Prosincové dny s FISHER PRICE - kdy se zase potkáme?

misa_fisherprice
Moderátor
12. lis 2017

Ještě máme stále listopadové dny s FISHER PRICE a už tady plánujeme ty prosincové😉.

Slíbila jsem vám, že dám příspěvek, kdy se potkáme ještě jednou v tomto roce.
Tak tedy:
❤4.12. - 10.12. 2017 prosincové dny s FISHER PRICE❤👏.

Budou to dny plné úsměvu, hraní, soutěžení, vyčkávání příchodu Mikuláše a také potom Ježíška, připravíme pro vás i anketu, budeme s vámi sdílet naše informace o hračkách pro vaše děti, budeme radit Ježíškovi kam nejvhodněji pro dárky......ALE HLAVNĚ BUDEME SPOLU A BUDEME SE USMÍVAT🙂.

P.S. Soutěží bude opravdu dost a jelikož to bude ve dnech, kdy se naděluje opravdu štědře (Mikuláš, Vánoce) máte se na co těšit.
Ale zadarmo to nebude🙂.

Těšíme se.
Míša&kamarádi (Pejsek, Pejsinka, Žabka, Housenka, BeatBo parta.....)

apacheee
AMBASADORKA
12. lis 2017

Super, moc se těšíme a doufám, že budou zase tak skvěle vymyšlené soutěže jako teď. Míšo díky tobě i celé společnosti 🙂 Tohle jsou nejlepší a nejstedrejsi dny na MK

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@apacheee moc mě to těší, opravdu. Tak slibuji za celý realizační tým FISHER PRICE, že to budou dny ještě hravější a plné zábavy a informací. WOW, to jsem si dala tedy výzvu - co? Moc zdravíme. Děkuji za nás všechny. Míša🐭

qintus
12. lis 2017

Už teď se moc těšíme! Děkujeme Ti Míšo za super týden plný informací, tipů na dárky a soutěží! Mějte se krásně

apacheee
AMBASADORKA
12. lis 2017

@misa_fisherprice mne se nejvíce líbilo, že bylo potřeba dělat něco společně s dětmi. Ne jen vložit jakoukoliv fotku, která je třeba bůhví jak stará 🙂

Myslím, že se vám to určitě povede!

mauta87
12. lis 2017

Jupí 🙂 i my děkujeme za to, že můžeme být součástí těchto dnů s Fisher Price.

lucie_nj
12. lis 2017

Taky už se těšíme 🙂 prosim vymyslet něco at můžou soutěžit i miminka 🙂 dneska jsem v obchodě viděla mluvícího pejska.. být tak mladší 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@mauta87 zdravíme a těšíme se na naše kamarády! Krásná fotka😘. Míša

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@lucie_nj posíláme, aspoň fotka. Zdravíme vás.

matty.
12. lis 2017

Tento tyden byl skvelý už se moc tešime na prosinec ❤

popelucha
12. lis 2017

@misa_fisherprice Miso, prosim, rada se zucastnim se svym 9 mesicnim synkem dalsi soutezi, ale kdyby se stesti neusmalo - jaka hracka od FP by byla vhodna pro takto stare ditko?Dekuji.

lucik126
12. lis 2017

Také se moc těšim i Barunka 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@popelucha dobré odpoledne, těch mozností máte opravdu hodně, klidně můžete našeho Pejska, je pro děti od 6m - zpívá veselé písničky, povídá, každé děťátko se vyvíjí svým tempem a to si s Pejskem můžete krásně navolit (díky technologii Smart Stages).
Těšíme se. Míša

nikolettab
12. lis 2017

I my se moc těšíme na další společný čas 🙂

denny27
12. lis 2017

Těšíme se zase v prosinci 😊😊

frndafrrr
12. lis 2017

Těšíme se na prosinec až díky dnům FP jsem si všimla kolik hraček FP máme a snad nezničitelných. Mimo vyhraného beatbo míčku tak pod stromečkem najdeme i jiné FP hračky🙂 Děkujeme za týden plný inspirace!🌷

beruszka82
12. lis 2017

Těšíme se na prosinec,
musíme teď pouklízet doma binec,
ať s Míšou se pak celý týden můžem smát
o krásné ceny hrát...
😘

makynaeliska
12. lis 2017

Ja bych chtela predevsim podekovat cele firme za to kolik hracek rozdala,az neuveritelne! A potom tobe protoze to vedes vazne skvele!Tesime se vsichni a snad uz to klapne i u nas 🙂

elinkal
12. lis 2017

Moc se tesime!

nikyselen
12. lis 2017

Super moc se tesime a na souteze a spolecne straveny cas 😊
Dekujeme FP i tobe Miso

oplatecka
12. lis 2017

Super, už se moc těšíme 🙂 Tento týden s FP byl opravdu povedený, moc se mi to líbilo. A tys byla, Míšo, úžasná, bez tebe by to nebylo ono ❤ Děkujeme moc a přejeme krásný zbytek listopadu.

petra_pf
12. lis 2017

@misa_fisherprice Děkujeme za to, že nám maminkám zpříjemňujete "všední dny".

verunkanatalka
12. lis 2017

Nashledanou v prosinci Míšo...🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

Jéééé, moc děkujeme a vážně se na vás všechny moc těším/těšíme v prosinci. Uživejte si krásné dny, pečte cukroví a hlavně se mějte všichni moc rádi a všem dětem posílám ty nej a nej pozdravy a těším se na ně v prosinci. Kdyby cokoliv bylo potřeba, kontakty na nás máte. Príma dny a hezkou první adventní neděli (uvidíme se opět od 4.12.):heart::heart::heart:. Míša

pmikesova
12. lis 2017

Přeji krásný zbytek neděle. A už se moc těšíme na další dny s FP. A Mise moc děkujeme za krásné strávené dny na MK.

hhranolka
12. lis 2017

tak nashledanou v prosinci 🙂

kkaatte
12. lis 2017

Fisher price dny jsou super. Začínáme odpočítávat 😇. A těšíme se ☃

eva1987
12. lis 2017

Super moc se celá rodinka těšíme, snad se nám taky už poštěstí, hezký večer Míšo a mějte se.

pandice
12. lis 2017

Taky se moc těšíme. Tvoření s malým mě baví a výzvy mám ráda, týdny s FP patří k mým oblíbeným dnům. Děkuji Míšo za podobu, jakou jim dáváš 😊

simkru
12. lis 2017

Super 🙂

lagerthaa
13. lis 2017

Jupí