Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
perla28
Včera ve 12:04
Moneta, vklad peněz na vlastní účet v hotovosti. Tušíte někdo kolik to může stát?
Zobraz celou zprávu
perla28
20. zář 2018
Máte někdo zkušenost s panenkami Doris?
Zobraz celou zprávu
perla28
20. zář 2018
#test_bioil2
Již pár dnů se chystám podělit o veselou příhodu z testování... To jsem se takhle rozhodla, že bi-oil podrobím zkoušce na moji suchou část nohy.. Bojuji s tím od porodu a nikdo neví.. Mno.. Nicméně... Tak stojím večer v koupelně, vyčistí si zuby, namazu obličej, bříško a chodidlo.... Napustím si sklenici vody a odcházím do ložnice... Nicméně jak se chová noha právě namazana olejem na podlaze bez koberce...? Ano přátelé.. I testování umí být veselé :joy:
Zobraz celou zprávu
perla28
19. zář 2018
#trapna_chvilka_britaxromer
Trapných chvilek jsem si při cestování hned několik, když jsem během střední pravidelně jezdila autobusem za svým přítelem do Brna a v té době mě poměrně dost trápila kinetoza. Nevím, zda byl větší trapas, když jsem si kinedril nebrala a pak stavěla autobus, nebo když jsem si ho vzala a pak půl víkendu prospala... :joy:
Zobraz celou zprávu
perla28
19. zář 2018
#babydove_soutez
Druhé těhotenství je prostě rychlá jízda.. Nestíhám sledovat v kterém jsem týdnu, nestíhám se pořádně zamyslet nad tím co bude.. Ale stíhám si to pořádně užívat...
Zobraz celou zprávu
perla28
Zpráva byla změněna 18. zář 2018
Buď se nám ta váha nějak definitivně zbláznila, nebo je tohle těhotenství prostě sakra dobrá dieta... Jinak si to neumím vysvětlit a to už skoro nezvracim.. Ještě některá jste místo přibírání hubla...?
Zobraz celou zprávu
perla28
18. zář 2018
Malé dnes praskl neustále používaný a velmi oblíbený kočárek. Za 14 dnů bude opožděně slavit 2. Narozeniny, tak přemýšlím že bych jí koupila k narozeninám.. A teď otázkou... Vzít stejný...? Je lehký, snadno se skládá, takže přenáší, převáží.. Nebo máte někdo tip na podobně skladný kočárek? Nějaký malý pro drobounkou dvouletou?
Zobraz celou zprávu
perla28
18. zář 2018
Dýňové hranolky jak děláte? Trouba nebo olej? Ráda bych dnes udělala jako přílohu k masu
Zobraz celou zprávu
perla28
17. zář 2018
Zkusím znovu kolektivní vědomost modrého koníka :horse:...
Máte tip, na fitness hodinky, které jsou vhodné pro ženskou ruku a umějí více než klasický fitness náramek. Zejména náhledy zpráv atd... Buď hodinky, nebo něco spíše k hodinkám...
Vyhlédla jsem si fitbit versa, ale potřebovala bych se dostat spíše ke 3tis bez k 5-6tis...
Díky
(foto ilustrační)
Zobraz celou zprávu
perla28
17. zář 2018
Nějaké zajímavé tipy co z dýně? Mimo polévky, pyré a pecene s další zeleninou...
Zobraz celou zprávu
perla28
17. zář 2018
O víkendu slavila maminka kulatiny a jelikož slavíme naráz a ještě obě kulaté, tak jsem se s ní maličko svezla... Teď si užívám takové krásy :relaxed: tedy na řezané kytky mě moc nežije, nicméně 30 mám jen jednou, tak si to užívám :hearts:
Zobraz celou zprávu
perla28
16. zář 2018
#test_bioil2
Mimo jiné mažu dcerce tento šrám na čele.. Vlastně nevím kde se vzal a ne a ne mizet ani blednout... Tak snad bi oil pomůže...
Zobraz celou zprávu
perla28
16. zář 2018
A ještě jedna dnes.. Prosím typ na usinacky (kolotoče nebo tak něco) co svítí, hrají ukolebavky I ŠUM...

