Páteční soutěž - přidáte se?

misa_fisherprice
8. pro 2017

Dobré ráno,
dnešní soutěž bude velmi jednoduchá😉.

U Fisher Price milujeme zvířátka a co vy? Také je máte rádi?

Zadání soutěže: Vyfoťte, namalujte, vymodelujte nejmilejší zvířátko vašich dětí a pošlete nám ho do soutěže. Napište nám, proč je to zrovna toto zvířátko.
Trvání soutěže: 8.12. do půlnoci
Vyhlášení výsledků: 9.12. během dne
Výhry: 10 nejpovedeněnjších příspěvků odměníme ( 4x FP aktivní dečka na cesty, 2x FP plyšový hrášek pro novorozence, 2x FP kousátko kukuřice, 2x FP krokodýl s aktivitami pro novorozence).

Tak hurá, hurá do soutěže.
Hezký den,
Míša

eva1987
8. pro 2017

Jeeeeee moc krásné ceny a soutěž, ale bohužel ceny jsou spíše pro menší miminka 🙂 Tak já budu s dětmi koukat na výtvory ostatních a držet pěstičky všem🙂 Hezký den.

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@eva1987 vy máte dnes volno🙂, chystejte si síly a inspirace na víkendovou soutěž, bude se vám líbit❤

janickaavitecek
8. pro 2017

Jee krasna soutez,my se taky budeme tesit na vikend,u nas by se nevyuzilo taky🙂

igiana
8. pro 2017

@misa_fisherprice dnes zadny adrenalin, jak to vysvetlim detem?! 😂

ivca1986
8. pro 2017

I já se přidávám, pro nás už soutěž také není. Radá se ale podívám na obrázky a fotky ostatních maminek a dětí. ❤👏

simdan
8. pro 2017

Doma dcerka miluje našeho papouška 🐧 dávají si i pusinky 😘
V případě výhry bych si hračky nechala pro miminko, které se má narodit v únoru ❤

pekosek
8. pro 2017

Taky se dnes nezucastnime at maji mensi prckove vetsi sanci na vyhru. Preji vsem stesti ve hre a budeme se chodit kochat vasimi vytvory a zaroven setrit sily na vikend.

andinka97
8. pro 2017

My jsme sice uz ''velke'' holky, ale nase teta Lucinka ceka miminko tak zkusime stesti pro ni ❤ Elisky nejoblibenejsi zviratko je pejsek. Pejskove jsou oblibeny, protoze kdyz steka tak je to strasna sranda a Eliska vydrzi koukat klidne pul hodiny.

snany
8. pro 2017

Daneček soutěží za sestřičku v bříšku.

Miluje dinosaury a bude je sestřičce půjčovat🙂

Já: " Danečku, proč máš rád dinosaury?"
Daneček: " Proč? Pro slepičí kvoč"
A to jako odpověď musí stačit 😉

petrasik
8. pro 2017

Jednoznačně kočička!

verunkanatalka
8. pro 2017

Naše Verunka se vždycky směje na naší psí slečnu Kailu...

golca
8. pro 2017

Ditatko uz neni novorozenec, tak se budem jen kochat. Ceny jsou moc krasne. 👏

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@igiana šetřete na zítřek a neděli🙂. Hezký den.

sardelka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mia_elisa
8. pro 2017

Miriam miluje tohoto medvěda. Je starý, opelichaný, ale tatínek vždycky začne: Ahoj Miluško, já jsem medvěd Berta. Budeme si spolu hrát? A ona se směje a směje 😀

renatka16
8. pro 2017

Věřím, že tady bude spousta krásných obrázků..
Tak dám jeden pro pobavení, snad nikoho nepohorším.
Honzik ma rád kuřátka :D
Soutěží o dáreček pro svou mladší sestřičku.

mandarinka21
8. pro 2017

U nas je to prasatko

igiana
8. pro 2017

😂 presne to mne pred chvili napadlo ze sem napisu pro pobaveni, ze nase nej zviratko je pecene kure
@renatka16

andreaseda
8. pro 2017

Nemůžu mluvit za naše miminko protože ještě není na světe ale už dokážu říct, že bude zbožňovat naši malou jorkšírku Ejmy. Hračenky bych pro miminko určitě schovala a opatrovala do doby než by si je poradne užilo.

kacka.ondra
8. pro 2017

I my jsme už na tyto hračky větší, ale darovaly bychom sestřence, která čeká miminko.
Holky zbožňují všechny tyto hračky se kterými i spí v postýlce nebo si je berou na cesty 🙂

denisavr
8. pro 2017

Nevím co k tomu napsat, ale jak jde videt mají se hodně rádi 😍

nikinnna
8. pro 2017

Já pridávám MIMO soutěž, protože Sebík už je na tyto hračky velký a už by je neocenil. Králíček je jeho tety a vždycky když přijedeme, tak po něm blazní. Hopsinek se Sebíkem chtěl taky kamarádit, už když byl v bříšku 🙂... Jen je škoda, že nemůžu přidat videa, protože ty mám naprosto dokonalé 😍...

sardelka15
8. pro 2017

Tak pro velký úspěch ještě jednou, tentokrát i s viditelnou fotkou🙂 U nás bude soutěžit sestřička pro svého ještě nenarozeného brášku. Naše Sofinka nejvíce miluje koně, protože mají krásnou hřívu a nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu

marketass
8. pro 2017

U nás vedou opice. Má je u babičky na sedačce a doma plyšáka, kterého jsme dostali k teploměru. Jak řikáme, jakmile vidí opičku začíná s ní flirtovat 😍 pomrkává, usnívá se, prostě milovník opic. A večer neusne bez svých zajíčků.

simusa91
8. pro 2017

Honzicek měl moc rád našeho kocourka, vždycky jsem mu ho nosila na hraní domů, ale bohužel se nám zaběhl😕frowning2:. Honzík soutěží pro svého malého brasku🙂

sabine_
8. pro 2017

Jéé, tahle soutěž je jak dělaná pro našeho 3 měsíčního Tobiáška. Hračky jsou krásné a vůbec jsem nevěděla, že takové FP dělá. Přidávám fotku, kde je nalevo focená dcera před rokem a třičtvrtě a napravo Tobiášek dnes. Mám moc ráda tyhle porovnavaci koláže 🙂
A v hlavní roli samozřejmě náš miláček Figaro 🙂

klaarusa
8. pro 2017

Naše ''žužlací'' kámoška. Je to naše vítězka, nechá si všechno líbit 🙂

lucanedvedova
Autor odpověď smazal
Zobraz
izzylka
8. pro 2017

U nas je ted nej zlate prase (kasicka), kam strka vse kulate co najde 😂
Ale posilam to jen pro pobaveni...vyhru uz by jsme nevyuzili,tak ji nechame pro mensi deticky a my budem doufat, ze snad nekdy priste 😊

martyina
8. pro 2017

Naše oblíbená hračka růžový slonik🙂