Domácí kvásek.... poradí někdo jak založit? něco sem načetla ale ráda bych osvědčený postup 🙂 Bude to náš Honzík 🙂
Zrovna mám zaděláno na chleba.
24. čer 2016
Za chvilku jde do pece😉
24. čer 2016
Ali, můžeš ho nechat kynout i v utěrce jenom.
24. čer 2016
Kynu ve skleněný zapékačce a pohoda.😀 Já si teda ten první kvásek sehnala, ale udržuju ho podle Maškrtnicy a drží už pár měsíců.😀 Peču taky podle nich, celozrnnej žitnej. Famózní!🙂
24. čer 2016
Nebo Maškrtnici? Uf.😅
24. čer 2016

Mrkni ke mně na blog ;)