Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
aguaverde
25. led 2018
Najdi rozdíl :grin::joy::grin::joy::grin::joy:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
3. led 2018
Ženy, mám pro vás bojový úkol ... mám tři děti - dvě holky (8r a 4r) a malého uřvanýho závislého kluka :smiley: (3měs)... holky ho milují, jsou báječný ségry (chovají, zabaví ho, pomáhají, fakt jsou užasné) a teď ukol..... jak se jim za to odměnit? Nejlepší by bylo, kdybych se jim mohla věnovat tak jak si zaslouží , jenže to s malým nejde :expressionless: což samotnou mne dost mrzí.... užít si den na nákupech, cukrárna, atd jen jako máma a dcera by bylo top, ale prostě to nejde.... musel by jít i malý s náma a to nesplňuje to co bych ráda.... hračky asi taky ne, dostávají vše co chtějí (teď vynecháme polemizování, že to není dobré!) ...... máte nějakou radu??? :neutral_face:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
2. led 2018 Čtené 86x

Předem ještě jednou děkujeme za možnost testování plenek Pampers. Plenky Pampers jsme používali u prvních dcer (8 let a 4 roky). U Thea jsme měli balík obyčejných Pampersek v porodnici. Od příchodu domů, ale používáme jinou značku. 

Když balíček (ehm balík :smiley: ) došel, překvapilo mne, že k testování byly poslány dava balíky plenek. Děkujeme. Theo hned, co jsem dotáhla krabici domů, se pokadil, takže u nás se testovalo hned a zátěžově jelikož Theo měl zrovna střevní problémy a plenky jsme měnili co chvíli.

Po rozbalení a prvním ohmatání, byly plenky velmi příjemné. Někomu jak jsem četla vadil zápach, u nás spíš naopak. Jsme zvyklí na "tvrdší" plenky, takže měkkost Pampers premium care mne mile překvapila. Hlavně jsou o dost tenčí, než námi normálně používané plenky. Takže jsem se bála, že budou protíkat.

Super je proužek, na ukázání, zda je plenka počůraná. :wink: Na zadečku sedí suprově, lepítka také (Theo sebou hodně mele, a u jiných značek se občas stane, že jak sebou mele, tak se lepítka odlepí). Další za nás plus je, že když se počůrá, tak se to rozprostře rovnoměrně, ne jak jiné značky, že to udělá bouli na jedné straně. 

I obrázky na plenkách jsou super.

Naše testování probíhalo opravdu vehementně. Theo, jak jsem již psala, měl střevní problémy a stal se z něj malý randista (a nemyslím tím vtipálek :smiley:slight_smile:. Takže u nás prošly tou nejtěžší zkouškou. Bála jsme se, že v tom nátlaky neprojdou a budu nadávat (podle recenzí z okolí). Nebudu lhát, jeden den jsem už myslela, že zešedivím :smiley: protíkaly horem dolem, takže jsem vzala  námi původně používanou značku. Ta protekla taky, takže chyba nebyla v plenkách. Od té doby žádné protečení. Zvládly dokonce i maraton nákupů vánočních dárků, který Theo celý prospal a tudíž se nepřebaloval (naštěstí ve spánku nekadí, jen čůrá). Plenkou bych mohla někoho zabít, hodit ji po něm, tak byla nasáklá, ale neprotekla ani kapka!

A světe div se, ani žádná opruzenina!

Za nás tedy mohu plenky Pampers care doporučit. Nejsou 100% v neprotečení, ale to ani jiné značky. Ještě jednou s Theem děkujeme za možnost plenky testovat.

#test_pampers

Čti celý článek
aguaverde
12. pro 2017
#test_pampers
Tak dnes vyhrává Zachy :smiley: od rána už jsme 3x převlíkali....dvakrát to proteklo kolem nožiček a 1x všema směry :smiley: ale jak jsem již psala, trápí ho střevní problémy zrovna, takže kdo ví,zda jiný plíny by to vyhrály....
Zobraz celou zprávu
aguaverde
11. pro 2017
#test_pampers
Balíček je doma! Překvapilo nás (velmi mile), že v balíčku jsou balení dvě. Přišly akorát v čas :smiley: Theo má jakousi střevní chřipku, takže testování bude opravdu zátěžové :smiley: jen co jsem donesla balík domů, tak na počest si nadělal do plíny :smiley: hned jsme dali na zkoušku a teď po 10min jdeme přebalovat znovu :joy::joy::joy: a jak vidno, u nás i krabice boduje :joy::grin:
Zobraz celou zprávu
(7 fotek)
aguaverde
15. črc 2017 Čtené 29x

V první řadě bych ráda ještě jednou poděkovala za možnost sušenky testovat. Emco je naše oblíbená značka musli.

