Kuchyňka - má ji někdo doma?

zuzaaaaa
1. kvě 2019

Nemáte někdo tuto kuchyňku? Případně tip na podobnou? Děkuji

zelenaesmolda
1. kvě 2019

Ikea?

zuzaaaaa
autor
1. kvě 2019

@zelenaesmolda ikeu právě nechci 😅

ajja87
1. kvě 2019

Lidl?za nás super,je hodně podobná,ale nevím jestli ji v eshopu ještě nabízejí.

ivuska1986
2. kvě 2019

Určitě Lidl

mariemat
3. kvě 2019

Mám tu z Lidlu a je super

nupta
3. kvě 2019

@zuzaaaaa Kuchyňku nemáme, ale uvažujeme o ní. Proto jsem sem mrkla. Od Hape máme jiné hračky a vydržely, ale syn hračky moc nedevastuje.

zuzaaaaa
autor
3. kvě 2019

@nupta tak kdyby jste pořídili, dejte vědět prosím. Mně se moc líbí, ale nenašla jsem žádný recenze. Máte ještě nějakou, o které uvažujete?

barumat
3. kvě 2019

Já teda lidl nedoporučuju. Dcera není zrovna ničitel, a hned zkraje vylomila dvířka trouby, ulomila kolíček na zavěšení obracečky. Všechno je to papundekl, dřevěné jsou jen nožičky a trámky. Nechtěla jsem ikea, protože lidl vypadala prostě víc jako kuchyňka. Ale ta kvalita se fakt nedá srovnat. Jo a není tam skoro žádný úložný prostor, jen ta trouba, mikrovlnka a pidiskříněčka. Z poliček všechno hned padá, protože jsou mělké a kuchyňka díky "kvalitě" lehká. Jako, poslouží, ale nenadchla mě...

nupta
4. kvě 2019

@zuzaaaaa My hledáme hračku na zahrádku. Kamarádka má venku ikeackou kuchyňku a drží dobře a odolává všemu počasí. Ale možná tam dáme jen staré hrnce a nějaký stolek. A nebo úplně něco jiného, moc ti asi neporadím... Uvažujeme, co ho nejlépe zabaví.

jimichanga
4. kvě 2019

@zuzaaaaa mame tuto, syn nadseny a ja taky.
😄. Ikeacka byka druha moznost, ale tato je promakanejsi.

zuzaaaaa
autor
4. kvě 2019

@jimichanga ta je parádní, jaká to je značka prosím? Fakt krásná 😍

raliska
4. kvě 2019

@jimichanga tak ta je bozi!

jimichanga
5. kvě 2019

@zuzaaaaa kidkraft. Dekuji. Ja ji kupovala na pinkorblue. Jen se mi zdala dost nizka, tak jsme vymenili nohy. Nadobi klasicky ikea 🙂)

zuzaaaaa
autor
27. kvě 2019

@nupta dobrý den, nevybrali jste už kuchyňku?

nupta
8. čer 2019

@zuzaaaaa Dobrý den, či spíš ahoj 😉 Bohužel tě zklamu, kuchyňku jsme nakonec nepořizovali-chtěli jsme ji dát ven, zvažovali jsme i domeček, nakonec jsme koupili stavebnici na ven a jsme spokojení.

terezz29
8. čer 2019

manžel nakonec udělal z lepenky a taky měla úspěch...třeba vás to bude inspirovat 🙂