Odrážedlo k 1.narozeninám. Doporučíte?

ellie12
23. bře 2020

Ahoj maminky

Muzete mi doporucit nejake odrazedlo pro rocni holcicku? Radi bychom ho koupili male k 1.narozeninam. Libi se mi odrazedel hodne, ale u vsech co se mi libi je az od 18 mesicu a vic 😒 Nevim kolik by melo mit idealne kolecek, aby o nej nezakopavala 🤷🏻‍♀️Budu rada za kazdou radu.

Dekuji za tipy

jjasmina
23. bře 2020

Nejsem expert , ale není na odrážedlo brzy v jednom roce?

jironymou
23. bře 2020

Ahoj, ja mela pro malou takove obycejne plastove... a take bylo psane asi od 2 let...ale uplne v pohode jsme to dali.Melo polohovatelne sedatko, takze jsem snizila na minimum...
a melo klasicky jen 2 kolecka... ze zacatku ujela treba jen 10 cm...pád...ale pak to slo celkem rychle...prijde mi, ze drive jezdila nez chodila 😂😂

olga_
23. bře 2020

Možná malé Enduro, nebo nějaké to Pukylino, Puky... Nezáleží až tak na věku a věkovém určení, spíš na proporcích dítěte, takže bych sledovala spíše výšku sedadla apod.

marla86
23. bře 2020

@ellie12 obyc plastova motorka ;)

lucinka_16
23. bře 2020

@ellie12 Náš malý dostal k prvním narozeninám obyčejnou plastovou motorku ( myslím,že prostřední velikost). Na zem dosáhl teda až o měsíc později, ale prodrandil celé léto,podzim a teď jezdí doma. Ke druhým dostane odrážecí kolo, protože ta motorka by mu už asi na léto nestačila 🙂

blondynka400
23. bře 2020

@ellie12 nejmenší verzi plastového endura. V roce je ještě brzy,ale každé dítě je jiné a záleží jak na tom pohybově je. Nějaké jejich věkové omezení není závazné, záleží na výšce a délce nožiček.

kakba
24. bře 2020

@jjasmina proc brzo. Starsi v roce drandila jak drak.

Nejde o vek, ale stavbu tela. Zalezi jak je dite velike podle toho bych koupila. Ale za me jedine Funny wheels, protoze ma gumove kolecka. Klasicke enduro je fajn, ale ten bordel, co dela na chodniku. Des a hruza.

karol25
24. bře 2020

@ellie12 Teď jsem kupovala dceři k 1. Narozeninam Puky. Je stabilni a nizke. Da se sehnat i přes bazar.

eithelwing
24. bře 2020

Dcera dostala od prarodičů takové s opěrkou. A bylo to super. Chodit stejně začala až v 16 měsících. 😂 Lezla za ním po kolenou, líbila se jí hudba. A pak za ním chodila a nakonec jela. Měla ho jen doma.
Na ven jsme nějakou tu motorku pořídili, až když byla v chůzi jistější.

jjasmina
24. bře 2020

@kakba tak to joo 🙂 já se jen ptala

journals
24. bře 2020

@kakba to vypada dobre. Diky za tip!

konidana
24. bře 2020

@jjasmina pro dítě co chodilo od 9. měsíce bylo odrážedlo v 1 roce akorát 😉

g_m
24. bře 2020

Rozhodně pukylino! Je nejmenší ze všech na trhu, takže už v roce krásně dosáhnou na zem... Plastová motorka je moc vysoká.

g_m
24. bře 2020

@kakba Funny Wheels je ale až tak na rok a půl, syn je docela velký a teď ho má tak na špičky... Jinak jako druhé odrážedlo je to určitě nejlepší volba...

kakba
24. bře 2020

@g_m pukylino je des. Ma strasne siroke rozpeti zadnich kol.
@g_m starsi byla extremne vysoka a ta mensi poloha ji byla dobre. Ja bych do jineho nesla

g_m
24. bře 2020

@kakba S kolama jsme ani u jednoho dítěte problém neměli... Prcek teď v roce a půl jezdí po venku jak blázen... Pokud máte extrémně vysoké dítě, tak pak ano, ale to autorka nezmiňuje 😉 Tak jsem jen psala, že je pro větší děti. Od kámošky syn dosáhl na zem až ve dvou letech...

ellie12
autor
27. bře 2020

@g_m Dekuju moc za doporuceni. Vypada krasne a mate nadhernou holcicku☺️ nase cacorka neni vysoka ani zadna celkove velka. V 8 mesicich ma 7 kg. Jeste teda ani neleze ale tak rikam si, ze casu ma jeste dost. To Pukylino vypada vazne pekne a kdyz je takhle nizke tak by to i pro ni mohlo byt fajn. A jak ma 4 kolecka tak bude urcite hezky stabilni

g_m
27. bře 2020

@ellie12 Díky, ta nádherná holčička má už 3 a půl roku 😀 Ale nemám mladšího syna na puky pěkně vyfoceného 😀 To odrážedlo je fakt super stabilní, je těžší, protože není plastové, ale nám to nikdy nevadilo. Je možné, že ze začátku bude možná kopat do zadních koleček (měla to tak dcera od kámošky), ale jak trošku poporostla, tak už dobré. My jsme s tím neměli problém vůbec.

kejt29
27. bře 2020

@ellie12 pokud ma 8 mesicu zatim bych neresila. Nas kluk zacal chodit az v 15m a nekterym detem to trva jeste dele, tak at ho pak nemate na zimu. To uz bych pockala na to Funny Wheels 😉