017

Krásný den, tak taky přidáváme fotečku 😉

andinka97
4. pro 2017

Zvladli jsme sladit certa, andilka a Mikulase do jedne cacorky 😀 cepicka jak Mikulas, saticky jak andilek a ponozticky jako certik ( pusinka je tak spinava od dobrutek ze se hodi k certovi taky ) 😀
Ps. Vytvarnici z nas nikdy nebudou tak jsme museli trosku jinak 😀

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

Musím tedy podotknout, že jste opravdu velmi tvůrčí skupina.... použijete vše, co máte a to je moc fajn. Myslím, že děti si s vaší pomocí opravdu užívají. Moc děkujeme a posílejte dále. 😍

luca16
4. pro 2017

Konečně máme trošku zimní výzdobu🙂

dzogobela
4. pro 2017

My sednes taky neucastnime, ale koukame se, jak jsou vsichni sikovni 🙂

makynaeliska
4. pro 2017

@nikolettab hihi to je jak vojta skoda ze nemam doma to “zezlo” a rohy 😂

nikolettab
4. pro 2017

@makynaeliska myslím že jsou to pěkná čertiska i bez rohů a dalších propriet :D :D

dzannett
4. pro 2017

Dcerka tvorila. Vybrala si hned plastelinu. Vecer mame problem usnout tak tvori casto vecer a ze skolky odpoledne. Na Mikulase se moc tesime 🙂 a takto ho znazornila spolu s certem a andelem. Dekujeme za ,,super,, soutez dcerka se vyradila 🙂 A mame novou vyzdobu 🙂
Hezky zbytek dne.

dvorkada
4. pro 2017

Tvořili jsme čertíka do školky za domácí úkol..před tím jsem asi vložila na špatné místo 😉

toucha
4. pro 2017

Ten náš malý má pouze 5 měsíců, ten toho moc nevyrobí.... ☹ Usínáček nebo kolotoč je určený právě pro tento věk, ne? Přidávám tedy fotku výrobku od staršího bráchy, který by Tadeáškovi moc rád hračku vyhrál.....

toucha
4. pro 2017

@toucha a ještě jedna s logem FP - omluvte značně ožužlaný stav tygra 😀

petrasik
4. pro 2017

Já se tentokrát mírně vzdálím tématu, ale jen opravdu je trochu. Ráda se s Vámi totiž podělím o fotku, která není aktuální, ale přibližně rok stará, krátce po návratu z porodnice. Od začátku mi na ní totiž dcera přiomíná anděla a "Andílek" jí také od té doby přezdíváme 🙂.

kkaatte
4. pro 2017

My jsme dnes chtěly nasát vánoční atmosféru na trzích, ale bohužel začalo pršet. Tak jsme se vrhly na Mikuláše. Lepení ji prostě baví. A Mikuláš si musí "zavolat" pomocníky sám 😇 😈

kacka.ondra
4. pro 2017

Pořádně tvořit ještě neumíme, ale za to naše maminka, nám vždy něco pěkného nakreslí a my už to vybarvíme podle své fantazie. Tyto obrázky jsme vybarvily pro Mikuláše, na kterého se už moc těšíme. Zdraví Adrianka a Natálka

tomikkubik
4. pro 2017

Nás čert a Mikuláš z mandarinek. Vyráběl nejstarší syn

tarien
4. pro 2017

Holky jsou nemocné, do školky ani jedna nemůže a vypadá to, že zítra Mikuláše s čertem neuvidí, pořád ještě teplotují. Tak jsme si je aspoň vyrobily. Měla jsme to dneska tak trochu i v plánu, tak se soutěž hodila.

anetka1701
4. pro 2017

Šárka soutěží o kolotoč pro svého sourozence co se má narodit v březnu 😁 Maminka jen vkládá do fóra, jinak komplet celá tvorba, aranžmá i fotka v režii 6ti létě dcerky 😁

zeabispears
4. pro 2017

😂tak tady to je

petkasadelkou
4. pro 2017

😈😇

tomikkubik
4. pro 2017

Tak oprava.nase dvojka z mandarinek a jablíčko od Fb,které dostal včera nejmladší syn k narozeninám.

matulka93
4. pro 2017

Jiz predloni jsem tgorila tyto kostýmy, neco sila neco koupila neco dostala 🙂 letos tvorila mala i sama drobne darecky pro certy, tvorila uplne sama...

sarka49
4. pro 2017

Vystrihla jsem rohy a vidle, dcerka vymalovala a mame malou certicku 🙂

kh
4. pro 2017

Posilame fotečku naší skolkovo-domaci vyzdoby. Mikulas mne konecne nakopl tez k vanocni vyzdobe, tak jsme dnes povesili dva vanocni vence z oken, na zítra trénujeme basnicku a pokud to Kebulac zvladne (boji se tmy a asi i certa - sebekriticky uz par dni prohlasuje, ze zlobil na peklo), pujdeme zítra ven na mikulasske jezdeni na ponicich.

kh
4. pro 2017

To je tak, když si neprectete pravidla az do konce 😀 Soutez nesoutez, nam to kdyztak nevadi, když se nam to neuzna. Hrajeme spis pro zabavu - a rada bych, aby u toho i zustalo.

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

Děkujeme všem za všechny parádní fotky, ale soutěž stále běží, tak se budu těšit, co nám zde ještě přibude. Hezký večer. Míša🐭

misssunday
4. pro 2017

To byla sranda! 😀😁 zapojena byla celá rodina. A vytvořili jsme Fisher Price Andílka 😇

velkavera
4. pro 2017

U nás je to jak heslo... hraje celá část dámského osazenstva... Babička (andílek vylitý z mýdlové hmoty) maminka foto... a Simonka hafo hafo a hafo čertů a jeden vyrobený Mikuláš sama samotinká. Je to malá čertice. Ale povídala to víš že jo vyfoť to... Ať Štěpánek vyhraje... ale musí mi to občas půjčit 🙂

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@misssunday máte opravdu ANDÍLKA😇, moc zdravíme a děkujeme a jsem ráda, že jste tvořili celá rodina. Hezký večer. Míša

misssunday
4. pro 2017

@misa_fisherprice ano ano, tvořili 😁 Je to krásně vidět na fotce, kterou jsem poslala, ale dobře se asi neuložila. Zkusím znovu..
Nebo to jednoduše neumím 😀😊 Jsem tady krátce a teprve se učím. 😉 Ale zatím supr! Hračky FP jsou skvělá motivace. Už teď jsem zvědavá na zítřejší zadání. 😉