icon
55 / 57
39+0
avatar

Máš hezké malé bříško 🙂

5. srp 2010
avatar
luckamb
autor

děkuju Eli, ale příští týden už byhc radši dávala fotku Karolíny 😀

5. srp 2010
avatar

@luckamb ... jůůů to jste najednou tak povyrosty holky. Těším se na foto miminka

5. srp 2010
avatar

moc pěkný domeček pro mimi 😀

5. srp 2010