icon
54 / 57
38+0
avatar

joooo, krásně povyrostlo a fakt užasné bříško 😵

29. črc 2010
avatar
luckamb
autor

@nikka.vo Děkuju ti za pochvalu 🙂

29. črc 2010
avatar

Luci opravdu poskočilo🙂..moooc hezkýýýýýýý🙂

29. črc 2010
avatar

pěkný Luci 😀

29. črc 2010
avatar

Ty máš jenom to bříško a moc krásný 😵

29. črc 2010
avatar
luckamb
autor

holky děkuju moc, se zase budu červenat :-d

29. črc 2010
avatar

krásný malinký bříško 🙂

2. srp 2010
avatar

Luci, to je krásnej bříšánek!!! Krásnej!!!
Moc na Tebe myslím a držím pěsti, abyste měly s Kájou porod rychlý a co nejmíň bolestivý! Už se těším na fotku Káji :o)

2. srp 2010
avatar
luckamb
autor

Holky děkuju

3. srp 2010
avatar

Krásné bříško, porod už máš za dveřmi, tak ať to vše dobře dopadne!

3. srp 2010