Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
luckamb
20. lis 2018 Čtené 35x

                                                                Veroval si u nás zvyká, 

                                                                zeleně i červeně tu bliká

                                                                snad se brzy skámošíme,

                                                                pak už z ruky ho nedáme.

Jupí, my vyhráli!!! No super. Bezdotykový teploměr okukuju už dlouhou dobu, ale bohužel, vždycky přišlo něco "důležitějšího", co otestovat. S množstvím dětí, větším, než malé, se věřte nebo ne, vždycky najde něco jiného, co je potřeba :grinning:

No a právě i to, že máme celkem čtyři krásné ratolesti, od podzimu do jara permanentně uchrchlané, ufrkané, tohle testování byla jasná volba. 

Musím říct, že teploměr u nás skutečně nezahálel ani chvilinku. Jestli se děti rozhodly, že ho zkrátka zajedeme na 100%, no kdo ví. 

Když teploměr dorazil, nedočkavě jsem rozervala krabici a měřila teplotu v uchu a na čele snad i naším třem kočkám :grinning: A ejhle, jaké bylo překvapení z naměřených hodnot.  Každé měření naprosto jiný výsledek. 

Poté jsem zjistila, že teploměr musí být nějakou dobu na jednom místě se stabilní teplotou. Toto by mělo být pro všechny natěšené matky v návodu na první stránce a pokud možno, tak červeně :grinning:

Ale, teď už k samotnému měření. Bezdotykové měření je naprostý luxus. Jednak není třeba dítě buditnkvůli každému podezření na teplotu, a pak je to také super, pokud třeba, jako já, máte doma malého, milého, hysterického chlapečka, který se normálního rtuťového teploměru bojí, držet ho nebude a brečí, jen když ho vyndáte. Takže, pro něj je tato varianta měření ideální. Teploměr si zamiloval natolik, že teď sám chodí, maminko, změř mi teplotu... a ještě v uchu :grinning:

O tom, jaký luxus přináší nebudit děti kvůli měření, jsem se přesvědčila hned druhou noc našeho společného soužití s Verovalem. Dvojčata byla na očkování a jedna z holek měla 37,6°C. Líbí se mi, že teploměr signalizuje horečku červeným světýlkem. A jako další plus beru možnost zapnutí a vypnutí zvukové signalizace. 

Co se naměřených hodnot týká, úplně jistá si měřením nejsem. Jednou vyšlo 3x za sebou to samé, a já byla maximálně spokojená. Jenže jindy se hodnoty absolutně neshodovaly a to byly měřeny u jednoho dítěte v rozmezí 20 minut.  Naopak, poslední den testování dostala jedna z dcer vysoké horečky. Protože jsem chtěla mít jistotu, že naměřené  hodnoty jsou opravdu správné, vytáhla jsem rtuťový teploměr a dceru přeměřila. No a výsledek mě překvapil, na čele 39.6°C, v uchu 39.6°C a na rtuťovém 39,6°C.

Po týdnu testování tedy musím říct, že ač má bezdotykový teploměr nespornou řadu výhod, úplně na 100% mě nepřesvědčil. Rozhodně ho budu nadále používat a zkoumat dál. Na noční měření je nenahraditelný, ale z mého pohledu je občas potřeba jeho práci překontrolovat starým, dobrým rtuťákem. Možná je to i tím, že v tomhle směru jsem ze staré školy a než začnu věřit něčemu novému, chvíli mi to trvá. Třeba mě časem přesvědčí o svých kvalitách natolik, že klasika půjde do skříně. Prozatím ho však beru jako super pomocníka, poznáváme se, ale ještě si na stopro nevěříme. No koneckonců, tak je to vlastně i v životě. 

#test_veroval2  #recenze

Čti celý článek
luckamb
9. kvě 2018 Čtené 111x

Jako mamku čtyř dětí mě možnost na testování dětské módy Kik nadchlo, takže jsem naváhala a zkusila svoje štěstí. Vzhledem k počtu "zkušebních vzorků " co mám doma jsem doufala, že se na nás usměje štěstí a budme moci vyzkoušet, zda se za 1500 dá obléknout celá smečka. 

A ejhle, štěstí se usmálo.

                 Poukázky nám dorazily a my na nákup s nejstarší dcerou vyrazily :grinning:

V našem městě máme dvě prodejny Kik. Musím říct, že poté, co jsme vlezly do první prodejny, to vypadalo, že budu muset poukázky spíš sníst, než abych je tam utratila. Zboží neskutečně přebrané, absolutně nepřehledně poskládané a celkový dojem z prodejny nebyl moc dobrý. Moje skoro osmiletá dcera, bez toho abyh já cokoliv řekla, zkonstatovala, že se jí to tam zdá špinavé a nelíbí se jí tam nic. Jely jsme proto do prodejny druhé a musím říct, že to bylo nebe a dudy. V druhé prodejně dcera už na stojanech venku před prodejnou přebírala co by se jí líbilo (kdybych jí měla koupit vše co si vybrala, potřebovala bych poukázek tak 3x tolik :slight_smile: ) . Prodejna byla krásně uspořádaná, rozmanitost sortimentu naprosto luxusní, vše přehledně uspořadané a tak jsme začaly vybírat. Vybíraly jsme tak, aby měl každý z těch 4 něco. 

