qintus
9. pro 2017
187 

Testování Canon Creative Park aneb nic není nemožné!

Prvně bych chtěla poděkovat za možnost testování sady Canon Creative Park, bylo úžasné kolik kreativních příležitostí se nám tím naskytlo a ten společně strávený čas s dcerou, kdy jsme spolu vystřihovaly a lepily byl skvělý.

Testovací sada obsahovala 3ks natištěných modelů, 1ks poskládaného modelu myši, nůžky, lepidlo, tužku a 100ks lesklého papíru.

Už u modelu myši nám bylo jasné, že testování bude stát opravdu za to. Modely jsou jako živé 🙂. A hrály si s něma i naše kočky 🙂

Tvořily jsme hlavně ze sady pro začátečníky, neboť dcerce budou 3roky a při náročnějších modelech ztrácela pozornost. Ale i to bych zdůraznila, že v Canon Creative Park můžete tvořit i s malými dětmi, dcera za malé asistence dokázala vytvořit nejjednodušší modely a to je super, ráda si s nimi i nadále hraje.

Velké obliby se u nás těší modely, které si děti můžou samy vybarvit. 

Během týdne testování, jsme rozlouskli kvízové otázky, typu: "Jaká je nosnost slona?" či :"může se potkat čínský drak se zebrou slonem,myší atd?", ale zvířátka se u nás i vánočně naladila 🙂

Zdá se že s Canon Creative Park není nic nemožné!!!

   Když vše shrnu, tak z pozitiv bych hlavně ocenila obrovské množství vystřihovánek zahrnující široké pole oblastí (stavby, zvířata, dekorace, masky, atd.), ze kterých si musí vybrat opravdu každý.

Rozdělení do různých sekcí (Karty, Papírové modely,Scrapbook, Art, Kalendáře) umožňuje tvořit i méně zdatným jedincům, naopak ti šikovnější mohou vytvořit ohromující modely, čímž se dostávám k dalšímu pozitivu, a to je propracovat detailů, která je obrovská.  

    Během testování jsme si všichni užili spoustu legrace. Zaměřili jsme se na zvířátka, která u nás jasně vedou a postupně jsme si doma vytvořili papírovou ZOO.

Můžu říct, že díky kvalitnímu papíru poskládané modely lecos vydrží. Takže můžeme potvrdit, že zvířátka prošla i testem kontrolóra kvality 🙂

Negativ jsme moc nenašli,

stránky (  http://cp.c-ij.com/en/index.html) by mohly být v češtině, ale problém to není, člověk si lehce poradí.

U složitějších modelů pro mě bylo těžší pochopit návod, ale je to asi spíš jen o cviku, když příjdete na princip skládání a ohýbání, tak už je vše "brnkačka". 

Tuhé lepidlo  papír někdy nelepilo, ale Herkules si poradil se vším!

Za mně bych ocenila více natištěných obrázků v základním balíčku, protože s dvěma dětmi bez tiskárny doma bylo náročnější si obrázky tisknout, nadruhou stranu chápu, že to bylo z důvodu, aby si každý mohl vybrat, co chce.

Závěrem bych Canon Creative Park úrčitě všem doporučila. Je to studnice nápadů ale i možností. Malým dětem je třeba asistovat, ale větší děti už většinu zvládnou samy. A i když se mi o vystřihování a nůžkách i zdá, tak v papírovém tvoření budeme s radostí nadále pokračovat!!!

#test_canon

Začni psát komentář...

Odešli