Pátek je - víkend se blíží, co budete s dětmi chystat?

misa_fisherprice
8. pro 2017

Těšíte se na víkend?

Co budete s dětmi dělat? Podle předpovědi má sněžit❄❄.

Chystáte se nějak speciálně na druhou adventní neděli?

Máte vánoční dekorace? Já miluji s dcerou dekorovat stromy na zahradě.
A co vy dekorujete na svátky? Okna, zahrady, terasy...? Pomáhají vám děti s výzdobou? 👏

A co dopisy Ježíškovi? 😇 Už jsou všechny odeslány?
Napíšete nám?

Hezké poledne.

verunkanatalka
8. pro 2017

Ahoj Míšo..Tak na víkend se těším vždycky já i děti.Přijede totiž taťka!!!Jezdí kamionem...Určitě půjdeme na procházku a pro větvičky (chvoj)abych nazdobila vánočně vázu.Jinak si prostě jen užíváme že jsme spolu,když je těch chvilek málo...🙂

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@verunkanatalka tak to si užijete všichni spolu. To je úplně nejvíc. Tak nám určitě pošlete fotku, jak zdobíte a pozdravujte zvířátka a děti. No a vlastně i taťku😉.

ivca1986
8. pro 2017

U nás je program jasný - budu lítat mezi kapesníkem a odsávačkou. Starší dcera včera přišla ze školky s pekelnou rýmou a kašlem, takže ji dnes mám celý den doma. Mladší už taky smrká. Doma mám všechno vyzdobené na Vánoce... okna, dveře, parapety - tak to mám ráda. Letos už pomáhala i Gábinka. Jenom stromeček budeme chystat až den před Štědrým večerem. Včera mě manžel koupil vánoční hvězdu, tak mě udělal radost a nenápadně už pokukoval kde mám schovanou vázu, protože mám v pondělí narozeniny - že by byla kytička...? Uvidíme... 😀😉 Holky letos ještě dopis Ježíškovy nepsaly, Gabča zatím neřeší - má radost z každé maličkosti a Markétka je malá (11 měsíců). Letos bude Ježíšek skromnější, protože přestavujeme dům, ale vím, že to holkám vadit nebude. Jsou to moje zlatíčka.

verunkanatalka
8. pro 2017

@misa_fisherprice ráda pozdravy vyřídím...děkuji Zatím u nás takto😉

klaarusa
8. pro 2017

Chystáme se na vánoční stromeček na Staroměstské náměstí. Také k nam přijedou babi a děda. Vánoční výzdoba už nám svítí od půlky listopadu, milujeme společne zdobení. Ještě by to chtělo nějakého pomocníka, který semnou upeče cukrovi. 😊

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@klaarusa tak když nějakého pomocníka najdete, mám také zájem😉. Hezký víkend,na Staroměstském náměstí jsem již letos byla...Krásná dekorace.

yelowangel
8. pro 2017

Nic speciálního nechystáme, tátu budeme mít zítra v práci a v neděli se bude chystat na noční takže spíš budeme odpočívat a lenošit (až na mrňouse, ten nějak neví co to je a lítá od rána do večera). Výzdobu už máme, na obýv. stěně je adventní věnec a dekorace a na parapetu máme el. svícen a skleněné svícny na svíčku. U malýho v pokoji je taky el. svícen, v okně pověšený řetěz a na něm háčkované škrobené dekorace co dostal minulý rok od Mikuláše a pár dekorací má rozmístěných po pokoji tak aby na to nedosáhl. Mrzí mě akorát že nemůžu mít na dveřích věnec, tchán ho nepovolil jenom proto, že přišel před rokem a půl o ženu (chápete jo? Chlapská logika..) tak ho má aspoň malej na dveřích do pokoje. Dopis Ježíškovi budeme psát až bude větší.

martyina
8. pro 2017

Mi budeme slavit, malá Julinka má svátek na manželovi narozeniny, takže u nás ve znění oslav 🙂

simdan
8. pro 2017

My máme vánoční dekoraci zatím jen takhle na stole 😉 a do okna jsem dcerce udělala vystřihovánky.
Ó víkendu nevím co bude možná půjdem na vánoční trhy.

