A co takhle puzzle a vkládačky? Znáte je?

misa_fisherprice
7. pro 2017

Dobré dopoledne,

myslím si, že také můžeme Ježíškovi pro inspiraci představit různé vkládačky, kostky, puzzle....Děti je mají rády a tyto hračky jsou velmi oblíbené.

Puzzle se zvířátky od Fisher Price - nabízejí zábavu 2 v 1. Roztomilá zvířátka stojí i na zemi, tak pokud si vaše děti nechtějí skládat puzzle, mohou si třeba udělat zoologickou zahradu. Jinak se zvířátka zasazují do skládací desky.😍

Hudební vkládačka šnek od Fisher Price - hračka nabízí spoustu legrace při vkládání a vysypávání kostek, při kutálení či stavění. Všechny kostičky jdou pohodlně uložit do ulity šneka.🍀

Znáte tyto vkládačky, puzzle, kostky?

k_pusinka
7. pro 2017

Mame šneka, v lete s nami trávil mnoho casu, mala se krasne naucila skládat Sulky na sebe a pak na sneka. Ted uz i zvládá davat kyticku, hvězdu a trojúhelník tam kam patri a i s barvami 🙂 u nas od 6ti mesicu nejhranejsi a nejoblíbenější FP hračka, ktera rozvíjí motoriku 👍 Jo a to obcas s nami jede snek bez ulity na nákupy 😄

jolie88
7. pro 2017

Šneka neznám,ale asi ho musíme mit😁

makynaeliska
7. pro 2017

Sneka znam,to druhe jsem teda jeste nevidela,takovehle “3D” mame od jine firmy lesni zviratka ☺️

sabri12
7. pro 2017

Šneka máme doma, ale ty první puzzle ani neznám. Jednak prvnímu synovi se šnek líbí naučil se s ním vkládat co a jak kam patří. A druhému synu se líbí jak zpívá.

makynaeliska
7. pro 2017

Kde se da prosim sehnat ta prvni?Hledam a nenachazim 😏

makynaeliska
7. pro 2017

Aaaa uz jsem nasla ☺️

matty.
7. pro 2017

U nas ted frčí puzzle ale to klasicke FP puzzle jeste nezname

kat295
7. pro 2017

Zrovna dnes jsem objednala na Vanoce vkladacku motyla 🙂

misa_fisherprice
autor
7. pro 2017

Nejsou to jen puzzle, kostky, vkládačky, ale i jezdící a tahací zvířátka...nabídka je opravdu veliká. Ježíšek se může nechat inspirovat🙂. Hezké odpoledne. Míša

pekosek
7. pro 2017

Az nyni zjistuji kolik doma mame hracek fisher price 😂nikdy jsem moc na znacku nekoukala a vybirala spis podle kvality propracovani hracky. Sneka mame doma, bohuzel nam nehraje asi spatny kontakt u baterii, ale i jako vkladacka je dobry.

qintus
7. pro 2017

Ty zvířátka vidim taky prvně! No vida kolik je možností. Kostky a šneka znám,ty máme u babičky 🙂

kacazagi
7. pro 2017

Snek je evergreen 😀

ladyhacek
7. pro 2017

Máme vkladačku "kyblík" od FP s tím si už tolik nehraje, ale když jsem mu to už chtěla schovat tak protestoval 🙂. Občas si o něj řekne. Jinak u nás frčí puzzle ve velkém každý den. Jeden den potřebuje poradit druhý den to složí jako nic 😀

stuplakova
9. pro 2017

Máme doma vkládačku hrnec od Fisher price. Malá ho zatím sice nevyužívá, ale už je pro ní připravený 🙂. Líbí se mi na něm že se dají procvičovat barvy, čísla a tvary. 🙂 A ještě máme kelímky, ty budeme taky stavět 🙂

simdan
9. pro 2017

Tohohle šneka jsem koupila dcerce které je dnes už 15let vyhrála si sním ona i syn(12) akorát už jsem další děti neměla v plánu tak jsem ji dala potom kamarádce😉

denitek
9. pro 2017

Misko koukejte, co jsem dnes objevila v Levnych knihach 😊 za 50,- pro malou pod stromecek 😊

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

😅kde všude se ten FP najde, že???