Co nás na první pohled zaujalo, byl obal. Miluju takové zábavné obaly. Jasně, i obyčejný obal s nápisem sušenka by stačil, ale přiznám se, že tenhle by mne v regálu opravdu přitáhl. A zaujal i 7 letou dceru. Hned četla nápisy, složení atd. A to jindy nedělá. 

Další, co pro nás má obrovské plus je "krabička" v které sušenky leží. Ten plastový obal je prostě skvělý, akorát do dětské ručičky. Nemusí se tahat talířek, na který by se sušenky daly. Na cesty ideální. A i pro přenos v batohu to má výhodu. Nejsou prostě sušenky na padrť, protože je ten obal trošku ochrání. A hlavně už víme co z nich vytvoříme, takže u nás v koši neskončil ani jeden obal :smiley:.

Sušenky mají příchuť čokoláda s kokosem, a lískový oříšek s medem. Víc u našich dětí chutnaly ty s čokoládou :smiley: 

Čokoládové s kokosem

Jsou asi díky čokoládě více křehčí, kokos tam jde cítit tak akorát. Nejsou přeslazené. Kousky čokolády byly v každé sušence.

Lískový oříšek s medem

Ty chutnaly hlavně mamince :smiley: Sladké akorát, oříšek jde v sušenkách cítit, ovesné vločky také. Vynikjíí k namáčení do mléka :joy:

Tvar sušenek (hlavně obličeje na sušence) je super. Holky hledaly a zkoumaly obličeje. Zda už takový jedly nebo mají novou tvář :smiley: uvítali by jsme tedy více ksichtíků :smiley:

Co mne teda hodně udivilo, že sušenky chutnaly i manželovi :smiley::joy:. On a zdravá sušenka. Ovoce a zeleninu jí jedině prohnané přes prase, zdravé věci ho míjí, takže sem byla v šoku, že tyhle ovesné sušenky mu chutnaly a dokonce se sám začal dívat, kde se dají koupit :blush::grinning:. To je opravdu co říct, a tyhle sušenky se asi zařadí k našim oblíbeným. :heart_eyes::heart_eyes:

Na závěr bych řekla jen super super super.

PS: zachránily nás i od řevu naší mladší dcerky :smiley:. Píchla ji vosa a než se stihla nadechnout k breku, nabídla jsem ji sušenku a ani nepípla :smiley:

 #test_emco

Čti celý článek
aguaverde
5. črc 2017
#test_emco tak právě nás sušenky zachránily od řevu :joy: Isu píchla vosa, a nabídka sušenky zahnala pláč :grin::grin::grin: volejte třikrát sláva emco :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
30. čer 2017
#test_emco Právě dovezl kurýr balíček.... překvapivě tu mladší zajímá bublinková folie a ne jídlo :joy:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
19. bře 2017
Olomoučandy.....je v ol někde jednorázové hlídání (nějaké dět.centrum atd) ale už před 9 h? Potřebuju na vyšetření do Fn
Zobraz celou zprávu
aguaverde
16. pro 2016
Já: dám ti čajík na balkon, ať ti schládne
Zoe: proč mi to dáváš na balkon? tam mi to vypije pták
Já: ale nevypije
Zoe: vypije!
Já: Nevypije! ptáček nepije čaj
Zoe: Ten čaj je hnusnej?
Já: není hnusnej, jen ptáček nepije čaj
Zoe: nepije hnusnej čaj?
Já: ten čaj není hnusnej!!! Ptáček pije vodu
Zoe: proč pije vodu a ne čaj?
Já: čaj piješ ty, ptáček pije vodu no
Zoe: já nechci pít hnusnej čaj...
Já: není hnusnej čaj! je dobrej čajík
Zoe: kdyby byl dobrej, tak ho pták vypije
Já: je dobrej dívej (srrrkk)
Zoe: tak si ho vypij, já hnusnej čaj nechci, vemu si vodu