A podotázka pro testovatelky Fisher Price. Koupili byste spíše ten kolotoč nebo toho usinacka?
Zobraz celou zprávu
perla28
Zpráva byla změněna 15. zář 2018
Jelikož "přišla bída na mušketýra", tedy vlastně přišla rýma na mušketýrku tak šplícháme a ona je spokojená... Výhra přišla vhod brzy.. Děkujeme
#sterimar
Zobraz celou zprávu
perla28
13. zář 2018
#test_bioil2
Tak maminka si již odnesla svou lahvičku.. Jsem zvědavá co bude říkat. Já předevčírem začala poctivě mazat a zatím jsem naprosto nadšená vůní
.. :hearts:
Zobraz celou zprávu
perla28
13. zář 2018
Zase maličko něco dělám... (Tentokrát prostě využívám dobré chvilky mezi prací, dítětem a únavou)
50 a 56 po dceři, synovi kamarádky a co se tak ještě ke mě dostalo.... Myslím nemusím panikařit že nebude mít co na sebe (PS: očekávám miminko maličké, takže se te malé velikosti nebojím...)
Zobraz celou zprávu
perla28
13. zář 2018
Musím říct, že jelen :deer: na fleky mě opravdu přesvědčil a musím schválit... Mam ho doma pár dnů.... Prala jsem starší oblečky na miminko.. Zaprane blinkání, černý flek na bílém plyšovém overalku od nevím čeho, takové to zažloutlé z uložení v pytlech co se tady nedávno řešilo... Vše jsem jen strikla a strčila do pračky na 40, vše jako nové.....
Včera fleky od rajské na bílých leginach... Prostě pecka.
Zobraz celou zprávu
perla28
12. zář 2018
Celý den se vyhýbám všem komentářům abych si nepokazila zážitek... Teď můžu říct jediné... :clap: :clap: :clap: :clap:

A taky.. Písnička se hodí i sem.. Nejen na fb...
https://youtu.be/7drITkECYUM
Zobraz celou zprávu
perla28
12. zář 2018
Když je potřeba ulevit...
Zobraz celou zprávu
perla28
11. zář 2018
A už i u nás se bude mazat a mazat.... :hearts:
#test_bioil2
Zobraz celou zprávu
perla28
11. zář 2018
Tak první den v mikro jeslích úspěšně za námi... Mája chodí do koťátek a jsou tam 4 děti.. Takže si je můžete představit asi jako na obrázku....
Mája to tedy zvládla skvěle. A při odjezdu mi hlásila že "tam je moje teta" a prý jde zítra zase... Doufám, že ji zítra zvládnu vysvětlit že pak až zase další týden... :joy:
Zobraz celou zprávu
perla28
10. zář 2018
Takové to když si postavíte vodu na párek a když pro něj jdete do ledničky, rozhodnete se, že si nakonec dáte chleba se sýrem a k tomu ledové kaštany.. Mno jo no.. Těhotenství je legrace...
Zobraz celou zprávu
perla28
10. zář 2018
A zítra tedy ty (mikro) jesličky...
Zobraz celou zprávu
perla28
8. zář 2018
Otázka k úvaze, pro maminky dětí obou pohlaví. Jak, samy za sebe (beze sporů a hádek.. Každý má právo cítit věci nějak a klidně jinak..) vnímáte rozdíl mezi mateřstvím s dcerou a synem?
Teď jsem slyšela "... Uvidíš... Ono je to zase úplně jiný.. Ten chlapeček jinak voní... Jsem vůči němu taková ochranitelštější..." a mě by zajímalo (ne zda s ní souhlasíte nebo ne...) jak to máte vy... Jak to vnímáte a cítíte? Máte to stejně? Jinak? Proč myslíte že to máte tak jak máte?
Zobraz celou zprávu
perla28
23. kvě 2018 Čtené 64x

Tak nás vybrali.... HURÁ :relaxed: 

Moc děkujeme za možnost testování kosmetiky Baby Dove. Testování to bylo příjemné, hebké voňavé i nevoňavé prostě testování se vším všudy... Dcera má citlivou pokožku a proto jsme se přihlásili na testování řady sensitive a také jsme dostali možnost vyzkoušet i pár výrobků z běžné řady. 

