Mikulášská soutěž - bleskovka na úterý. Přidáte se?

misa_fisherprice
5. pro 2017

Hurááááá, je tu Mikuláš❤.

Představte si, že mi volal Mikuláš a prosí děti a vás rodiče o pomoc😉. Anděl si zapomněl svou krásnou zářivou hvězdu a nestihne se pro ní vrátit. Pomůžete jim?

Zadání soutěže: Vyrobte pro ANDĚLA zářivou hvězdu. Vše vyfoťte a pošlete nám do FP.

Trvání soutěže . Bleskovka na 5.12. od 10h - 12h (je to soutěž jen na 2 hodiny!!😅)

Výhra : 1x FP GLOBUS - Jednu nejpovedenější hvězdu vybereme a odměníme dárkem (GLOBUS od Fisher Price), který nám tu nechal Mikuláš 😍😇.
Vyhlášení výsledků - úterý 5.12. večer po 20hod

Tak tedy kamarádi, rodiče, děti .... Mikuláš se těší, že mu pomůžete a jeho ANDĚL bude večer zářit😇

Přeji vám mnoho zábavy, smíchu a radosti s dětmi. Doufám, že vás soutěž pobaví a budete mít krásnou atmosféru.
Míša🐭

jarcca
5. pro 2017

Andílka v maléru nenecháme! 🙂 všem přejeme krásnou Mikulášskou nadílku! 🙂

janickaavitecek
5. pro 2017

Jeee a ja mam malickou ve skolce☹tak se budem tesit na vytvory🙂

misa_fisherprice
autor
5. pro 2017

@janickaavitecek nebojte, soutěží do konce týdne ještě bude mnoho! Hezkého Mikuláše.

andinka97
5. pro 2017

Blejskava hvezdicka pro andilka hotovaa. Eliska pomahala mackat halobal tak jak jsem to ohla 😍 prvni vytvor na kterej se soustredila na 100% a ja jsem na ni silene pysna protoze to byla uplne uuzasna pomocnice ❤

petramoravcova
5. pro 2017

Hvězda pro anděla - fisher price - hvězda mezi hračkami 🙂

ivca1986
5. pro 2017

Starší a tvořivě jí dcera je zrovna ve školce, tak jsem aspoň vyfotila vločku na dveřích (mě připomíná spíše hvězdu) a naši malou hvězdičku Markétku. 😉

janickaavitecek
5. pro 2017

@misa_fisherprice Vam take 🙂urcite se budeme tesit🙂

maciceksta
5. pro 2017

naše zářivá pro anděla 🙂

petronellarikov
5. pro 2017

Máme hvězdu a dokonce i malého andílka (je to tedy spíše čert)

golca
5. pro 2017

Zasilame jednu hvezdu i od nas, zrovna vcera jsem ji vesela na okno.

kuliseks
5. pro 2017

Mam tady jednoho andilka a posila tomu druhemu andilku svou hvezdicku se zarivym usmevem... tedy o to vic zarivejsi hvezdicku 🙂 maminka pomahala, ale maly vyrobu zkousel pod jejim vedenim. Az na to strihani tedy 🙂

daru2
5. pro 2017

Naše zářivá hvězdička pro anděla FP 😉 Spadla přímo z nebe a je ta nejzářivější 🙂

golca
5. pro 2017

Mimo soutez, pridam foto naseho hvezdneho vence, ze ktereho mam radost. Neni to vsak nase vyroba. Ale treba tim nekoho inspiruji.

lucika
5. pro 2017

Naše hvězda pro anděla 🎆 Nevím, jestli je dostatečně zářivá, ale třpytivá je určitě a s ní i náš stůl, moje a Kubíkovy ruce a asi ty třpytky budu ještě par dní nacházet všude kolem 😹

ivca1986
5. pro 2017

A ještě mimo soutěž posílám naše vločky na dveřích 🙂

septums
5. pro 2017

Andelicku, andelicku
kdepak mas svou hvězdičku?
Zapomněl si a nemas ji?
Jedna se tu rozzáří 🙂
Pod si pro ni k nám,
ráda ti ji hned dám ♡

velkavera
5. pro 2017

Simonka včera ve škole vyrobila čelenku pro anděla... Kdo by si včera pomyslel, že jí hned dnes maminka použije na tu nejzářivější hvězdu pro anděla... od Fisherprice 🙂 takže se zase podílela, i když nevědomky, na další soutěži 🙂 Štěpánek tak koukal jak maminka překládá papír až z toho usnul... Jsou to prostě andílci

misa_fisherprice
autor
5. pro 2017

to bude hvezdiček, kterou asi vybereme?😅 Moc děkujeme.

kat295
5. pro 2017

Nase vanocni hvezda i kdyz neni trpytiva 🙂 Jako bonus pridavame pernicky

golca
5. pro 2017

@misa_fisherprice no preci tu nejpovedenejsi 😉 jsou krasne vsechny!

petrasik
5. pro 2017

Na téhle hvězdě si může anděl s Pejsinkou pochutnat 🙂

qintus
5. pro 2017

Hvězda svítí, hvězda září,
anděli na bledé tváři.
Pospěš, pospěš anděli,
Mikuláš nám nadělí.

Kdo byl hodný,dobře ví.
Fisher Price mu napoví.
Pejsek hraje na pianko,
Anděl točí globusem.

My se vubec nebojíme,
Hvězdičkou si posvítíme,
Že jsme dnes vlakem na cestách,
tak děkujem za strávený čas.

Dnes improvizujeme s tím,co tady je...

kohynka86
5. pro 2017

Muj maly andilek 😍

makynaeliska
5. pro 2017

Vojta spi a to je pro me vic nez hvezda😂😂😂(maminky nespicich deti me jiste pochopi)Takze ja se zas jen pokocham ☺️

kkaatte
5. pro 2017

Naše rychlovka ze špejlí a řetězů před návštěvou školky a Mikuláše 😈

tarien
5. pro 2017

Krásný den, hned jsme se do toho pustily s holkami. Mamka stříhala, holky lepily, no, perličky máme všude po obýváku 😀 Hvězdička se u nás rovnou i zabydlela, našly jsme ji místo na malém stromečku 😉

simasla
5. pro 2017

Já mám dneska doma maroda. Mikuláš nám bohužel nadělil nějakou virózu. Ale tak alespoň jsme si mohli užít tvoření hvězdičky. Malovali jsme, lepili, stříhali a nakonec jsme hvězdičce našli i místo, kde si jí vystavíme.

dzannett
5. pro 2017

Hvezda pro andela z koralku 🙂

hani1234
5. pro 2017

Zdravime 🙂 My se dneska také zapojíme. S moji 18 ti měsíční cácorkou jsme se pustily do výroby zářivé ovocné hvězdy . Malá pomáhala tak , ze neustále ujídala 🙂)

marcela8
5. pro 2017

Dobrý den, posílám Vám náš výtvor. Hvězdička je vyrobena z čajových přebalů.