• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odrážedlo nebo kolo s kolečky? Poraďte

30. června 2015 
@zouzelin Udělám ti v tom maglasj, jo :grinning: Za mne určitě odrážedlo ano :slight_smile: Můj mladší přesně takhle na motorky prděl, ujel tak 300 m a pak slezl, motorku mi přinesl a šel radši pěšky. Tak v nějakých 19-20 m přesedl na first bike a od té doby ho z něj nemůžu sundat :slight_smile: V listopadu mu budou 2. Na rovnováhu je to ta nejlepší průprava :slight_smile:
@metallico_mondo naopak, na odrážedle dítě získá jistotu co do rovnováhy a pak na škapací kolo přesedne naprosto v pohodě a klidně rovnou bez postranních koleček. Jen musíte zvolit správnou velikost šlapacího kola, aby nebylo moc vysoké a dítě z něj nemělo zbytečně strach :wink:
16. říj 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za mě odrážedlo a potom hned přesednout na kolo bez koleček - dcera takto asi do půl hodiny jezdila na kole bez koleček sama:slight_smile:
16. říj 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na nektera odrazedla ze sportissima jde pry prestavba pak na kolo poptej te se tam ted mi to rikala souseda :slight_smile: ajinak vemte ho at si vybere me nechce holka treba nic a brachanec chtel rovnou jen kolo
16. říj 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás měl syn plastovou motorku od 15 měsíců a pak kolo odrážedlo od necelých 3 let a miloval ho, naučil se na něm jezdit hned na prodejně...pak jsme časem pořídili i to nejmenší kolo 12, ale na tom nechtěl jezdit ani s kolečky...dlouho lítal jen na tom odrážedle, až pak v necelých 5 letech jsem ho přemluvila, jestli nechce zkusit to kolo, ale že sundáme kolečka...jemu to totiž s těmi kolečky připadalo moc pomalé a neobratné, koloodrážedlo bylo rychlejší :slight_smile: , no tak souhlasil, sednul na kolo a během ani ne půlhodiny jezdil sám bez koleček, za druhou půlhodinu natrénoval nasedání a otáčení a od té doby jezdí a kolo miluje :slight_smile: , ale jak už tu bylo psáno, možná pomohlo, že to kolo bez koleček už mu v té době bylo prakticky téměř malé, takže v pohodě dosáhnul na zem a cítil se bezpečněji....
17. říj 2014 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite odrazedlo, dite si nesmi zvyknout na ty hrozne kolecka vzadu ! :slight_smile: moje princezna ma odrazedlo a super ! :slight_smile:
30. čer 2015 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek