Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
perla28
23. kvě 2018 Čtené 59x

Tak nás vybrali.... HURÁ :relaxed: 

Moc děkujeme za možnost testování kosmetiky Baby Dove. Testování to bylo příjemné, hebké voňavé i nevoňavé prostě testování se vším všudy... Dcera má citlivou pokožku a proto jsme se přihlásili na testování řady sensitive a také jsme dostali možnost vyzkoušet i pár výrobků z běžné řady. 

Řada sensitive 

Vlhčené ubrousky 

Úmyslně jimi začínám, protože v našem testování se pro nás řadí na první místo. Jsou prostě skvělý, až mi bylo líto, že máme jen jedno balení, protože znáte to.... Ubrousky jsou hned pryč... Vyzkoušeli jsme je jak na zadeček, tak na ruce a obličej, nikde nepáchali sebemenší škodu... Nevoní, jsou vlhké právě tak akorát. Mono prostě skvělý skvělý skvělý a už přesně vím že se u nás doma objeví znovu. 

Tělové mléko 

Tohle tělové mléko je opravdu velmi příjemná záležitost. Dcera miluje mazání, natírání apod, takže si to náležitě užívá a připomíná. Pokožku má po mléku hladkou, vláčnou mno jako malinké miminko :hearts:

Mycí gel a šampon v jednom 

Tento výrobek u nás rovněž zdomácněl. Každé koupání jej aktivně používáme. Je bez parfemace, je jemný je k použití na celé tělo... Co více si přát...? Nikdy se nestalo, že by dcera po koupání měla nějaké začervenání, podráždění nebo výtažku. 

Mýdlová tableta 

Nejdříve jsem "netušila" co s ní vlastně budu dělat.. Tak jsem ji dala do koupelny na umyvadlo a ukázala dcerce, která si nerada umývá ruce, že i takovým mýdlem se ruce myjí. Naprosto ji to nadchlo a od té doby si chce ruce mít stále. Mýdlo je jemné, bez parfemace. 

Řada rich moisture 

Krém proti opruzeninám 

Tento krém mě mile překvapil. Hravě si přes noc poradí s drobnějším začervenáním, přitom je jemný a lehký. 

Šampon 

Šampón jako takový zatím dcera příliš nepoužívá, ale nezapomněli jsme ho otestovat. Podobně jako zbytek výrobků řady sensitive je bez parfemace, vlásky nechává jemné a lesklé.

Mycí gel 

Tento se u nás zabydlel podstatně méně, než ten z řady sensitive. Ne že by byl špatný, ale obecně je mi sensitive příjemnější. Nicméně s klidným svědomím mohu napsat, že ani po tomto gelu se na citlivé pokožce mé holčičky neobjevili žádné nepříjemné příznaky. 

Ještě jednou moc děkuji týmu MK a Baby Dove za možnost užít si naplno toto testování. 

Zdraví vás M + M

#test_babydove #recenze 

Čti celý článek
perla28
25. čer 2017 Čtené 76x

A tak jsem prostě byla překvapená... Já přeci NIKDY NIC nevyhrávám.

A opravdu. V pondělí ráno přišla, přijela, stála tady. Začala jsem si ji prohlížet. Je celá skleněná, s displejem a hromadou (čti 3 ks) nějakých miseček či košíčků, naštěstí má návod a tak se jde studovat.

1. Milk modulator - ohřívání vody pro kojeneckou výživu

Naše holčička je kojená, nicméně baští kaši, každý večer jsem bojovala s chlazením kaše. Holčička už hladová (je opravdu jedlík) a netrpělivá,  já míchala kaši, ona mě viděla, začala se zlobit, chtěla ji hned. Kaše byla horká, hustá, špatně chládla. Konice Gorenje tento problém vyřešila. Vodu přvede k varu a potom chládne na požadovanou teplotu. Po dosažení cílové teploty ji konvice udržuje. Není tedy problém zapnout konvici a třeba si ještě hrát a později jen vodu nalít do misky, umíchat kaši a hotovo, můžeme hned jíst. :slight_smile: U nás denně využívaná funkce :slight_smile: 

2. Warmer - ohřívání mléka 

Program je určený k ohřívání mléka. Tak to jsme nevyzkoušeli. Jak jsem již uvedla výše, malá je kojená a mléko tedy nedávám. Také jsem však již zmínila, že je to jedlík. A tak jsem prostě zkusila na tento program ohřát příkrm (jak již domácí uchovaný z předešlného dne ve skleničce, tak před cestou na výlet kapsičku). 

Obojí šlo bez problémů. Zejména ve skleničce je ovšem potřeba teplotu ohřívání nastavit na vyšší stupně, než je přednastavených 37. Já to dávala asi na 70 a jídlo ve skleničce bylo teplé asi za 10 minut. Takže vcelku pohoda :slight_smile: U kapsičky stačilo méně stupňů. 

Pro ohřívání kapsičky je to opravdu prima, neboť kapsička se vlastně moc ohřát nedá :slight_smile: 

A aby toho nebylo málo, není díky tomuto programu problém rozpustit i čokoládovou polevu na perník, když je k vám na cestě návštěva. 

3. Sterilizace

Funkce určená pro sterilizaci lahviček, dudlíků a všeho dalšího co je potřeba. Jednoduché, praktická funkce. Za použití vložky a víka je za 8 minut hotovo.  Tento program se u nás nevyužije, ale je fajn vědět že tam je a že funguje :slight_smile: 

4. Steamer - vaření v páře

Opravdu příjemná funkce. Do konvice se vloží košiček, do košíčku cokoliv - ovoce, zelenina, přikryje se víčkem a tradá... Za pár minut je hotovo. Zkoušela jsem takto pro malou brambory jako přílohu ke koprové omáčce, také mrkvev a petržel jako základ pro "bezmasou svíčkovou" rychle, bez problémů. Je nutno brát v potaz, že poté je třeba konvici vymýt, neboť voda je "načichlá" zeleninou, případně od mrknve oranžová apod.

5. Tea Maker - Ohřívání vody na požadovanou teplotu 

Nalijete vodu, nastavíte teplotu, ta se převaří, postupně chládne a na cílové teplotě se udržuje, ano, to jsem již psala u programu Milk modulator. Vlastně mi nějak uniká rozdíl mezi těmito dvěmi programi. Napadá mě jedině, že člověk může mít zvlášť nastavenou teplotu v jednom, kde dělá tedy vodu třeba na tu kaši a v druhém, kde dělá vodu na čas a tedy je výhoda, že to nemusí stále přenastavovat :slight_smile: Je velmi příjemné večer uložit dítko a uvařit si dobrý čaj a zalít ho správnou teplotou (třeba 94 stupňů) :slight_smile: 

Závěrem

Během testování si u nás konvice našla své stále místo a troufám si říct, že normální rychlovarnou konvici jsme za tu dobu nepoužili, naučil se ji používat i manžel. Chystá malé vodu na kaši :slight_smile: 

Jsem ráda že ji tady máme, opravdu je to pomocník a kdyby se mě kamarádka ptala, jestli si ji mám koupit, moje odpověď by byla: ANO. 

Pozitiva:

+ rychlost ohřevu vody 

+ opravdu široké využití 

+ příprava jídla v páře 

Negativa:

- při obou programech, které umí ohřát vodu na požadovanou teplotu (milk modulator i tea maker) je vždy nutnost vodu nejprve přivést k varu a pak čekat na ochlazení, někdy je to zdlouhavé, chybí mi možnost vodu jen ohřát na požadovanou teplotu bez převaření 

- chybí mi zvukový signál při dosažení požadované teploty vody. Je škoda, chodit pořád koukat na konvici a kontrolovat, zda už teplota klesla, když by stačilo počkat na pípnutí.

Tip: Zajímavá by mohla být možnost příkrm ohřát přímo ve vodní lázni, ne jen v košíčku v páře. Věřím, že by to mohlo být rychlejší. :slight_smile: 

Ještě jednou děkuji za tuto unikátní možnost, moc si ji vážím :slight_smile: 

#test_gorenje 

Čti celý článek