icon
22 / 57
naše holčička
avatar

To je krásná fotečka 🙂

30. bře 2010
avatar

aká je už krásna.

30. bře 2010
avatar

Ahojky, můžu se zeptat, kde jsi byla na ultrazvuku?? Sháním 3D nebo 4D ultrazvuk a zatím jsem našla v Liberci, je i v Mladé boleslavy??? Děkuju moc ♥ ♥ ♥

28. črc 2010
avatar
luckamb
autor

@amuskaberuska ahoj tohle je z Prahy z Gyncentra Hloubětín

29. črc 2010
avatar

Děkuji 🙂

29. črc 2010