icon
55 / 60
Náš kočárek - už je doma
avatar

ten je parádní akorát mi naživo přišla hrozně malá korbička, jaký má rozměry?

7. čer 2010
avatar
luckamb
autor

@strouzek oni ted mají nějakou verzi XL a psala jsem si tady na diskuzi s maminama a je prý dostatečně velká. Jinak jsem z něj fakt nadšená

7. čer 2010
avatar

no já nevím, ale ta korba má na dýlku rozměr 71cm což mi příjde málo

7. čer 2010
avatar

my ho máme a je super!!! 🙂 noo, je fakt, že korbička je menší, ale né zas o moc.. co jsem četla na diskuzi, tak se do něj vlezou velké děti.. a některé dokonce i ve fusku - ale to jsou tam asi už na těsno.. my v necelých 4měs vyměnili už za sporťák..když jsou takové horka at má víc prostoru 🙂

11. čer 2010
avatar

kamaradka ho má je spokojena mala má už dva ročky a pořad se vozí když se ji nechce chodit🙂)ale jinak ona si korbičku nekupovala koupila jsi tašku a v pohodě a to mala se narodila v unoru je super🙂)

17. črc 2010