Řada sensitive 

Vlhčené ubrousky 

Úmyslně jimi začínám, protože v našem testování se pro nás řadí na první místo. Jsou prostě skvělý, až mi bylo líto, že máme jen jedno balení, protože znáte to.... Ubrousky jsou hned pryč... Vyzkoušeli jsme je jak na zadeček, tak na ruce a obličej, nikde nepáchali sebemenší škodu... Nevoní, jsou vlhké právě tak akorát. Mono prostě skvělý skvělý skvělý a už přesně vím že se u nás doma objeví znovu. 

Tělové mléko 

Tohle tělové mléko je opravdu velmi příjemná záležitost. Dcera miluje mazání, natírání apod, takže si to náležitě užívá a připomíná. Pokožku má po mléku hladkou, vláčnou mno jako malinké miminko :hearts:

Mycí gel a šampon v jednom 

Tento výrobek u nás rovněž zdomácněl. Každé koupání jej aktivně používáme. Je bez parfemace, je jemný je k použití na celé tělo... Co více si přát...? Nikdy se nestalo, že by dcera po koupání měla nějaké začervenání, podráždění nebo výtažku. 

Mýdlová tableta 

Nejdříve jsem "netušila" co s ní vlastně budu dělat.. Tak jsem ji dala do koupelny na umyvadlo a ukázala dcerce, která si nerada umývá ruce, že i takovým mýdlem se ruce myjí. Naprosto ji to nadchlo a od té doby si chce ruce mít stále. Mýdlo je jemné, bez parfemace. 

Řada rich moisture 

Krém proti opruzeninám 

Tento krém mě mile překvapil. Hravě si přes noc poradí s drobnějším začervenáním, přitom je jemný a lehký. 

Šampon 

Šampón jako takový zatím dcera příliš nepoužívá, ale nezapomněli jsme ho otestovat. Podobně jako zbytek výrobků řady sensitive je bez parfemace, vlásky nechává jemné a lesklé.

Mycí gel 

Tento se u nás zabydlel podstatně méně, než ten z řady sensitive. Ne že by byl špatný, ale obecně je mi sensitive příjemnější. Nicméně s klidným svědomím mohu napsat, že ani po tomto gelu se na citlivé pokožce mé holčičky neobjevili žádné nepříjemné příznaky. 

Ještě jednou moc děkuji týmu MK a Baby Dove za možnost užít si naplno toto testování. 

Zdraví vás M + M

#test_babydove #recenze 

Čti celý článek
perla28
25. čer 2017 Čtené 80x

A tak jsem prostě byla překvapená... Já přeci NIKDY NIC nevyhrávám.

A opravdu. V pondělí ráno přišla, přijela, stála tady. Začala jsem si ji prohlížet. Je celá skleněná, s displejem a hromadou (čti 3 ks) nějakých miseček či košíčků, naštěstí má návod a tak se jde studovat.

1. Milk modulator - ohřívání vody pro kojeneckou výživu

Naše holčička je kojená, nicméně baští kaši, každý večer jsem bojovala s chlazením kaše. Holčička už hladová (je opravdu jedlík) a netrpělivá,  já míchala kaši, ona mě viděla, začala se zlobit, chtěla ji hned. Kaše byla horká, hustá, špatně chládla. Konice Gorenje tento problém vyřešila. Vodu přvede k varu a potom chládne na požadovanou teplotu. Po dosažení cílové teploty ji konvice udržuje. Není tedy problém zapnout konvici a třeba si ještě hrát a později jen vodu nalít do misky, umíchat kaši a hotovo, můžeme hned jíst. :slight_smile: U nás denně využívaná funkce :slight_smile: 

2. Warmer - ohřívání mléka 

Program je určený k ohřívání mléka. Tak to jsme nevyzkoušeli. Jak jsem již uvedla výše, malá je kojená a mléko tedy nedávám. Také jsem však již zmínila, že je to jedlík. A tak jsem prostě zkusila na tento program ohřát příkrm (jak již domácí uchovaný z předešlného dne ve skleničce, tak před cestou na výlet kapsičku). 

