icon
53 / 57
37+0
avatar

Krása, co já bych dala za takový krásný bříško 🙂

22. črc 2010
avatar
luckamb
autor

@zuhur děkuju Zuzi

22. črc 2010
avatar

moc krásný Lucíííí. Už to máš za pár.

25. črc 2010
avatar
luckamb
autor

@alzbeta.hod děkuju moc za pochvalu - je to 17 DNÍ do termínu a já jí to plánuju už na tenhle víkend 😀 Ale víš jak, já si můžu plánovat co chci. Karolína se sama rozhodne kdy a kam půjde. 😀

26. črc 2010