Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
    Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

    Wow, pecka, paráda! Jinak nedokáži popsat pocity z testování kosmetiky VICHY. Mám velmi citlivou pleť a většina kosmetiky mi prostě nesedí. Proto jsem na začátku testování byla mírně nesvá i když jsem se značkou Vichy měla již zkušenosti. Ihned první den mne testování přesvědčilo o opaku a já si tyto produkty zamilovala! Vůně, konzistence, vstřebatelnost, účinnost, hydratace no prostě vše na co si vzpomenu ve 2 produktech, které navíc nezatěžují vůbec pleť. Co víc si přát? K těmto produktům se budu 100% vracet a vychválila jsem je na tolik, že si je koupila i kamarádka, která je stejně nadšená jako já. Opravdu stojí za vyzkoušení.👍

    Měla jsem možnost vyzkoušet nikotinové sáčky Lyft ve 2 příchutích: berry frost a mint. Musím říci, že i přes počáteční nejistotu jsem byla mile překvapena. Musela jsem si ze začátku však zvyknout na nezvyklé brnění pod rtem, toto brnění však časem vymizelo. Chuť lyftu je velmi příjemná a požití velmi snadné.
    100% zažene akutní chuť na cigaretu. Za mě mohu opravdu doporučit.

    Vyzkoušela jsem Vichy Normaderm Phytosolution a můžu tento produkt s klidným svědomím doporučit. Lehká gelová konzistence se snadno nanáší a ihned se vstřebává do pleti. Redukuje černé tečky a zmenšuje póry. Jako hlavní pozitivum vidím redukci kožního mazu a možnost nanést produkt pod make-up.