Obojí šlo bez problémů. Zejména ve skleničce je ovšem potřeba teplotu ohřívání nastavit na vyšší stupně, než je přednastavených 37. Já to dávala asi na 70 a jídlo ve skleničce bylo teplé asi za 10 minut. Takže vcelku pohoda :slight_smile: U kapsičky stačilo méně stupňů. 

Pro ohřívání kapsičky je to opravdu prima, neboť kapsička se vlastně moc ohřát nedá :slight_smile: 

A aby toho nebylo málo, není díky tomuto programu problém rozpustit i čokoládovou polevu na perník, když je k vám na cestě návštěva. 

3. Sterilizace

Funkce určená pro sterilizaci lahviček, dudlíků a všeho dalšího co je potřeba. Jednoduché, praktická funkce. Za použití vložky a víka je za 8 minut hotovo.  Tento program se u nás nevyužije, ale je fajn vědět že tam je a že funguje :slight_smile: 

4. Steamer - vaření v páře

Opravdu příjemná funkce. Do konvice se vloží košiček, do košíčku cokoliv - ovoce, zelenina, přikryje se víčkem a tradá... Za pár minut je hotovo. Zkoušela jsem takto pro malou brambory jako přílohu ke koprové omáčce, také mrkvev a petržel jako základ pro "bezmasou svíčkovou" rychle, bez problémů. Je nutno brát v potaz, že poté je třeba konvici vymýt, neboť voda je "načichlá" zeleninou, případně od mrknve oranžová apod.

5. Tea Maker - Ohřívání vody na požadovanou teplotu 

Nalijete vodu, nastavíte teplotu, ta se převaří, postupně chládne a na cílové teplotě se udržuje, ano, to jsem již psala u programu Milk modulator. Vlastně mi nějak uniká rozdíl mezi těmito dvěmi programi. Napadá mě jedině, že člověk může mít zvlášť nastavenou teplotu v jednom, kde dělá tedy vodu třeba na tu kaši a v druhém, kde dělá vodu na čas a tedy je výhoda, že to nemusí stále přenastavovat :slight_smile: Je velmi příjemné večer uložit dítko a uvařit si dobrý čaj a zalít ho správnou teplotou (třeba 94 stupňů) :slight_smile: 

Závěrem

Během testování si u nás konvice našla své stále místo a troufám si říct, že normální rychlovarnou konvici jsme za tu dobu nepoužili, naučil se ji používat i manžel. Chystá malé vodu na kaši :slight_smile: 

Jsem ráda že ji tady máme, opravdu je to pomocník a kdyby se mě kamarádka ptala, jestli si ji mám koupit, moje odpověď by byla: ANO. 

Pozitiva:

+ rychlost ohřevu vody 

+ opravdu široké využití 

+ příprava jídla v páře 

Negativa:

- při obou programech, které umí ohřát vodu na požadovanou teplotu (milk modulator i tea maker) je vždy nutnost vodu nejprve přivést k varu a pak čekat na ochlazení, někdy je to zdlouhavé, chybí mi možnost vodu jen ohřát na požadovanou teplotu bez převaření 

- chybí mi zvukový signál při dosažení požadované teploty vody. Je škoda, chodit pořád koukat na konvici a kontrolovat, zda už teplota klesla, když by stačilo počkat na pípnutí.

Tip: Zajímavá by mohla být možnost příkrm ohřát přímo ve vodní lázni, ne jen v košíčku v páře. Věřím, že by to mohlo být rychlejší. :slight_smile: 

Ještě jednou děkuji za tuto unikátní možnost, moc si ji vážím :slight_smile: 

#test_gorenje 

Čti celý článek