Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  qintus
  9. pro 2017    Čtené 192x

  Testování Canon Creative Park aneb nic není nemožné!

  Prvně bych chtěla poděkovat za možnost testování sady Canon Creative Park, bylo úžasné kolik kreativních příležitostí se nám tím naskytlo a ten společně strávený čas s dcerou, kdy jsme spolu vystřihovaly a lepily byl skvělý.

  Testovací sada obsahovala 3ks natištěných modelů, 1ks poskládaného modelu myši, nůžky, lepidlo, tužku a 100ks lesklého papíru.

  Už u modelu myši nám bylo jasné, že testování bude stát opravdu za to. Modely jsou jako živé 🙂. A hrály si s něma i naše kočky 🙂

  Tvořily jsme hlavně ze sady pro začátečníky, neboť dcerce budou 3roky a při náročnějších modelech ztrácela pozornost. Ale i to bych zdůraznila, že v Canon Creative Park můžete tvořit i s malými dětmi, dcera za malé asistence dokázala vytvořit nejjednodušší modely a to je super, ráda si s nimi i nadále hraje.

  Velké obliby se u nás těší modely, které si děti můžou samy vybarvit. 

  Během týdne testování, jsme rozlouskli kvízové otázky, typu: "Jaká je nosnost slona?" či :"může se potkat čínský drak se zebrou slonem,myší atd?", ale zvířátka se u nás i vánočně naladila 🙂

  Zdá se že s Canon Creative Park není nic nemožné!!!

     Když vše shrnu, tak z pozitiv bych hlavně ocenila obrovské množství vystřihovánek zahrnující široké pole oblastí (stavby, zvířata, dekorace, masky, atd.), ze kterých si musí vybrat opravdu každý.

  Rozdělení do různých sekcí (Karty, Papírové modely,Scrapbook, Art, Kalendáře) umožňuje tvořit i méně zdatným jedincům, naopak ti šikovnější mohou vytvořit ohromující modely, čímž se dostávám k dalšímu pozitivu, a to je propracovat detailů, která je obrovská.  

      Během testování jsme si všichni užili spoustu legrace. Zaměřili jsme se na zvířátka, která u nás jasně vedou a postupně jsme si doma vytvořili papírovou ZOO.

  Můžu říct, že díky kvalitnímu papíru poskládané modely lecos vydrží. Takže můžeme potvrdit, že zvířátka prošla i testem kontrolóra kvality 🙂

  Negativ jsme moc nenašli,

  stránky (  http://cp.c-ij.com/en/index.html) by mohly být v češtině, ale problém to není, člověk si lehce poradí.

  U složitějších modelů pro mě bylo těžší pochopit návod, ale je to asi spíš jen o cviku, když příjdete na princip skládání a ohýbání, tak už je vše "brnkačka". 

  Tuhé lepidlo  papír někdy nelepilo, ale Herkules si poradil se vším!

  Za mně bych ocenila více natištěných obrázků v základním balíčku, protože s dvěma dětmi bez tiskárny doma bylo náročnější si obrázky tisknout, nadruhou stranu chápu, že to bylo z důvodu, aby si každý mohl vybrat, co chce.

  Závěrem bych Canon Creative Park úrčitě všem doporučila. Je to studnice nápadů ale i možností. Malým dětem je třeba asistovat, ale větší děti už většinu zvládnou samy. A i když se mi o vystřihování a nůžkách i zdá, tak v papírovém tvoření budeme s radostí nadále pokračovat!!!

  qintus
  4. čer 2017    Čtené 205x

  Testování tyčinek Nutrimama

  Jsem velice ráda, že jsem byla vybrána pro  testování cereálních tyčinek Nutrimama Profutura pro kojící maminky.Vyzkoušela jsem dvě příchutě: Brusinky & čokaláda, Brusinky & maliny. 

  A testování bych shrnula asi takto:

  Pozitiva: Tyčinky jsou chuťově velmi dobré (více mi chutnala varianta Brusinky & čokoláda, tyto tyčinky jsou sladší a brala jsem je jako sladkou odměnu při těžkém dni či sportování) obsahují  různé cereálie a jsou doplněny o vitamíny. Největším přínosem (oproti jiným cereálním tyčinkám, které jsem zkoušela) bylo, že mě dokázaly zasytit na delší dobu. Jsem maminka dvou dětí, tyčinku jsem si brala sebou jako svačinku na dětské hřiště, do zoo, do parku, prostě na všemožné aktivity svých dětí (což pro mě znamenalo úsporu času a nulové chystání jída) a bezproblémů jsem pak vydržela buď do oběda nebo večeře, což v době růstového spurtu mého syna a tím pádem častějšího kojení byla velká pomoc.  

  Negativa: Tyčinky jsou zbytečně moc slazené, ale při dodržení doporučené dávky 1/den, to nevidím jako problém. Obal se těžko otvírá, ale vždy si s tím člověk poradí, a v příchuti Brusinky& malina jsem, tam moc chuť malin nepoznala.

  Po 10 dnech testování bych tyčinky doporučila jako vhodnou svačinu pro kojící maminky, sama je do svého jídelníčku úrčitě zařadím. Věřím že tyčinka pomůže všem maminkám, které se odbývají stejně jako já, doplnit energii a důležité živiny při kojení. 

  Dnešní svačina za chůze, aneb :,,není čas,ztrácet čas!" Malina brusinka. A jak doplňujete energii Vy? #test_nutricia2

  Mňam, můžu začít testovat 🙂 #test_nutricia2