sabri12
8. pro 2017

Ahojky Míšo na víkend plánujeme návštěvu u babiček a balení dárků. A taky nějaké ty procházky. 🙂

krteczech
8. pro 2017

Nějaké drobné dekorace máme, ale na 3. Adventní víkend jedeme už k přítelovi rodičům, kde budeme až do 25. 12. Kdy jedeme k mojí mamce.
Ó víkendu budeme léčit nachlazení 😒

beruszka82
8. pro 2017

Já dneska dodělala úklid a protože dneska nesoutěžíme,tak jak se vrátil prcek ze školky začli jsme zdobit trošku domeček,společně protože ty jiskřičky v očkách že už se opravdu blíží Ježíšek jsou nepopsatelné...
Zítra nás čeká pečení perníčku tak se moooc těšíme a taky na soutěžení s Fisher Price
Neděli se zajdeme projit na vánoční náměstíčko a Betlém a odpoledne zajdeme k babičce na kafíčko.
❤Takže všem přejeme krásný druhý Adventní víkend ❤

kkaatte
8. pro 2017

Protože jsme nachlazení, tak ven bohužel nemůžem. Abych zabavila dcerku, tak upečeme nějaké cukroví. To pak zabaví mě, abych všechno její zápolení s těstem uklidila 😝

misa_fisherprice
autor
8. pro 2017

@beruszka82 také krásný adventní čas a máte to moc krásné.

simasla
8. pro 2017

U nás je plán jasný, bude se zdobit cukroví 🙂. Jinak okna zdobíme vyrobenými dekoracemi a to dělají už každoročně děti - ty 2 větší s tatínkem (stala se z toho tradice, vlastně i na Velikonoce - tvoří okenní dekorace s tátou) z barev na sklo a musím říct, že je to moc krásné, snad hezčí než ty kupované šablony na sklo. Místo truhlíku pak ještě děláme takový závěs z větviček. Ale teda ještě jsme nenapsali dopis Ježíškovi, tak to musíme o víkendu také doladit.

pandice
8. pro 2017

V sobotu ráno jdu na keramický workshop, takže moji chlapi mají pánskou jízdu. Předpokládám, že důkladně prozkoumají všechny hračky a strategicky je rozmístí po celém bytě. Odpoledne se půjdeme podívat na trhy, stromečkem a betlém. V neděli pak na mši a za babičkou na hřbitov. Pokud bude čas a chuť, pustíme se do pečení perníčků. Malý dostal k narozeninám učící věž a pomalu se z něj stává obstojný pomocník. Muž zase krásně a rád zdobí. S takovými pomocníky mi letos to pečení půjde pěkně od ruky 🤗

kamino
8. pro 2017

Celý víkend fotím, ale už je to poslední pracovní týden, od příštího víkendu si už dávám volno až do ledna 🙂 Kluci budou opravovat koupelnu a v neděli snad pojednou vybrat stromeček a dneska jsem napekla perníky, tak je snad ozdobí. , .. na výzdobu moc nehrajeme, máme pár svítíček venku, doma to zdobíme až tak den či dva před Štědrým dnem..

oplatecka
8. pro 2017

My se chystáme na vánoční trhy do Olomouce 🙂 Sejdeme se s rodinou, dáme si punč (já nealkoholický), nějakou dobrůtku, projdeme se po městě a doufám, že si to moc užijeme. Už se těšíme 😉

joannah13
9. pro 2017

Jsme na dovolené. Takže zase nějaká túra. Žádný shon před vánoci, prostě klídek a načerpání energie z přírody 🙂

mrkew
9. pro 2017

Taťka je na honu a my půjdeme do kapličky na koncert u nás ve vesnici🙂 potom si dám svářeček a hybaj domů

kacazagi
9. pro 2017

Adventni trhy v mensim meste, je to tam hezci a navsteva u babicky s prababicky nasich kluku 🙂

milis666
9. pro 2017

Ahoj, tak u nás vykukuje sluníčko, tak provětráme kočár i s mrňouskem. Odpoledne máme se starší dcerou naplánováno pečení, budem dělat linecké, tak už se těší, jak bude vykrajovat. Okna jsem doleštila včera, tak můžeme zdobit, nalepíme nějakou tu vločku a sněhuláka. No a vánoce můžou začít😉

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@joannah13 moc si to užijte a zdravíme.

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@simasla teda, takového cukroví, úplně se tady mlsně usmívám. Moc zdravíme.

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@pandice krásné plány, moc si to užijte a nezapomeňte, běží nám soutěž...jestli máte chuť. Príma den.

nikyselen
9. pro 2017

Vcera jsme navstivili trhy na zamku..a dnes slavime narozeniny nasi 7mi letky a varime,peceme..pche zadny odpocinek to tedy nebude..aspon pro me 🤔