
60 / 60
dostali jsme od kamarádky - 2x body, 2x kalhoty a 2x brindáček :-D
luckamb
autorviď, taky se mi to moc líbí
17. čer 2010
Luci nádhera🙂..takový barvičky mám na ty mimoušky snad nejraději.
17. čer 2010
Luci, krásné... 🙂 Hezké barvičky 🙂
17. čer 2010
luckamb
autorHolky děkujeme za pochvalu, holt to bude malá modelka už od narození 😀
17. čer 2010
tak to je roztomilý,to bude princezna...úplně závidím😅
17. čer 2010
Krása Luci
25. čer 2010
teda,to je krásný