Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
perla28
11. dub 2020
První Rohlík právě dorazil :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
perla28
25. pro 2018
39+2 - 5 dnů do TP - BOŽÍ HOD VÁNOČNÍ

Je vám to už asi jasné.. Velké vánoční přání se splnilo a já neporodila :slight_smile: i když byly to docela nervy..
Břicho mi tvrdlo po pár krocích v každé činnosti jsem si musela dělat pauzy a celý den mi odcházela zátka (btw intimní dotaz, stále mi vrtá hlavou.. Kolik ji sakra tak je?? Odchází mi tak průběžně už asi 4 týdny a pořád to nekončí.. Občas mám pocit, že se mi ta rýma přesunula ehm.. No nic... :joy:slight_smile:. Ale zvládli jsme to a když jsme usedli k večeři, cítila jsem opravdu úlevu :slight_smile: a teď už jen čekat a čekat a čekat (mno snad ne tak dlouho :slight_smile:, snad nejpozději do Nového roku budeme už čtyři...)...
Ale tedy zážitek to byl skvělý.. Mája, která byla celý den značně protivná byla najednou u večeře úžasná.. Užívala si to a vychutnavala a všeho chtěla přidat... Pak byla nadšená z dárečků, ale jakože z každého balíčku který si někdo mohl rozbalit... Mno a domeček, ten měl prostě úspěch :slight_smile: a my jsme si pak užili klidný večer u televize a hrozně jsme se přežrali (což jsem asi dělat neměla.. Ale tak... Co už...)
Dárek od manžela (chytré hodinky fitbit versa) mě neskutečně potěšil, protože jsem si na ně už dlouho myslela a vůbec jsem to nečekala :slight_smile:slight_smile:
A dnes? Dnes na nás čeká velký rodinný oběd u našich. Maminka se svagrem pečou od půlnoci domácí husu a pak 2.kolo stromečku a dárečků :slight_smile:.
Takže všem (kteří tohle čtou a dočetli až sem, ale i těm co nečtou... Ono to k nim dojde...) přeji krásný sváteční den, užívejte ho naplno přesně tak, jak vám bude milé :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
perla28
24. pro 2018
Když Ježíšek plní přání i maminkám :heart_eyes: :hearts:
Zobraz celou zprávu
perla28
24. pro 2018
39+1 - 6 dnů do TP - ŠTĚDRÝ DEN

Zatím stále 2v1 :slight_smile: Vám všem přeji klidné prožití svátků, ať máte spoustu důvodů se usmívat a dojímat a radovat právě z takových maličkostí, jako je kokosová kulička :kissing_heart: :hearts:
Zobraz celou zprávu
perla28
10. pro 2018 Čtené 261x
Čti celý článek
perla28
18. říj 2018
"lidi co mají horší den než ty..."
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
perla28
18. říj 2018
A toto už se někomu stalo? Nebo získávám cenu za levý ruce? :joy:
Zobraz celou zprávu
perla28
17. říj 2018
Ženy co máte tyto batohy z Ali.. Na čem vám visí na kočárku? Nejlépe taky něco z Ali prosím... :slight_smile: Děkuji... Joo a dnes přišel, je super
Zobraz celou zprávu
perla28
17. říj 2018
Pátrání.. Nevíte někdo o tomto typu stolku (konferenčního) co je bílý a má prosklený šuplíky(y), ale! Není takto čtvercový, ale obdélníkový?
https://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/d...
Zobraz celou zprávu
perla28
16. říj 2018
Tentokrát jsem si říkala, že to zkusím s #hipp.. Ne není to výhra :joy:
Zobraz celou zprávu
perla28
16. říj 2018
Neochota ppl mě opravdu fascinuje... Naše město je fakt poměrně malinký, do práce (asi tak 4 minuty autem od domu) mi to hodit nemůže, protože tam nejede, ale do trafiky na úložné místo, která je asi tak 1 minutu autem od mojí ambulance to odveze uložit bez problém... :person_facepalming_tone1::female_sign:
Miluju českou poštu, která se klidně ještě vrátí "až budu doma"
Zobraz celou zprávu
perla28
15. říj 2018
#test_bioil2
Bioil je tak nějak součástí naší domácnosti... Používám ho na spoustu věcí, na bříško, na starší strie.. Dcera už má všechny letní jizvicky z pádů a karambolů pryč... Ale tím to nekončí.. Používám bi oil také na vysušené chodidlo, na citlivý obličej a teď si s ním ještě masiruji oblast kyčle, tak jak poradil fyzioterapeut... Bi oil prostě nesmí daleko z dosahu...
Zobraz celou zprávu
perla28
15. říj 2018
Prosím rychle tipy.. Chystám se za chcilku do skladu domácích potřeb.. Co ještě dvouleté k plastelíne...
Jedu pro malý váleček, lis na česnek a ještě nějaká vykrajovatka. Ještě něco?
Zobraz celou zprávu
perla28
13. říj 2018
Popík Popík.. Ale tuhle já prostě miluju každým dnem víc a víc... A má pro mě několik rovin - jako pro ženu, jako pro (otcem opuštěnou) dceru a jako pro matku (která snad pro svou dceru vybrala toho pravého.. Otce...)
<<youtube code="Y8G6yobRbJQ">>
Zobraz celou zprávu
perla28
9. říj 2018
To bych ani neřekla, jak je tohle spaní skvělé.. A to jsem s dcerou spávala na kojícím... Ale tohle je lahůdka... Spala jsem celou noc :hearts:
Zobraz celou zprávu
perla28
7. říj 2018
Ženy prosím brainstorming... Blíží se 30.tt a mě začíná bolet kycel. Jsem z toho celá špatná, u dcery to začalo podobně. Skončilo to tak, že jsme přestala ovládat nohu, tahal ji za sebou a po schodech se splhala po zábradlí. 8.mesic téměř nespala, brala léky od bolesti a vymodlila si porod v 36tt, po porodu to trvalo, chodit jsem začala asi 8 týdnů po. Primář RHB odd z Olomouce, kam mě tenkrát poslali na konzultaci, protože nikdo nevěděl co se mnou to viděl tak, že mi malá ultacila šachu, která přitahuje koleno a že je tam otok a prostě potřebuje po opadnuti tlaku (po porodu) čas aby otok oplaskl. Taky mi říkal že v této míře se to stane tak 1 z 1000 a že u druhého to tak rozhodně být nemusí... Takže asi chápete, že začínám blednout strachy... Pokud máte někdo zkušenosti, ať již vlastní, profesní nebo z okolí.. Co pro sebe můžu dělat? Těhotenský polštář na spaní, začnu nosit zpevňující pás, tejpy.... Další nápady?
Zobraz celou zprávu
perla28
7. říj 2018
Téma dudlík... Chcilku zvažuji, co s dvouletou a dudlíkem.. Posledních pár (tý)dnů mám vnitřní pocit, že to není na dobré cestě... Vždy ho měla jen na spaní,coz platí pořád, ale začíná se ho více dozadovat, ráno se ho nechce vzdat atd atd. Do toho si říkám že když se narodí miminko, které třeba bude mít dudlík moc to odnauceni nepomůže.. A teď marně přemýšlím co s tím.. Nechat to být? Pustit se do toho? Jakým způsobem? Nějak to nemám pevně rozhodnute...
Zobraz celou zprávu
perla28
7. říj 2018
Tip na takový ten vděčný oběd, u kterého nemusíte stát celé odpoledne, ale má úspěch, aneb když chcete na rychlo pozvat rodiče...?
Zobraz celou zprávu
perla28
6. říj 2018
Holky poslíčci 28 týden. Mohou už být? Tak 1-2x denně, krátká "bolest" břicha a zad, taková jako na začátku menstruace, nic divokého.... Je to tak možný a ok? S dcerou vůbec nevím co to je a najednou jsem porodila ;) teď vnímám tohle, je to vždy chvilka. Nijak mě to nezneklidnuje, spíše zajímá.
Zobraz celou zprávu
perla28
4. říj 2018
Co máte pro děti matraci 160x80, kde na to kupujete levnější prostěradlo?
Zobraz celou zprávu
perla28
4. říj 2018
Smarja je tu jeste někdo stejně marný jako já? Jakože si něco vybere, vynaloží děsně moc úsilí aby to sehnal, ideálně bazar a pak se rozhodne že chce něco jiného? Mno necháme to osudu.. Ten rozhodne zda mají jít dál, nebo zůstat s námi...:joy:
Zobraz celou zprávu
perla28
2. říj 2018
To nespaní nad ránem je za trest... :joy: Jsem zvědavá jak dlouho vydrží ale už jsem od více maminek četla docela chválu na tento přebalovací Ali batůžek... Tak uvidíme...
Zobraz celou zprávu
perla28
2. říj 2018
Tak že by spása (aspoň trošku) byla na dosah ruky?
Zobraz celou zprávu
perla28
Zpráva byla změněna 1. říj 2018
Pálení žáhy v těhotenství: holky moje, mnoho z vás asi ví jak je mi (stále, 7.mesic) zle... Teď mě začala ještě opravdu velkým způsobem pálit žáha. Jakože opravdu hodně a to mi nevolnosti zhoršuje a zase častěji zvracim... Máte tipy co na tu žáhu ještě zkusit? Mléko nic, soda téměř nic, renie nic, mandle nic, z horcice se pozvravim okamžitě. Popřípadě má smysl něco chtít napsat od dr?
Zobraz celou zprávu
perla28
30. zář 2018
Jaké máte rostoucí židle? Původně jsem si myslela na Jitro, ale nakonec potrbuji investovat něco méně. Co lidl? Máte zkušenost? Nebo jinak v podobné ceně?
Zobraz celou zprávu
perla28
30. zář 2018
#test_bioil2
A je tady konec září a my stále testujeme. Bi-oilu se i nás líbí, hlavně nám se líbí že je doma... Nemůžu se nabažit jeho vůně a mimo rostoucího přišla si s ním mažu ještě obličej a suché chodilo. Dcerce jizvu na čele, kterou teď již těžko hledám, protože již je velmi nepatrná. Mě některé starší strie hezky blednout, pár nových, maličkých se mi objevilo.
Maminka je teď poměrně v jednom shonu, ale maže. Maže obličej a jizvu po velké popálenině.
Jsem zvědavá co přinesou další dny a týdny...
Zobraz celou zprávu
perla28
30. zář 2018
Prosím zkušenější o sdílení zkušenosti.. Dvouletacka dostala koloběžku z decathlon, je nadšená, jezdí, líbí se jí to. Moje otázka zní. Nějak se snažit ji učit aby střídala nohy? Případně jak? (když jsem jí zkoušela ukázat, řekla nejde a zase jela jako předtím. Podotýkám má od včera, teď jsme poprvé byli malou chvilku venku - obchod a zpět) nebo to prostě nechat na ní? Děkuji
Zobraz celou zprávu
perla28
30. zář 2018
Včera jsme konečně (se zpožděním téměř měsíce) oslavili ty 2. narozeniny. Musím říct, že jsme si to opravdu moc užili. Mája už z toho měla rozum, těšila se. Byla nadšená z dortu i dárků. I z hostů. Hrála si a povídala až dokud "nepadla" a ještě si vybrala kdo jí půjde přečíst večerní pohádku.
Zobraz celou zprávu
perla28
27. zář 2018
Hezké odpoledne všem, mám prosbu. Koupila jsem z druhé ruky buggy board maxi se sedátkem. Dá se k němu nějak sehnat takový ten pásek na zavěšení na madlo? popřípadě kdo máte zkušenost, dá se nějak nahradit? Děkuji
Zobraz celou zprávu
perla28
26. zář 2018
#sterimar_miluju_podzim

Miluju podzim? No samozřejmě kdo by nemiloval období, kdy neví co si obléknout, potažmo si ještě pořádně nemá co obléknout. Kdy ráno je skoro nula a odpoledne +15. Kdo by nemiloval období, kdy fouká a fučí a všechno litá po zahradě.... Zkrátka ano... Miluji podzim, protože je barevný a voní...
Zobraz celou zprávu
Strana
z 3
Předchozí Strana
z 3
Další