Odrážedlo Puky Pukylino, nebo rovnou Wutsch?

Maminky, potřebovala bych radu. Chtěla bych prckovi k prvním narozeninám koupit odrážedlo a vybrala jsem firmu Puky. Akorát nevím, které odrážedlo vybrat. Pukylino píšou od jednoho roku a 75 cm, Wutsch od 1 a půl roku a 80 cm. Mám trošku strach, aby když koupím to menší, aby z toho rychle nevyrostl a teda obě dvě se mi kupovat nechce 🙂 Děkuji za vaše názory!!! 🙂
krutaska
9. únor 2013
Zdravím, tak náš synovec má PUKY LEARNER BIKE, rozdíl je ale že má dvě kola. Ale jezdí na něm od jednoho roku a je perfektní, má skvělé nafukovací kola, posunovací sedátko, takže vydrží na dlouho (jezdil na něm do 3,5let) a další výhoda je, že nemá štangli, takže se dítě nemůže narazit, místo toho má super odkládací místečko na nožičky, takže když se pěkně rozjede, tak si nožičky může odložit, aby mu netrčeli ve vzduchu a prostě sedí a jede 😎 😎 . Tak to jen z mého pohledu a zkušeností. Vím, že to není úplně přešně to na co jste se ptala.
beruskanula
9. únor 2013
my vzali rovnou wutsch a spokojenost x-)
paaajuska
9. únor 2013
Ahoj, my budeme kupovat také k 1.narozeninám a koupíme to menší.
Aby si ho na jaře a v létě mohla už pořádně užít🙂
Koupili jsme ji k vánocům to skákací zvířátko a bohužel nedosáhne na zem.
Ale ona je drobnější🙂
Tak ať si ho užijete🙂
scvrcek
9. únor 2013
Tak tohle řeším už pěkně dlouho a pořád nevím 😃 ale asi vezmu to větší, i když doufám, že na něm bude jezdit už od roku, tak na to léto (je květnovej)...
obchod_terkaperka_cz
9. únor 2013
Řídila bych se podle výšky dítěte k čemu bude blíže 75 nebo 80 cm🙂, ale více se lidé kupují rovnou Puky Wutch 😉
olusenka
14. únor 2013
my máme rovnou to větší, přesně, aby z toho rychle nevyrostl, za ty peníze. Tchýně ho koupila a je zatím schované, malý ho dostane až v létě k svátku. Na roce sice už měl 80cm, ale zase nechodí, takže je asi čas.
jennyska
17. bře 2014
Ahoj @olusenka @scvrcek @paaajuska @beruskanula @krutaska @martinan4 a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Odrážedlo Puky http://www.modrykonik.cz/odrazedlo-puky/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s Odrážedlem Puky a nebo jinými odrážedly, pomůžete další spoustě maminek, které se chystají odrážedlo pořídit a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení!
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
zlababa07
17. bře 2014
Máme Puky wutsch a plastové enduro. Z mé zkušenosti bych řekla, že pro roční dítě Puky wutsch moc není, je těžký, gumová kolečka se hůř rozjíždí a jak jsou vpředu ty kola dvě, malým dětem překážejí. Starší na pukym do kopce zlvádal jezdit až někdy v roce a půl - roce a třičtvrtě, do té doby jsem motorku většinou nosila (narozdíl od endura, na kterém vyjel a sjel téměř cokoliv) a pak už rychle přesedlal na First Bike. Teď na nich jezdí mladší syn, který je o dost zručnější a silnější, na enduru jezdí v podstatě od roka a opět ho před pukym upřednostňuje. Přemýšlím, že Puky wutsch už půjde z domu, protože jak mladšího tak pozoruji, vůbec na něj nedojde, protože v létě přesedne rovnou na odrážedlo.
@krutaska Ten Learn Bike je něco jiného, je to už dalšín řada odrážedel pro starší 😉
lojave
27. bře 2014
Pokud budete vybírat kolem druhého roku věku dítěte, doporučuji už PUKY LRM, ale každé dítě je jiné, takže dcera na něm zpočátku nechtěla jezdit, pak se ale krásně naučila, chviličku jí to trvalo, teď ve třech letech budeme prodávat toto menší a koupila jsem opět PUKY LR BR 1 s brzdou, aby se lépe a rychleji naučila na kole. Tohoto výrobce jen a jen doporučuji - kvůli tvaru, stupátku, ochraně rukou, zkrátka je považuji za nej mezi odrážedly.
hadriena
14. dub 2014
Důležité je, aby dítě dosáhlo oběma nohama na zem, a to celými chodidly. Jen tak se může pořádně odrazit i zabrzdit. Více rad pro výběr odrážedla např. v tomto článku http://eshop.kola-radotin.cz/nakupni-radce/jak-.... Pokud dítě rychle vyroste, odrážedlo určitě bez problémů prodáš v některém ze specializovaných bazarů.
kopeckovaa
3. únor 2015
a co takhle zkusit Early Rider jsou na tomto videu a vypadají báječně http://www.youtube.com/watch?v=oDNJ8hkspZw
svoba
3. únor 2015
Doporučuju pročíst informace zde:

http://www.neobycejne.cz

Začni psát odpověď...

Odešli