Smarja co dělala?
V klidu holky 😃 výzo bylo ok, jen jaksi kotoul ve škole nevychytala a ťafla se kolenem 😂🤣
Jen to v dnešní den vypadá blbě no 😂
Aloe gelem
Tak ji za to prece nebude takhle trestat!Smarja! (cetla jsem,ma to z telaku,ale nedalo mi to 😀😀)
Jako já se tu směju, ale já mám rozbitý čelo a modřinu, jelikož mě sejmul malej posuvnýma dveřma, on má bouli pač si dal na hlavu stan, a lítal po bytě a futra neuhnula, že jo..... a teď toto 🤔 my jsme jak po válce
Naše holky chodí na judo, takže máme v domácí lékárně v pohotovosti mast heparoid.
Z toho by se dalo od manžela vytřískat něco velkýho!!!!Takový to:"Tak hele...buď mi koupíš to BMW a nebo čapnu mladou a půjdu se ukázat policajtům!!!!..."😉.....Nééé, to je samozřejmě sranda...😘
@verunkanatalka 😂😂😂 mě to už taky napadlo 😂😂😂😂 myslím, že tu ted bude chodit jako po špičkách a ani nepípne 😂
Drsný, tak snad bude výzo na konci roku lepší 🙈😅 chudák
Já mám doma na modřiny hemagel a funguje skvěle. Určitě jsou i jiní výrobci. Zkuste mazat, ať se jí to brzy zahojí.




?