Hrací dečky pro nejmenší - máte je doma?

misa_fisherprice
4. pro 2017

Dnes jsem si také pro vás připravila příspěvěk na téma ,, HRACÍ DEČKY" pro miminka.

Hrací dečky jsou vhodné pro nejmenší, kdy roztomilá zvířátka na dečce vydávají zábavné zvuky, či zavěšené hračky udrží Vaše děťátko na hrací podložce velmi snadno. Dečky jsou přenosné, můžete používat i na cesty. U některých deček můžete nastavovat i hudbu, uspořádání hraček na hrazdičce můžete měnit, čímž snadno podporujete smyslové vnímání dítěte.

Existují hrací dečky od miminka, které můžete používat i později pro batole. Můžete mít hrací dečky se zvířecími kamarády, kousátky, šustítky, chrastítky...dokonce i hrazdičku pro malého hudebníka🙂.

Např. FISHER PRICE DEČKA RAINFOREST FRIENDS - je dečka, která roste s dětmi a pomáhá rozvíjet i motorické dovednosti. Je to i hudebni hračka.

Znáte tyto zábavné dečky? Používáte je pro své děti?

Napište nám vaše postřehy.

makynaeliska
4. pro 2017

Ja jsem mela na deti takovou podobnou jako je ta posledni,Eliska tenkrat tu to bavili,ale Vojta je Ero toho to nebralo vubec 😏

astyna
4. pro 2017

Máme, první syn si na ní hodně hrál, pak jsme odebrali hrazdu a měl to jako deku. Máme od Taf toys - super kup. Nyní si na ní hraje druhý syn, hračky občas obměníme, aby měl nějakou "novinku".

rory_g
4. pro 2017

U prvního syna jsme měli půjčenou dečku, ale byl na ní jednou, byla jakoby vypouklá, takže se z ní skutálel a už jsme nepoužívali. Ta na obrázku vypadá suprově, škoda, že na ní Ježíšek pro mladšího syna finančně nedosáhne...

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@rory_g tak nás sledujte, protože o jednu z deček bude v týdnu soutěž🙂. Třeba se na vás štěstí usměje a mladší syn bude mít Ježíška❤. Míša

aguaverde
4. pro 2017

Ano máme 😃 od FP jako většinu hraček 😃

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@aguaverde moc zdravíme!

kat295
4. pro 2017

Ahoj Miso, decku mame a i kdyz mala zatim spis jen lezi a kouka tak ji snad casem plne vyuzijem. Moc se tesim na soutez, protoze v dubnu se ma narodit neterinka a urcite by takovy darek ocenila 🙂

janawaes
4. pro 2017

Meli jsme podobnou jako tu prvni a kubikovi se moc libila, jeste do dnes si hraje s nekterymi hrackami co na ni byli a porad ho bavi 🙂. Nahore byla vcelka co vydava zvuky a bzuci mi tady porad 😀

sarkoc
4. pro 2017

U nas vyhrala hrací deka Playgro -chtěli jsme hlavně velkou a bez hrazdy...to splnila, má 150×100 a spoustu prvků, naštěstí ne zvukových, to jsme nechteli...doteď ma na ni dcerka hračky a hraje si tam a to ji je přes dva roky ☺

verunkanatalka
4. pro 2017

Ahoj Míšo,hrací deku máme půjčenou a je to parádní věc!!!Dcerka si na ní hodně vyhraje..Stihnu i uvařit!!!😊

marky123y
4. pro 2017

Hrací deka bavila jak Jiříka tak i naši kočku 🙂 vyhrali si na ní oba dva.

klaarusa
4. pro 2017

Máme tu poslední a velká spokojenost. Malá nejvíc miluje zrcátko 😊

kkaatte
4. pro 2017

Také máme tu poslední. až potom jsem objevila lesní verzi, tak by se tatínkovi myslivci líbila určitě víc😀

sabri12
4. pro 2017

Tu by chtěl nás nejmladší syn . Bylo by parádní si na ni hrát.

luci_ela
4. pro 2017

Ahoj. Také máme sice ne novou, ale malá tam ráda leží a prohlíží si hračky nad sebou. Rádi by jsme novou pěknou k ježíšku, ale bohužel to už asi nevyjde ☹

jannkaaa
4. pro 2017

Máme hrací decku, dostali jsme ji a malá ji má moc ráda, naučila se ma ní otáčet zatím jen na bok a sahat po hračkách a když i maminka potřebuje pár minutě na úklid nebo vaření, tak se zde mimco zabavi🙂

janulik2008
4. pro 2017

my sme mali túto:
http://www.fisher-price.com/sk_SK/index.html#ev...

teda ešte ju máme ale už odložená malá má 2 roky už 🙂 a tú hrazdičku používala na prvé kroky :D 🙂

nikinelinaty
4. pro 2017

Pro obe deti jsem mela hraci deku mam pocit asi z tesca? Jeste dost neznalost heureka.cz a co frci a ted mam hratdicku peo maleho od fisher price dela zvukx svetka a teda naprosto uzasna!!!
Maly sice zvuky nejak nemusi ale celkove vse co udelali tema prales bxla skvela práce

beruszka82
5. pro 2017

Dobré ránko...
My dečku FP nemáme,dečku jsme dostali už před narozením prcka jako dárek a jak koukám na naši a FP tak jsem si jistá že prcky určitě více zaujme svou pestrostí.
FP určitě navrhuje odborník který má dítě a ví co je zaujme...

misa_fisherprice
autor
5. pro 2017

Krásné ráno všem, moc děkujeme za všechny příspěvky a sledujte nás pečlivě, dnes je Mikuláš - zase něco nachystáme. Míša🐭

marcela8
5. pro 2017

Podložku jsme také používali - obě děti si na ní hodně vyhráli. Je to moc dobrá věc.

novauzivatelka007
5. pro 2017

Ano, meli jsme kulatou verzi. Podložku jsme uz poslali dal, ale deti si nechali plastového bílého medvěda, někdy začne hrát ikdyz jen projdeme kolem...

nikinnna
5. pro 2017

Hrací deka u nás úspěch neměla vůbec. Náž průzkumník by potřeboval nějakou maxi velikost. Nejdřív vůbec nejevil zájem o hračky a až začal, tak už se chtěl otáčet a plazit, takže mu byla malá...

nikinnna
5. pro 2017

*náš...

krteczech
5. pro 2017

Hrací deku jsme měli , jednu doma, jednu u mojí maky, abych jí nemusela vozit. Dítě se tak krásně zabaví a je to důležité i na jeho smysly.

soleilll
5. pro 2017

@misa_fisherprice Měla jsem, úplně obyčejnou z druhé ruky. Sloužila pro obě děti, používala jsem vlastně jen krátce. Za tyto krátkodobě používané hračky nemá smysl utrácet.

pekosek
6. pro 2017

@misa_fisherprice Miso my mame hraci decku prave od znacky fisher price. Je skvela, ze ji nevyuzije jen male dite, ale vyhraje si s ni i 3lety synovec. Skoda, ze sem nejde nahrat video. Syna bavila a asi ve 4 mesicich si pod ni hral, ja jsem u toho varila a z niceho nic dostal uplny vybuch smichu a smal se nekolik minut. To bylo kouzelne. Dodnes je vyuzivana

pekosek
6. pro 2017
pekosek
6. pro 2017

Někdy to bylo až tak výživné hraní, že u toho vytuhnul.

misa_fisherprice
autor
6. pro 2017

@pekosek video nám můžete nahrát na blog, kam jde krásně vložit. Budeme se moc těšit. Hezké ráno. Míša🐭