
51 / 57
35+1
luckamb
autorzuzi, ale od minulého týdne povyrostlo. A malá je asi gymnastka, ale taky mě pěkně řeže, to asi za to, že tam má málo místa 😀 😀
9. črc 2010
to je krásný těhu bříško,ale opravdu oproti nám válečkům,je malinký😅
9. črc 2010
Máš moooc hezké bříško 🙂, ale jak říká zuhur takhle jsem taky vypadala v pátém měsíci 😀
9. črc 2010
luckamb
autorjo holky, zas to půjde krásně dolů 😀 😀 Teda doufám 😀 Ale děkuju za pochvaly.
10. črc 2010
Krásný bříško, ale fakt netuším, kde toho mimíska schováváš - já jsem takhle vypadala v pátém měsíci 😀