
42 / 60
To máme v plánu objednat a už je doma
Díky moc, je to opravdu nadherne, jemne....jdu se mrknout na ty stranky!
4. čer 2010
Diky za upozorneni, ja si opravdu myslela ze jsou to kosticky... 🙂 Nevadi, i tak krasny!
4. čer 2010

Díky moc, je to opravdu nadherne, jemne....jdu se mrknout na ty stranky!
Diky za upozorneni, ja si opravdu myslela ze jsou to kosticky... 🙂 Nevadi, i tak krasny!
Krasne, muze se zeptat kde jsi to objednala???