Neoprenové plavečky Happy Nappy

hanulkaha
31. říj 2017

Ahojte holky, máte některá plavečky od Happy Nappy? My začínáme od pondělí s malým chodit plavat a neoprenové plavečky musí mít, tak jsem pořídila tyto, tu jejich novější verzi (oproti staré je myslím jen užší v rozkroku). Malý má 6 měsíců, 8 kg, po přeměření by mu plavky měly podle tabulek výrobce padnout Lkové na 1/2-1 rok, jenže když nám přišly, nemohla jsem je na něho narvat, stehýnka obepnuly celkem těsně, ale bříško měl úplně uplé a s takovou by mu vydržely tak ani ne měsíc, tak jsem zkusila objednat větší, XLkové na 1-2 roky, je vidět, že velikostně na něm nesedí, že jsou na větší dítko, ale zase, bříško má docela nafest, lem se neustále roluje a nedrží tvar a okolo stehýnek nejsou zase tak natěsno, jak by asi měly být 😒
Máte to někdo taky tak? Nebo mu to jen blbě oblíkám? Logicky mi přišlo ten lem, co má být na bříšku natáhnout až k pupíku a ne mu z toho udělat bokovky, jenže jak má to "miminkovské" bříško, prostě se to pořád roluje ☹

kosi_cek
31. říj 2017

To je divné, mám Happy nappy M i L (ale asi ty starší) a podle výrobce by vám měli sednout Mka (podle váhy, je uvedená na 6-11kg) je to určitě tato značka? U nás spokojenost, sedí krásně M ko měl malý poprvé ve 3měsících, naposledy ve13ti měsících, kdy dosáhl 10kg+ drobné, už začaly být natěsno, ale nic se nikam nerolovalo. Teď má L. Krásně mu sedí. Nebyl problém ani s nasazováním namokro (z hyg. důvodů a předpisů)

hanulkaha
autor
31. říj 2017

@kosi_cek Lka mu byly dobre pres nozicky, ale brisko mel uplne zarezane, tam byl max. obvod 47cm, coz ma maly ted.
Tady na fotce ma ty XL

scruffy
31. říj 2017

Takhle to vypadá, že mu to musí být i dost nepohodlné, a co mu je stáhnout níž? Já jsem je malé dávala prostě jako klasické kalhotky, než až k pupíku, ale je samozřejmě možné, že malému prostě nesednou.

jajiti
31. říj 2017

Mame taky ty nove happy nappy, male je 10 mesicu a ma ty 6-12 mesicu. Ja naopak nejdriv koupila ty vetsi (1-2 roky), protoze mi prislo, ze ty 6-12m by pres stehynka nenatahla. Ale ty vetsi byly zase hrozne vysoke, az nekam nad pupik. Tak jsem vzala ty mensi a ikdyz je to obcas makacka je natahnout, tak je v nich zatim v pohode (v 10m ma 8,87 kg). Asi maji byt tesnejsi, aby nic neproteklo. Zatim je mela na 6 lekcich a verim, ze do toho roku ji vydrzi.

35_a_budu_mamka
31. říj 2017

Mám vel. 6-11kg a mimi má 8,5kg a 73cm, jsou nám krásně.

kosi_cek
31. říj 2017

@hanulkaha tak to jsou opravdu ony, mě zarazila ta jiná velikost, já nic neměřila, ale už jsem si to našla. To má fakt velký bříško, alespoň tedy mimo ty jejich plavečkový tabulky, asi fakt mu to nervat moc nahoru, dát pod pupík, nebo zvolit nějaké na cvočky, nebo počkat, až se vytáhne. Malému Mka, co jsou psané 6- 11kg (3-8mi měsíců), sedla opravdu od 3 měsíců, kdy 6kg měl do 13ti měsíců, kdy přesáhl 10kg, pak hned Lko a toXL jsem si řekla, že ani nebude potřebovat, ale bříško nemá, má faldy na nohou, na rukou, na bradě...🙂

marquette94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz