Prosincové dny s FISHER PRICE - kdy se zase potkáme?

misa_fisherprice
Moderátor
12. lis 2017

Ještě máme stále listopadové dny s FISHER PRICE a už tady plánujeme ty prosincové😉.

Slíbila jsem vám, že dám příspěvek, kdy se potkáme ještě jednou v tomto roce.
Tak tedy:
❤4.12. - 10.12. 2017 prosincové dny s FISHER PRICE❤👏.

Budou to dny plné úsměvu, hraní, soutěžení, vyčkávání příchodu Mikuláše a také potom Ježíška, připravíme pro vás i anketu, budeme s vámi sdílet naše informace o hračkách pro vaše děti, budeme radit Ježíškovi kam nejvhodněji pro dárky......ALE HLAVNĚ BUDEME SPOLU A BUDEME SE USMÍVAT🙂.

P.S. Soutěží bude opravdu dost a jelikož to bude ve dnech, kdy se naděluje opravdu štědře (Mikuláš, Vánoce) máte se na co těšit.
Ale zadarmo to nebude🙂.

Těšíme se.
Míša&kamarádi (Pejsek, Pejsinka, Žabka, Housenka, BeatBo parta.....)

claudie89
13. lis 2017

Mockrat dekujeme Miso a tesime se na dalsi tyden s FP. Dekuji ze delate deticky tak stastne😊

pekosek
13. lis 2017

Uz se tesim, poznacila jsem si v kalendari abych nezapomnela. Tentokrat to snad vyjde i u nas a budeme na tabulce slavy 😀
Moc dekujeme Miso za krasny tyden.

olga_
13. lis 2017

@misa_fisherprice Míšo, díky moc ještě jednou. Těšíme se v prosinci na další setkávání, kreativní tvoření, diskutování a soutěžení. Jste z FP opravdu štědří a my se zase budeme snažit být natolik kreativní, aby to pobavilo nejen nás doma, ale i tebe a celou tvoji partu a těšíme, že k nám někdo z této party také zavítá ❤.💃❤

market880
13. lis 2017

Míšo, moc děkujeme tobě i tvým kamarádům a moc se těšíme na další setkání. Hned si to musíme napsat do kalendáře, abychom nezapomněli. Oba naši kluci 👦 👶 si z hračkami FP vyhrají nejvíce a nejdéle je dokáží zabavit. Rádi s nimi tančí, zpívají, hrají si a učí se nové věci. Teď naposledy jsme pořizovali ročnímu synkovi mluvící skútr. Přejeme vám krásnou první adventní neděli a budeme se těšit. 🙂

janickaavitecek
14. lis 2017

My se s malou tesime uz taky moc a ja budu doufat,ze budu moc soutezit,ze travit predvanocni klidek na luzku bez svoji koblizky malinke:-/uz se tesime co vymyslite🙂

chocomorocco
16. lis 2017

Jééé. Už se moc těšíme. Minule jsme se s dcerou parádně vyřádily. Věřím, že i tentokrát to bude hlavně o dětech a spoustě zábavy. 👍
Rádi se zase přidáme a pokud se nám nepodaří vyhrát, tak jsem psala Ježíškovi. Ten by to napravil 🙂 Přeci jen jsou FP hračky úžasné. Nemůžou pod naším stromečkem chybět. 🙂

janulik2008
16. lis 2017

tesim sa 🙂 FP je 👌

luckamb
17. lis 2017

Ať už je prosinec 😍❤️

chocomorocco
3. pro 2017

už zítra, už zítra, už zíííítraaaaa 🙂

velkavera
4. pro 2017

Mě teda FP bavil už u dcerky... Takže se k němu vracíme moc rádi, ale teď pro změnu se Štěpánkem... Pod stromeček máme přichystaný Vozík s kostkami... Miluju FP 🙂 Tak snad se na nás třeba na MK také jednou ,,poprvé,, usměje štěstí... ale když ne... U FP si zase najdeme něco co bude domů nutné koupit 🙂 o to už se maminka postará 🙂 🙂

simkru
4. pro 2017

@misa_fisherprice ahoj, najdu někde dnešní soutěž?

simkru
4. pro 2017

@velkavera děkuji 🙂

velkavera
4. pro 2017

🙂 není zač... Tak šup šup tvořit... Soutěž je jen do půlnoci 🙂 @simkru

simkru
4. pro 2017

@velkavera malej spinka a ja samotna uz nestiham. Pockam na dalsi soutez 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
5. pro 2017

Dobré ráno, krásně si tu posíláte odkazy a radíte si, to mám radost. I tohle vaše děti jednou ocení. Ještě jednou krásné ráno a dneska je MIKULÁŠ😀...těšíme se všichni a nejvíc asi děti, že???,😍

velkavera
5. pro 2017

Já myslím, že se vím těší maminky 🙂 já teda jo 😉. @misa_fisherprice