Lehátko - jaké vybrat?

tinulla123
11. pro 2016

Ahojky, doporučily byste mi nějaké lehátko pro mimčo? Jaké vybrat, aby byly co nejšetrnější na páteř? Nemusí to mít žádné melodie, hlavně ať má hrazdičku a je polohovatelné... Vím, že se to moc nedoporučuje, ale kdyby tam byl max hodku denně, tak by mu to asi nemělo uškodit ne? Chci ho pak hlavně i na první příkrmy, kdy ještě nebude malý sedět, za chvíli bude mít 4 měsíce...

fergus
11. pro 2016

Ahoj, my jsme koupili od Tiny Love viz foto. Libilo se nam,ze se da pouzit od uplne rovneho lehu az po kresilko a je do 18 kg. Je vibracni, ma nejake melodie a visaci hracky. Uvidime jaky bude mit ohlas od prcka 🙂

meta123456789
12. pro 2016

Ahoj, my měli od Bright Stars, model už nevím, bylo polohovatelné, mělo hrazdičku. Malou jsem do něj dávala do zvýšené polohy hlavně po krmení, měla reflux, takže i hodinu po krmení byla schopná vyhodit celý žaludek. Super bylo taky na první příkrmy.

astyna
12. pro 2016

ahoj, já mám pro malého lehátko z druhé ruky z bazaru od tchýně asi za 300 Kč, s hrazdou, kde měl plyšáčky nebo kousátka a využiju ho i nyní - syn má 13,5 měsíce. Jednou za měsíc to osprchuju vodou s mýdlem, do rána to uschne a je to zase krásné 🙂

meta123456789
12. pro 2016

Taky bych se nebála pořídit z druhé ruky. Dítě ho nevyužívá tak dlouho, většinou není problém to komplet vyprat, konstrukce je pevná, není tam moc co zničit 🙂