icon
53 / 60
koupeno
avatar

Taky máme - žlutou a je nádherně měkoučká 🙂

3. čer 2010
avatar

to je z Lidlu že jooooooooooooooooooo 😵 mám žlutou páč nevím co to bude Luci 🙂

14. čer 2010
avatar
luckamb
autor

@lucie5779 já sice vím co to bude, ale mám taky žlutou. A mám pocit, že půl republiky má žlutou 😀

14. čer 2010
avatar

😀 😀 😀

16. čer 2010