Rozloučení

misa_fisherprice
10. pro 2017

Hezkou adventní neděli,

a je to tady😉, mé rozloučení s Vámi na MK😍.

A rozloučím se básničkou, kterou mi napsala moje dcera Viki.

Vánoce přišly, s nimi i nálada,
nechci, aby tento příběh skončil jako balada.
Proto loučím se s Vámi nejlépe jak to jde, s Vámi to dopředu popojde.
BeatBo, Zebřička, Pejsek a Kocička, loučí se s Vámi,
slzí jim očička.
Těšíme se na Vás někdy příště,
hračičky se Vás budou držet jako klíště.
Honem rychle pro stromek, postavím ho před domek.
Ozdůbky, cukroví a jmelí, ať u Vás chumelí.
Všichni se mějte, Vánoc si užívejte.
Vaše Míša Fisher Price užívala si s Vámi,
mějte se krásně - dámy a páni.
❤❤❤❤❤

Všem přeji krásné svátky, hodně zdraví a lásky, všem dětem hezké dárky a hlavně ty nejbáječnější rodiče.
V roce 2018 jen to dobré a zdravé, ať se vám všem dobře daří.

DĚKUJI VŠEM, BYLI JSTE BÁJEČNÍ😘😘😘.
Z celého ❤ Míša

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

Uplně jsem zapomněla vložit obrázky.
P.S. bude se mi po Vás stýskat😢.
Míša

chocomorocco
10. pro 2017

Děkujeme za krásný týden. Přejeme krásné svátky celé rodině 😉

claudie89
10. pro 2017

Také děkujeme za úžasný týden a přejeme nádherné Vánoce plne splnenych prani,hodně stesticka,zdravicka,lásky a pohody😊

verunkanatalka
10. pro 2017

Míšo, určitě tě může těšit, že jsi svým úžasným přístupem, krásnými dárečky že soutěží udělala radost nejen maminkám tady na kotníkové, ale hlavně dětem.. Děláš svou práci dobře a myslím že i ráda... Takže moc děkuji ❤

verunkanatalka
10. pro 2017

*koníkovy

kkaatte
10. pro 2017

Mockrát děkujeme, bylo to s vámi super. Přejeme poklidné Vánoce a vše nej do Nového roku. Ještě jednou díky a třeba za rok

lucieeva777
10. pro 2017

Dekujeme za fajn tyden mate paradni pristup.Vam i cele rodine prejeme krasne Vanoce,hlavne pohodu,stesticko a prijemne stravene chvile.V Novem roce hlavne zdravicko,splnena prani a usmevy...Budeme se tesit nekdy priste 🙂

evulinka27
10. pro 2017

Krásné svátky i vám přeji!!!

jarcca
10. pro 2017

Děkujeme za krásný týden! Užili jsme si spoustu zábavy a super tvoření! 😉 A přejeme krásný a hlavně klidný zbytek adventní doby! 🙂

beruszka82
10. pro 2017

@misa_fisherprice Miško i my se s Vámi přišli rozloučit, i když ani listopad ani teď žádná výhra nebyla,my máme jednu VELIKOU výhru zdravé a krásné kluky,takže s naším vysněným BEATBOO si budeme chodit ke švagrové hrát,ta ho vyhrála v nějaké soutěži a já zítra pádím aspoň BEATBOO míček koupit klukům na Ježíška.
Vám přeji kouzelné vánoce a vše nej nej v novém roce a třeba někdy zase... 😉

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@beruszka82 moc děkuji, jste bezva rodina a kluci jsou príma parta. Užijte si vše ve zdraví a těšíme se zase někdy, ❤

klaarusa
10. pro 2017

Přejeme krásné a klidné svátky a děkujeme mnohokrát, bylo to super. 🙂

sardelka15
10. pro 2017

Moc prima tyden plný užitečných tipů a krásných výher. Bylo to super. Přeji krásné a spokojené svátky🙂

andrejka_the_mum
10. pro 2017

@misa_fisherprice Míšo, také moc moc děkujeme za Tvoji práci, dáreček a krásný čas spolu. Nádherné Vánoce Tobě i Tvé rodině.

hani1234
10. pro 2017

Míšo , chci Vám poděkovat za príma týden . Soutěže jsou fajn , a až malá ještě povyroste , tak to bude ještě větší zážitek .
Mějte hezké Vánoce , jen samou radost a smích 🙂)

janablizka
10. pro 2017

Přeji krásné prožití vánoc a vše nejlepší,hodně zdraví a úspěchů v Novém roce.

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@klaarusa
@sardelka15
@sardelka15
@andrejka_the_mum
@hani1234
@janablizka
všem vám moc děkuji, opravdu se mi po vás bude stýskat....

simasla
10. pro 2017

@misa_fisherprice I my přejeme krásné Vánoce
Sice jsme nevyhráli, ale rádi jsme se pokud to šlo zapojili do soutěží a ty si užili. A dneska Ježíšek pořídil ještě jeden dáreček a to Fisher Price mikrofon 🙂, takže nejen, žes nás bavila, ale splnilo to i svůj účel 🙂.
Těším se, jak bude tu nejmladší bavit, to že barevně bliká a hraje je samo osobě zárukou úspěchu a až jí její sourozenci budou nahrávat a pouštět vlastní písničky, tak to bude určitě super zábava.

eliskan
10. pro 2017

Hezke svatky Miso Vam i Vasi rodine. 💜

krteczech
10. pro 2017

Přejeme krásné svátky

nikolettab
11. pro 2017

@misa_fisherprice i od nás krásné svátky plné radosti a pohody. Děkujeme za spoustu soutěží a mnoho krásných cen které udělají radost spoustě dětí.

pomoztekacence
11. pro 2017

Taky přejí krásné Vánoce a šťastný novy rok

saraphi
11. pro 2017

My Vam Miso take moc dekujeme! Bylo fajn se soutezi ucastnit, stejne tak bylo fajn a napinave cekat na vysledky 🙂. A to i kdyz jsme nevyhrali. A stejne tak dekuji vsem ostatnim maminkam
tu na MK- bylo fajn videt, ze si navzajem lide nezavidi a dokonce se podporuji navzajem- to je dnes skoro rarita... Prejeme Vam a Vasi rodine krasne Vanoce a jen to nejlepsi v novem roce.