Které hračky od Fisher Price jsou u vašich dětí nejoblíbenější?

misa_fisherprice
10. pro 2017

Ahoj všem😍.

Napíšete nám, které hračky od Fisher Price jsou u vašich dětí opravdu nejoblíbenější?

Budeme se moc těšit na vaše příspěvky😘.

sitemaka
10. pro 2017

zatím vede pejskuv domeček 🙂

verunkanatalka
10. pro 2017

Verunka má takový telefon na kolečkách co mluví,zpívá....tak ten je u nás top.☺

claudie89
10. pro 2017

Hezkou nedeli prejeme,sama jsem zvedava,jaka hracka u prcka od Jeziska zaboduje,muj tip je pejskuv stolecek,ale zatim si nejvice vyhraje s hracima krouzkama od FP,se kteryma si koulime,tocime a delame ruzne kousky😊

altice
10. pro 2017

Tak u nás vede zebra👍

klaarusa
10. pro 2017

Tak u nás vedou tyto hracky. Nove je to i panáček Beatbo, kterého jsme vyhráli v minulém měsíci a dela obrovskou radost. Ještě jednou moc děkujeme ❤️

saraphi
10. pro 2017

U nas teda pejsek uz asi snad rok a furt ji bavi 😊 a pak postupne... kostky, krouzky, rikanky... Nedavno jsme byli u kamaradky a meli tam houpaci zebru, tak z ni byla unesena... ale ona asi uz nejde nikde sehnat? Pokud jsem dobre pochopila... Akorat na bazarku mozna.

ellie25
10. pro 2017

máme jich více, ale od 6 měsíců, kdy ho dostal, u nás frčí multifunkční hudební nástroj (oblíben i když k nám přijde návštěva s dětmi)

jijinka4
10. pro 2017

Tak u nas je v kurzu pejskovo pianko a hrajici choditko s balonky. Akorat balonky neustale hledame za gaucem ci jinych specialnich skrysich😉

igiana
10. pro 2017

Momentalne vede tablet 😉 ale pejsek a kachnatko v kouli hned za nim

kjajule
10. pro 2017

U nás nejoblíbenější je pejskuv stolecek, pejskova sestřička a beat boo kutalejici míček. 😊

septums
10. pro 2017

U nas vede vkladacka cookie jar 😀

78marcela
10. pro 2017

U nas asi nema zadnou vylozene jednu nejoblibenejsi. Mame mluvici hrnec, kulaté pianko, pejska usinacka i pejska velkeho. Od jeziska dostane mikrofon. Urcite by milovala beatbo, ale na nej jezisek nema korunky. Ale mikrofon ji udela urcite taky velkou radost.

sabri12
10. pro 2017

U vás vede pejsek , vkládací šnek a žlutý autobus . 🙂

arasidka81
10. pro 2017

U nás frčí pejsek a tahací telefon

ejva
10. pro 2017

Malá vydrží dlouho u mluvícího hrnce nebo telefonu. Hracek od FP má spoustu ale tyhle vedou. Koukala jsem na panáčka beatbo ale cena je dost vysoká 😔

evulineek
10. pro 2017

Jednoznačně stoleček 🙂

bamak
10. pro 2017

U nás ovladač, je o něj vždycky bitka, takže už máme připravený druhý pod stromeček. Druhý v pořadí je vláček, nestčíme měnitbaterky 🙂

papunkova
10. pro 2017

U nas rozhodne pejsek, vypada to ze vyhraje post hracka roku 😀

zuzurox
10. pro 2017

U nas dlouho vede pejskovo piano 🙂

mabi
10. pro 2017

Jeste nic nemame...az jezisek prinese..jen houpatko mame FP

misssunday
10. pro 2017

My zatím nic, ale Ježíšek nadělí FP tablet. 😊 Než jsme ho koupili, ptala jsem se kamarádek a ty mi ho vřele doporučily. Jejich děti byly doslova závislé na těch zvucích a musím říct, že i mi od té doby pořád některá slova zní v uších. Např. slova Rrrrrrrraketa🚀už se asi nikdy nezbavím. 😀😁 A teď si toho teprve užiju! 😊😉

misa_fisherprice
autor
10. pro 2017

@misssunday tak to je moc dobrá volba. Uvidíte, že budete všichni moc spokojeni.

misssunday
10. pro 2017

@misa_fisherprice určitě ano ☺😊 těšíme se 😁

bubinko1506
11. pro 2017

U nas jednoznacne psik - od prveho dna, ako ho mali dostali, tak je to ich verny kamarat a spolocnik na cestach. Psik nesmie chybat na ziadnom vylete. Raz sme ho zabudli v Tatrach v hoteli, tak sme sa z Bratislavy vracali ponho.