Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
apacheee AMBASADORKA
Včera ve 20:29
Pche, prý že se v neděli nedělá :grin:

Já mám za sebou 12 hodinovou "směnu" nafoceni celé kolekce jednoho eshopu s naprosto dokonalýma věcma pro miminka :heart_eyes:

Až z toho mám pocit, že bych ještě jednoho drobečka nutně potřebovala :grin: Doufám, že se z toho vyspím :joy:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
30. kvě 2020
Tak jsme zase jednou den završili dobrým skutkem :innocent:

Vraceli jsme se z výletu a najednou jsme v lese zahlédli malé štěňátko. Nikde nikdo nebyl, tak jsme se zajeli otočit a vrátili jsme se zpět na místo. Pejsek už nebyl vidět, tak jsme volali a pískali a za chvilku se k nám priritilo malinké nádherné stvoření s obrovskou radosti, že už konečně není samo.

Čekali jsme s ním na místě, jestli ho někdo nebude hledat, ale nikdo se pořád neobjevoval. Tak jsme si ho vzali do auta a objeli okolní vesnice, jestli ho někdo nepozná a neporadí nám, odkud se zaběhlo. Vůbec nikde ho ale neznali. Bylo vidět, že je štěňátko krásné, čisté a mazlive, takže bylo jasné, že se muselo opravdu někomu zabehnout. Do útulku jsme takového prcka dávat nechtěli, takže jsme se usnesli, že ho vezmeme k sobě, než vypátrame páníčky (do útulku bychom samozřejmě zavolali a nechali na sebe kontakt s informacemi o pejskovi).

Pejska jsme vyfotili, abychom mohli dát zprávu do všemožných místních skupinek na Facebooku, a rozhodli jsme se, že se tedy vydáme domů,protože už se začalo stmívat. Cestou jsme ale potkali klučinu, který jel na kole a rozhlížel se na všechny strany. Tak jsme ho zastavili a ukázalo se, že už pejska hledá. Fenecka se ztratila v lese na procházce a nedařilo se jim ji najít.

A chudák mladík se mohl uděkovat,ze jsme se o ní postarali a nenechali ji běhat u silnice. Jsem moc ráda, že to dobře dopadlo a Žofinka už spokojeně odpočívá doma ve svém pelíšku:heart:️ Byla naprosto úžasná :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
30. kvě 2020
Dnešní plán dne byl úplně jasný - připravit na prodej naše auto :wink:

Pokud neznáte, tak absolutně doporučuji tyhle utěrky z #dm. Já se k nim dostala díky doporučení v naší skupině a od té doby už jiné nekupuju. Jsou velmi podobné zázračnému hadříku od Viledy, ale cenově vycházejí naprosto peckovne. V balíčku najdete 5 ks a stojí 54,90 Kč. Jsou perfektní snad na cokoliv vás napadne - okna, kuchyň, běžný úklid, mytí auta,... Dají se opakovaně prát v pračce, a dokonce i v myčce. A navíc mají nádherné barvy a v balíčku je každá barva jiná :clap:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
30. kvě 2020
Tak tohle mě dostalo:joy:

A strašně by mě zajímalo hodnocení paní učitelky, protože to dítě splnilo zadání perfektně a do puntíku přesně :grin:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
29. kvě 2020
Nevím, kolik z vás si tu ještě pamatuje, že na džusy jsem odborník, ale říkala jsem si, že by se vám to třeba někdy mohlo hodit :joy:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
29. kvě 2020
Dnešní Zoo nás "stála" 17000 kroků, ale bylo to super:clap:

Musím říct, že mě dost překvapilo, kolik lidí vyrazilo takhle ve všední den na výlet, to jsme tak nějak nečekali. Ale ani tak opravdu nebyl problém udržet požadovanou vzdálenost, když člověk chtěl :wink:

V Zoo jsme už samozřejmě byli hodněkrát, ale dneska to bylo zatím nejlepší. Kluci už jsou oba natolik velcí, že si to užili na maximum a oba to už ušli kompletně po svých, což je moc příjemná změna :panda_face:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
29. kvě 2020
"Kluci, zabalte si batůžky, jedeme do Zoo :camel:"

Konečně se už zase dočkali, čekali jsme, až nebudeme muset mít venku roušky :sunglasses:

