Nejvhodnější sedačka na kolo pro dítě. Máte zkušenost?

luciik
14. dub 2011

Ráda bych se zeptala, zda-li máte někdo zkušenost s nějakou dobrou sedačkou na kolo. Právě vybíráme a nevíme kterou 🙂
Velmí děkuji za odpovědi a vaše postřehy.

innes
14. dub 2011

My asi, po přečtení pár recenzí, půjdeme do Hamax Sleepy, až bude doma, poreferuju 😉

pet.honey
14. dub 2011

máme Hamax Kiss a jsme spokojení 😉

kackaj
14. dub 2011

My máme hamax siestu, ale teprve 2 dny, takže moc referovat nemůžu. Ale na zkoušku jsme udělali pár okružních koleček a malej i já jsme spokojení zatím...malej byl tichučko jako pěna a jen nadšeně pozoroval a nechtělo se mu vystoupit🙂

zabinka88
15. dub 2011

Zatím sedačku nemáme,ale během tohoto týdne budeme kupovat Hamax Siestu.

zevina
15. dub 2011

já myslím, že s jakoukoliv hamaxkou neuděláš chybu 😉 u staršího syna jsme pořídili jen obyčejnou (značku si nepamatuju, ale nic extra) s pevným uchycením na nosič a spokojená jsem nebyla, resp. službu splnila, ale byla nízká, nepraktické upínání pásů a teď, když malého potřebuju hodit do školky, tak už naprosto nevhodná, byl v ní jak oukropek (přestože do váhového limitu má se svými 15-ti kg ještě rezervy 😅 )

tak jsme pořídili hamax kiss, je pohodlná pro obě děti, spokojenost maximální 🙂 sice tahle má ještě starší typ upínání pásů, novější siesty a smiley zvládneš rozepínat jednou rukou, ale konkrétně pro mě, je polohování, které mají navíc, k ničemu, ptž určitě nebudem jezdit tak dlouhé trasy, aby dcerka stačila na sedačce zadřímnout, ale jen kratší vyjížďky, aby nám syn na svém kole stačil 😉

při jednom dítěti bych možná polohování brala jako malinké plus 😎

mat_ka
18. dub 2011

pekne co som nasla su aj BoBike pozrite si na www.active-one.sk
my sme vsak skeptici co sa tyka sedaciek dozadu a mame sedacku dopredu iBert kto ma mensie deti okolo 1-2 r. tak mozem vrelo doporucit !!!. bike ma vyvazene tazisko, dobre sa s tym jazdi, dieta mate "v rukach", lahko sa naklada lahko vyklada, dieta dobre vidi, komunikuje (niekedy az priliz 🙂