                                       Nákupy jsme si užily, poukázkami zaplatily.

Byla to velká výzva, ale zadařilo se. Skutečně se nám za 1536Kč podařilo nakoupit pro všechny děti, to co potřebovali a vlastně i něco navíc. 

                                Spousta krásných oblečků, pro tu mojí smečku :grinning:

Bohužel, doma jsem zjistila, že synovi jsem koupila velké džíny, takže mám zkušenost i s výměnou, která proběhla naprosto bez problému. Personál byl velice příjemný, džíny vyměnily a bylo. 

Hlavní věc, z které jsem u kalhot z Kik nadšená je to že všechny kalhoty mají regulaci v pase, což vzhledem k tomu, že mám doma hubeňoury je věc nezbytně nutná. 

Zbytek oblečení sedl přesně podle velikostí a nebylo třeba nic dalšího měnit. Děti zkoušely a testovaly, malé holky teda i ochutnávaly :grinning:

Věci už jsem za těch 14 dní několikrát prala a projela sušickou a stále drží jak barvy, tak tvar. Takže kvalita naprosto super. 

Toto testování bych tedy zhodnotila na jedničku. Ovšem je opravdu rozdíl mezi prodejnami a i v jenom městě může být rozdíl tak markantní, že v jednom krámě máte pocit, že si  poukazy budete utírat slzy a ve druhém by jste je nejraději naklonovali :grinning:

Kvalita bych řekla, že neodpovídá ceně, ale ba naopak je vysoko nad ní. Ceny jsou velice příznivé, takže pro maminky, co chtějí kvalitní věci za rozumné ceny je Kik super volba. 

#test_kik  #recenze

Čti celý článek
luckamb
31. říj 2017 Čtené 2304x

Jako „zasloužilá“ matka čtyř zlatíček, se spotřebou plenek cca kamion na měsíc, jsem se rozhodla podělit se s vámi o svoji zkušenost s další značkou plenek. (Hlavně už jsem dlouho nenapsala žádný článek a chybělo mi to :grinning:)

Tentokrát se s vámi podělím o svou zkušenost s plenkami Pampers Active Dry. Neustále jsem v televizi slyšela, jak vydrží zadeček x hodin v suchu.

Máme doma dvě holčičky, 

Načůrají nám do plínečky.

Sama jsem moc zvědavá,

Jestli Pamperska celou noc dá.

Další, co mě přesvědčilo, proč vyzkoušet Pampers právě teď, je super akce v Kauflandu. Když se vám totiž podaří prodrat masou důchodců až k regálu s plenkami, zjistíte, že stojí 245,-- místo běžných 349,-- , a to už za těch pár šťouchanců stojí :grinning:. Mimochodem u regálu s plenkami už taková masa důchodců nestojí.

Pro mě, jako matku čtyř dětí (z toho dvou čůrajících do plen), je cena jedním z rozhodujících faktorů. Obzvláště při té spotřebě, co jsem uváděla už na začátku (cca kamion za měsíc :grinning:).

Kdo Pampersky kupuje,

V Kauflandu se teď zásobuje.

Za balík dvě stovečky,

Stovka zbyde na hračky :grinning:

No ale abych se dostala k samotným plenkám.

S Pamperskama už se kamarádím docela dlouho. Takže tohle seznámení není první. U první dcery jsem je používala nepřetržitě až do jejích dvou let, kdy začala chodit na nočník. V té době (je to 7 let zpět) to bylo to nejlepší na trhu. Tedy alespoň pro nás. Plenka vydržela už tehdy celou noc suchá. Dcera se nikdy neoprudila a už tehdy byly plenky velice příjemné na omak.

Po narození syna jsem se s touto značkou na pár let rozloučila, protože u něj nám nevyhovovaly vůbec. No…i muži mají své dny :grinning:

Když se nám loni v říjnu narodily holky, opět jsem se k Pamperskám vrátila. V porodnici, kde jsme s holkami strávily 12 dní a kdy holky měly 2kg, jsme používaly jen a pouze Pampers Sensitive, tu nejmenší velikost. Musím říct, že seděly naprosto perfektně a ani žádná nehoda se nikdy nekonala.

Ve chvíli, kdy holky povyrostly do rozměrů „normálních“ miminek, začaly jsme značky opět střídat, abychom nakonec stejně zjistily, že nám Pampersky vyhovují ve všech směrech nejvíce.