Jsou to praví výletnici, všechno si nachystali sami a na nic důležitého už ani nezapomenou, včetně svačinky z #dm :clap:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
29. kvě 2020 Čtené 384x
Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
28. kvě 2020
Za tu dobu, co na koníku funguje #dm skupina, tak bych řekla, že jedním z nejvíce nakupovaných výrobků u vás jsou ovocné kapsičky Babylove, a musím říct, že se tomu ani trochu nedivím. Chuťově jsou výborné a moje kluky moc baví jejich příchutě. Z počátku mi přišlo, že některé jsou sice trochu netradiční, ale po ochutnání jsem změnila názor:sunglasses: Navíc jsou bez přídavku cukrů, mléčných produktů a lepku. V běžné stravě pro své děti samozřejmě i tak preferuji čerstvé ovoce, ale na výlety, nebo do auta je tohle prostě naprosto ideální svačinka :clap:

Kapsičky Babylove se vyrábí v těchto příchutích:
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku jablko, šípky & hruška
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku meloun, banán & jablko
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku jahoda, banán & müsli
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku kiwi, banán & hruška
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku mango & papája
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku banán & ananas, jablko
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku mango, banán & mrkev
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku broskev, jablko & banán
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku jahoda, borůvka & jablko
:shopping_cart: BIO příkrm v sáčku jablko, mango & broskev

Mým klukům sice chutnají všechny, ale pokud si mohou zcela vybrat sami, tak Eli sáhne vždy po té s kokosovým mlékem a Tobi po jahodové :wink:

Která je TOP u vás doma?

PS: cena za kus je 14,90 Kč a kapsička obsahuje 90 g náplně.
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
28. kvě 2020
#hura_na_vylet Tak nějak předpokládám, že jste o Prachovskych skalách slyšeli už všichni, ale stejně mi to nedá a doporučím vám je, protože je to moje srdcovka a naprosto nádherné místo :heart:

Najdete je cca 10 km od Jičína, tedy v Královéhradeckém kraji. Nejvíc je proslavila asi píseň od Mládka, kterou taky asi budete znát:
:musical_score::musical_note:Horolezci, horolezkyně, horolezcata, nelezte na skálu, co je hodně špičata,...

Pokud půjdete v běžném čase, tak se platí vstupné a opravdu nedoporučuji návštěvu s kočárkem, protože se prochází na několika místech velmi úzkými skalními průchody, navíc po schodech, atd. S kočárkem by to byl fakt spíš výlet pro zlost :innocent:

Při vstupu do skal najdete možnosti občerstvení, WC a parkoviště. Na prohlidkovych trasách už nekoupíte nikde nic a nepotkáte ani záchody. Ale pohybujete se v lese, takže případně není problém odskočit si v případě nouze za strom :grin:

Když dorazíte až večer po 18. hodině, tak už se do skal dostanete zdarma, nebude tam moc lidí a hlavně zde můžete vidět snad ty nejkrásnější a nejromantictejsi západy slunce. Takže pokud neznáte, vyražte sem někdy na procházku, protože u nás je to opravdu Ráj. Ne nadarmo se naše oblast jmenuje Český ráj :muscle:

A přikládám fotku z mé nejoblíbenější vyhlídky v Prachovskych skalách, kterou jsem vyfotila asi před 2 týdny :sunglasses:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
28. kvě 2020
Na procházce jsme objevili takovouhle krásu - obrovskou louku plnou kopretin :heart:

Zajímavé je, že tam chodíme už několik let a nikdy tam nebyly :wink: Ale je to teda neskutečná krása :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 27. kvě 2020
Když už tu máme to výletnicke téma, tak mě napadá i #odpoved_za_srdicko :grin:

Co vaše děti a svačinky na výletech? Co mají nejraději?

U nás to bývá vždy něco ze seznamu:
:heavy_check_mark:️ čerstvé ovoce či zelenina (salátová okurka, rajčata, jablka, banány)
:heavy_check_mark:️ tyčinky a kapsičky dm značek (babylove, dmBio), nebo od Hippu
:heavy_check_mark:️ různé směsi a druhy oříšků
:heavy_check_mark:️ semtam čokoládová tyčinka - pro dospělaky :grin:

A já na výletech téměř nikdy neodolám, pokud někde mají langose, to je takový můj mor :see_no_evil:

Ps: na obrázku je Eli se svyma oblíbenýma tyčinkama od Hippu - pokud je neznáte, tak fakt doporučuji :clap: opět mají krásný obal, který je pro děti lákavý, ale o tom to samozřejmě není. Jako rodič oceníte spíš to, že obsahují hodně vlákniny, nejsou doslazovane a jsou ze 100% zralého ovoce. Jo a můžete je samozřejmě koupit i v #dm :shopping_cart:

Fotka je pořízena na hlavním turistickém okruhu v Prachovskych skalách, pokud jste ještě nebyli, tak taky doporučujeme, je to naprosto nádherné místo, které rozhodně stojí za návštěvu :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
27. kvě 2020
Přesně! Parchant jeden :joy:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
27. kvě 2020
Právě jsem se dozvěděla, že je tenhle můj "malinký" chlapeček od září přijatý do školky :heart:

Prvního září bude letos opravdu dojak. Eli první třída, Tobi poprvé do školky. Myslím, že ani nemá cenu, abych se tenhle den malovala :joy:

Tobi se do školky strašně moc těší, jinak bych si ho klidně ještě rok nechala doma :see_no_evil:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
27. kvě 2020
Tak jste tu měly pravdu, zase :grin:

Ty barefoot boty jsem si naprosto zamilovala a budu muset pořídit další. Jen na "normální" nošení budu hledat min sportovní, než jsou tyhle Xero Shoes. Ale na chození do lesa a po skalách jsou naprosto skvělý :clap:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
26. kvě 2020
Před nedávnem jsem vám ukazovala fotku Tobinka s dárky, které dostal k narozeninám. Elimu se ta fotka moc líbila a pořád kručel, že by se s těma zvířátkama od Hippu potřeboval taky vyfotit, takže...

Moji kluci jsou teda kachny v podstatě od narození, koupání a vodu naprosto milují - jo, konečně aspoň v něčem se taky projevily geny po mně!!! Každopádně , tuhle sadu si naprosto zamilovali oba dva a já se jim ani trochu nedivím :heart_eyes:

Pokud ji neznáte, tak můžeme opravdu doporučit. Ty obaly jsou fakt povedené (to nejvíc oceňují kluci) a všechny přípravky voní krásně a jemně (to zase moc oceňuju já). Seženete je v běžné síti obchoďáků, drogérií a samozřejmě i v #dm :shopping_cart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
26. kvě 2020
Fotek, kde jsme všichni 4, máme jak šafránu, tak mám vždycky velkou radost, když se nějaká povede :wink:

A tahle teda je :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
25. kvě 2020
:steam_locomotive: :red_car: :camera: HURÁ NA VÝLET s dm :steam_locomotive: :red_car: :camera:
--------------------------------
O co soutěžíme:
--------------------------------
Pojďte si se mnou a s #dm zasoutěžit o speciální balík produktů, které se perfektně hodí jako svačinky na výlety s dětmi. Najdete v něm:
10x kapsičku Babylove - můžete tak ochutnat všechny nabízené příchutě
7x dmBio tyčinku jablko a hroznové víno
7x dmBio tyčinku s banánem a borůvkami
7x dmBio tyčinku jablko, banán a višeň
-------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit:
-------------------------------------
1) Lajkněte tuto zprávu
2) Do komentáře mi dejte vědět, že se účastníte soutěže (každému komentáři pak přiřadím číslo do slosování)
3) Na svou zeď přidejte zprávu a označte ji tagem #hura_na_vylet - zde dejte tip na místo v okolí vašeho bydliště, které byste rádi doporučili jako tip na prima výlet ostatním maminkám z Modrého koníka. Když to nebude úplně notoricky známé místo, bude to o to lepší, protože se pak určitě najde víc uživatelek, které nebudou místo znát a přibyde jim tak další tip na výlet. K příspěvku přidejte i fotku místa (nemusí být vyfocená vámi, ale bude lepší, když jo) a můžete připsat i pár slov o tom, co je na místě k vidění, jak se k němu dá dostat či zda se platí vstupné,...
------------------------------------------------------------------------
Soutěž trvá od této chvíle až do pondělí 1. června do 12:00. Poté soutěž ukončím a co nejdříve s klukama vylosujeme šťastného výherce, kterému přihrajeme na Den dětí moc prima dárek :gift:

Těším se na vaše příspěvky a držím pěsti :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. kvě 2020
Hurá, hurá, hurá... mé rtěnky se vrací na scénu :grinning:

Než se budu moct namalovat celá, tak si budu muset ještě 3 týdny počkat, ale aspoň něco :sunglasses:#dm zásoba už netrpělivě čeká :clap:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
24. kvě 2020
Víte, jak se říká, že chlapi moc neumí barvy? Tak o víkendu se mi to potvrdilo asi na 1 000 000% :joy:

Vzala jsem si tuhle tašku z #dm (o kterou jste se mnou mohly soutěžit k MDŽ) a ukázalo se, že ženy a muži na ní vidí úplně jinou barvu. Jelikož muži byli zastoupeni v mnohem větší míře, tak jsem jako ženská byla přehlasována a potřebuju váš poradní hlas, aby se mi muž přestal smát, že jediný, kdo neumí barvy, jsem já :joy: :joy:

Takže prosím vás, je to otázka života a smrti :see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil: - JAKOU BARVU MÁ TA TAŠKA?
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
24. kvě 2020
Zkouším sílu koníka - nenajdu tu náhodou někoho, kdo má doma dětskou mikinu z Dedoles ve velikosti 2-4 roky?

Vůbec nemusí být stejná, jen tento typ bez kapuce. My ji objednali Tobimu a absolutně nemá šanci prostrcit tou dírou hlavu, tak by mě zajímalo, jestli máme jen smůlu a poslali vadný kousek, nebo mají takhle blbě všechny. Zkoušeli jsme i dvouletému prckovi a taky se mu tam absolutně nevešla :cry:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
23. kvě 2020
Babička snesla klukům z půdy poklad :heart_eyes:

Pamatujete na ně? Tohle je moje dětství a ten kufřík jsem absolutně milovala :heart:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
23. kvě 2020
Moje úžasný miminko :heart:

To už ani není možný, že od téhle fotky uplynuly už 3 roky. Jako to období teď je sice úplně úžasný, ale občas se mi po tomhle stejně trochu zasteskne :grin:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
22. kvě 2020
Mám takové tušení, že příští týden já a #dm uděláme někomu z vás moc velkou radost :wink:

A doufám, že tu bude i velká dávka inspirace pro všechny ostatní :muscle:

Podle tohoto obrázku myslím, že můžete uhodnout nejen téma soutěže, ale vlastně i část hodně bohaté výhry :panda_face:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
22. kvě 2020
Holky, nemáte náhodou některá nějaké zákulisní info, kdy zase do Čech začne doručovat NEXT direct? Potřebovala bych zařídit docela velkou objednávku a v obchodech toho zase stejně půlka nebude:(
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
22. kvě 2020
Západy slunce a náš kraj mě dostávaly vždycky, ale teď je to všechno ještě o tolik krásnější :heart:

Cítím obrovský vděk za tu možnost a vám posílám aspoň jeden pohled do našeho Českého ráje :camera:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
21. kvě 2020
Po delší době jsem zase byla na nákupu v #dm, tak jsem vám ho musela aspoň vyfotit a dám vám pár tipů na věci, které kupujeme pravidelně:
:shopping_cart: ubrousky Denkmit proti zabarvení prádla - absolutní TOP produkt
:shopping_cart: opalovací přípravky Sundance (privátní dm značka), loni nás při používání naprosto nadchly a mají i super cenu
:shopping_cart: čokolády DmBio - holky, pokud nechcete mít tunu, nekupujte to, už pak nebudete chtít jiné :joy:
:shopping_cart: čaje DmBio
:shopping_cart: kapsičky Babylove - ony skoro nejsou vidět, ale je jich tam asi 20 kusů, kluci je milují na výletech
:shopping_cart: pár dobrot od Hipp - ty zvířátkové tyčinky jsou super

A na zkoušku jsem vzala i pár věcí, které jsme zatím neměli, ale nechala jsem se inspirovat tipy ze skupiny:
:shopping_cart: sáčky do mrazáku
:shopping_cart: dobroty v podobě sušeného ovoce
:shopping_cart: alverde koupelová sůl na nohy
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
21. kvě 2020 Čtené 1067x
Čti celý článek
apacheee AMBASADORKA
20. kvě 2020
Jako takhle, na otevření restaurací se těšíme, ale takhle je to prostě stejně nejlepší :sunglasses:

Oblíbená pizza, piknik a západ slunce! Chlapečci budou těžcí romantici :innocent:
Zobraz celou zprávu
apacheee AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 20. kvě 2020
Minule jste psaly, že taky milujete šeříky a já slíbila, že ukážu výsledek jednoho focení:slight_smile:

Tak tady je :camera:

Jo a líčení je kompletně kosmetikou značky Trend IT Up z #dm :clap:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 25
Předchozí Strana
z 25
Další