grrrrrrrrrrr
Zobraz celou zprávu
aguaverde
21. lis 2016
Prosím Chár má mít básničku na recitační soutěž, ráda bych nějakou o paní učitelce....neznáte některá nějakou?
Zobraz celou zprávu
aguaverde
7. lis 2016
Stojíme v hale školy... najednou Zou bystří...... bystřím i já...... ha všimla si tatínka, to je dobrý, chlapů se tak trochu bojí...... najednou se tatínek zohne aby hodil návleky na nohy do koše......jelikož tatínek je asi dělník, a má montérky ( a jak je známo chlap a montérky při ohnutí udělají své), tak najednou přes celou halu slyším své dítě položit naprosto zřetelně a nahlas otázku " mamííííí proč páááánovi leze prdel?" .....ehm..... naprosto nevím co říct....v hlavě formuluju co nejpřijatelnější odpověď, protože má zrovna období "PROČ"..... no protože má malé gatě asi víš...... a už pšššt......najednou vidím jak se nadechuje na další otázku....začalo mi tikat oko.....vím co přijde......chytám ji pod rameno, ruku na pusu....vypadám minimálně jako bych ji z té školy unesla........vyběhnu ven pouštím dítě na zem, sundávám ruku z pusy a ona vybafne " a pán už kakal?" ....uff :D
Zobraz celou zprávu
aguaverde
11. srp 2016
Prosím mamimy z ostravy.... jak se dá dostat v neděli MHD do zoo z hlavního nádraží? nějak sem z toho jelen...nejlíp bez přestupu ale to asi nepude co?
Zobraz celou zprávu
aguaverde
15. črc 2016
Ženy, prosím je blbé vzít paní učitelce bohemia sekt? Jde o to, že Chár už o prázninách do školky chodit neměla, ale paní učitelka co ji měla má tento týden službu, a chtěla aby Chár přišla...v pondělí sme byly jen na chvilku a šli domů.... v uterý jsme za to donesli bedýnku domácí zeleniny....ve středu si ji vzala odpoledne (a dostala i svačinku , kterou sme neplatili) , měla jít i včera ale u nás pršelo tak sme nešly......a dnes je tam zas na dopoledne..... paní učitelka je božská, ale odchází pryč....a Chár jde v září do školy. Tak přemýšlím, zd za to hlídání tento týden není ten sekt blbej ( na konci roku dárečky a květiny samozřejmě dostala)
Zobraz celou zprávu
aguaverde
12. črc 2016
To pako Isabella si do nosu nacpala tik ťak!!!!! Větrovej!! .... řve tu jak tur.....ne proto, že by ji to bolelo, že ho tam má.......ale proto, že sem ten tik ťak vytáhlej z nosu vyhodila a ona ho chtěla sníst!!!!!!!
Zobraz celou zprávu
aguaverde
9. črc 2016
Já: Zoe, ty si takový žárlivec, že kdyby sme měli další miminko, ty ho žárlivostí sežereš!
Zoe: nééé, já nééé, já miminka nepapám ...

:smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
5. črc 2016
Dneska sem Chár (té starší!!!!) vytahovala třísku z ruky..... řevu bylo, jako bych ji minimálně ukusovala končetiny za živa..... když zjistila, že sem si na to vzala jehlu začala ječet "čím to děláš?polož ten náááástroj, to bolí, néééé pooooomoooc, prosím nemuč mě, polož tooo..."..... měla sem otevřený okno, tak minimálně čekám URNU s celou četou ze sociálky .....
Zobraz celou zprávu
aguaverde
24. čer 2016
Domácí kvásek.... poradí někdo jak založit? něco sem načetla ale ráda bych osvědčený postup :slight_smile: Bude to náš Honzík :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
19. čer 2016
Chár: mami já mám na noze protlak!
Já: co jaký protlak!
Chár: dívej
Já: jo aha OTLAK
.
.
.
Já: Zoinko dobrou noc a spinkej.
Zou: budeš tady hají ?
Já: nene, já se jdu okoupat, sem spocená ze zahrady,prstě fuj fuj....
Zou: ty ses pokakala???
!?!
.
.
.
Zou koukala na dokument o prasatech domácích
Zou: (vidí tam selátka) To sem jááááá!
Já: jo to si, máš ten jogurt všude
Zou: já čuně, že?
Já: jo si čuně
Zou: a etě sem si prdla :-P
.
.
.
Manžel mi dělal kapučíno, zalil ho vodou a strčil ho do lednice :grinning: došlo mu to až viděl, že se blbě dívám :grinning:
.
.
.
.
no prostě takový obyč normální den naší rodiny..... :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
17. čer 2016
Včera u nás nešla elektrika...říkám si fajn, zapnu si mobil tam mám mobilní net.....ejhle mobil vybitej...neva hodím ho na nabíječku :slight_smile: ehm jaké bylo moje překvapení, že nenabíjí :grinning:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
16. čer 2016
Jak tak koukám směrem k pokoji, mám dojem že právě vypukla 3 světová a teroristé jim pomáhaj :-P
Zobraz celou zprávu
aguaverde
13. čer 2016
Chár si ze školky v přírodě dovezla nějaký bacila má hnačku..... dokážete si představit co to pro Zoe znamená???
Zobraz celou zprávu
aguaverde
11. čer 2016
Charlottko, jak si se měla na výletě?
Ch: ale dobře, na hlavu mi spadla šiška a do oka mravenec :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
10. čer 2016
Dneska k tomu malému hovňousovi přijede konečně i ta velká potvora.... usmažený řízky už čekají :grinning: odměna taky :slight_smile: už se těšíme :slight_smile: včera měli pyžamovou párty, a podle slov naší Chár si to prý náááááramně užili :dizzy_face:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
8. čer 2016
Zoe a její bobky......

Ráno jsme šly do pekárny pro koláčky .... cestou s náma chodí místní dělník.....
Zoe: máma má prdel
Dělník: no
Zoe: a kakala
Dělník: no to všichni, ty taky kakáš
Zoe: jo já kakám. Ty kakáš?
Dělník: ehm no kakám
Zoe: ukaž!
.
.
.
.
K večeru jsme si skočili do hospůdky na pivo...
Zoe samo musela nutně KAKAT
tak sem s ní šla na wc, hodila bobek ....
Přišli sme zpět a Zoe na celou zahrádku, plnou puberťáků zahlásila že KAKALA..... muž málem rudej pod stolem.....a pak dodala že si i prdla....... myslím, že puberťáci si budou hodně dávat pozor při sexu, aby se jim náhodou nepovedlo počít tohle kakací monstrum, jako máme my :-P
Zobraz celou zprávu
aguaverde
6. čer 2016
Isabellka spadla z rohové lavice v kuchyni...
Já: Zoi ty si spadla?
Zoe: ne, já etěla dolů (etěla -letěla)


:grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
6. čer 2016
A je fuč....moje malá zlobivá nejstarší je fuč........bože , ano byla sem jediná matka co u autobusu řvala !!! A když Vám tam jeden tatínek začne vykládat že takhle určitě tenkrát mávali rodiče těch dětí co se na ten autobus střílelo, nebo ten co se vyvrátil, tak opravdu ste více happy :(
Zobraz celou zprávu
aguaverde
3. čer 2016
Charlottko, na co začíná snídaně?
CH: na S
a na co končí?
CH: ně
Výborně, na co začíná máma?
CH: M
a na co končí?
CH: na MA
super, na co zaíná vlk?
CH: na V
a na co kočí?
CH: nevím
No co má vlk na konci?
CH: ocas !!!
:grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
1. čer 2016
Zoinka mi vařila....
Z: já ti vaím jo?
Já: a co mi vaříš?
Z: koko ti vaím...
Já: dobře
.
.
Po chvilce ticha
Z: chceš k tomu čečup?
Já: ke kokinu kečup? to se tak akorát po..ru
.
.
tak zozzářené oči sem u ní neviděla ani na Vánoce :grinning:
Zobraz celou zprávu
aguaverde
30. kvě 2016
Zoe, kde je ten bonbón, co byl tady na stole???
Z: já schovala.
A kam si ho schovala?
Tady do pupíku :grinning:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další