
22 / 57
naše holčička
aká je už krásna.
30. bře 2010
Ahojky, můžu se zeptat, kde jsi byla na ultrazvuku?? Sháním 3D nebo 4D ultrazvuk a zatím jsem našla v Liberci, je i v Mladé boleslavy??? Děkuju moc ♥ ♥ ♥
28. črc 2010
luckamb
autor@amuskaberuska ahoj tohle je z Prahy z Gyncentra Hloubětín
29. črc 2010
Děkuji 🙂
29. črc 2010
To je krásná fotečka 🙂