dneska termín a neděje se nic ☹
uzivej briska, me se ted po nem moc styska 😀 ..ja rodila 3 dny po terminu a to taky porad vypadalo ze jeste dloho nic nebude a najednou... 😀
13. srp 2010
dneska termín a neděje se nic ☹
uzivej briska, me se ted po nem moc styska 😀 ..ja rodila 3 dny po terminu a to taky porad vypadalo ze jeste dloho nic nebude a najednou... 😀
Miminko zraje do krásy 🙂 ... neboj za pár hodin už budeš mít mimíska pěkně u sebe 🙂