
29 / 33
Karolínka 1. rok
super 🙂
17. pro 2011
Tů tů, roztomilá! Luci, za pár let vás bude vozit 😉 😀
17. pro 2011
Super auto! Kde jste ho koupili? .-)
17. pro 2011
luckamb
autor@deyana jj, tu SPZ jsme jí vyráběli s manželem :D
@ameliejulliette jasný k 18tinám jí koupíme opravdickou audinu :D :D :D
18. pro 2011
tak to je božíííííí, ta SPZ... 😀 super