luckamb
27. dub 2008
Snaha o mimi - co by se nám líbilo aneb začínáme nakupovat
no podle obrázku soudim, že se s ním bude jezdit fakt suprově 🙂
14. čer 2010
luci nedávám komentář k fotce, protože všechny věcičky jsou fakt moc krásný - mě se hlavně líbí ty první klučičí
16. čer 2010




























































@senja opravdu má tak malinkatou korbičku? A co bys doporučovala za kočárek?