  • Vydrží opravdu celou noc , dcery se budí „suché“ a je suchá i postýlka
  • Jsou příjemné na dotek i mně, z čehož usuzuji, že musí být příjemné i holkám.
  • Mají hezké obrázky (a to nás baví)
  • Jedna z dcer, která se oprudí takřka v každé plence, je po použití Pampers v pohodě bez sebemenší vyrážky.
  • Pokud se člověku povede chytit akci, tak jako třeba mně teď v Kauflandu, je i cena přijatelná.

Tudíž za nás tři je to jeden z top produktů u nás.

Teď už přejem hezký den,

Příště zase napíšem.

O čem ještě nevíme,

Ale my to vymyslíme :grinning:

-------------

Tento článek vyšel s podporou Kaufland

Čti celý článek
luckamb
22. dub 2017 Čtené 105x

Zdravíme všechny a přidáváme naši recenzi, jak jsme s holkama testovaly plenky Huggies

Na začátek bych ráda napsala, že jsem měla obrovskou radost, že jsme byly do testování vybrány. Netrpělivě jsme vyhlížely balíček. Když dorazil, byly jsme rády, že pro dvě holčičky máme dva balíčky, z nichž jeden obsahuje 58 plenek. 

Poté co jsme plenky rozbalily, moc se nám líbily obrázky na nich. 

Naše malé holčičky, nosily si opičky a občas také žabičky. 

Vzhledem k tomu, že máme doma již dvě děti, plenky Huggies jsem vyzkoušela už kdysi v minulosti, ale nevyhovovaly mi. Byla jsem velice zvědavá, jestli nové budou lepší. 

Bohužel, ač je holky i ochutnávaly a zkoumaly jak se dalo...

...za sebe musím říct, že mě plenky uplně nevyhovují. Překvapilo mě, že ač používáme plenky velikosti 3 a na 4 se ještě nechystáme, tyto plenky jsou o kousek menší, takže i když je uvedeno, že jsou do 8 kilo, holkám uplně neseděly jak by měly (mají jedna 6,80 a druhá 6,90).

Další co mě úplně nenadchlo, ale věřím, že spoustu maminek ano je zadní pásek (gumičky), který holky měly strašně otlačený na zádech. Celkově je plenka taková tužší, než ostatní značky, na které jsem zvyklá. Je samozřejmě pravda, že pokud má miminko řidkou stolici, asi je tento pásek super, protože nepustí nic. Ale u nás tedy byl otlačený a holky byly celkově z plenek hodně omačkané. Možná, kdybychom měly 4, seděly by lépe a výsledek by byl jiný. 

Co se týká citlivosti pokožky: jedna holčička měla červený zadeček, hned druhý den používání. Takže dál už pokračovala v testování jen jedna. 

Co musím vyzdvihnout jako velké plus je to, jak drží lepící pásky a plenky se skutečně nehnou. Vydrží i celou noc a neprotečou.

Závěrem bych to tedy shrnula tak, že jsem velice ráda, že jsme se mohly testování zúčastnit. Je vidět, že každé miminko je jiné a každému sedí něco jiného, což jsem se přesvědčila i tím, že mám doma miminka dvě. Nás ale plenky nepřesvědčily a zůstaneme u původní značky.

Huggies plenky vyzkoušené, 

nejsou naše vyvolené.

Snad ostatním miminkům, 

pomohou ke krásným snům. 

Pěkně v suchu zadečky, 

pro ty naše drobečky. 

My zůstanem u původní značky

a budeme šetřit kačky.

Koníkovi velké dík, 

za vybrání pro testík. 

#test_huggies 

Čti celý článek
luckamb
1. pro 2010
Máme naušničky :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
luckamb
29. lis 2010
3,5 měsíce - 5665g a 61cm :grinning:
Zobraz celou zprávu
luckamb
15. říj 2010
Dnes nám jsou přesně dva měsíce a vážíme 4750g.
Zobraz celou zprávu
luckamb
22. zář 2010
Na 6týdení kontrole (v 5 týdnech :grinning:) jsme vážily 3925g a měřily 52,5cm. Rosteme jako z vody :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
luckamb
20. srp 2010
Karolínka se narodila 15.8. ve 20,52, měřila 47cm a vážila 2,90kg a je nejkrásnější na světě :grinning:
Zobraz celou zprávu
luckamb
12. srp 2010
Dneska termín a neděje se nic :frowning2:
Zobraz celou zprávu
luckamb
7. srp 2010
Tak jsem opravdu moc zvědavá, kdy to přijde.....no necháme se překvapit (tak ono nám stejně nic jiného nezbývá :grinning:)
Zobraz celou zprávu
luckamb
6. srp 2010
Dnes je 6. 8., do termínu 6 dní a 6 je moje šťastné číslo.... :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
luckamb
25. kvě 2010
Mimi k vánocům 24 fotek
luckamb
7. pro 2009
Snad i nás konečně potkalo štěstí 56 fotek
luckamb
5. čer 2008
Sněhurky a trpaslíčci z března 33 fotek
luckamb
28. dub 2008
Snaha o mimi - co by se nám líbilo aneb začínáme nakupovat 60 fotek