Panenka pro dvouleťačku

lejkas
16. led 2018

Maminky poradíte mi prosím jakou koupit panenku pro dvouletou holčičku? Děkuji moc.

lejkas
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
maii
16. led 2018

Zalezi na vkusu - a na dcerce, nechce si sama vybrat? Panenku miminko nebo panenku holcicku/slecnu? Hadrovou, hackovanou, plastovou ala babyborn? Pro malou holcicku bych vybrala hadrovou muchlovaci, koukni treba na fler.

nikyselen
16. led 2018

Koupila bych bud panenku s mekkym telickem na spinkani a nebo nejakou co muze do vany na hrani.
Zalezi co by malou vice zaujmulo/bavilo.Jestli ma radsi "plysaky" ,nebo treba to koupani

mia255
16. led 2018

My máme všechny typy, dcera je miminkova🙂 na první narozky dostala panenku napůl hadrovou a tu tahá doted. Teď bude mít dva roky a na vánoce dostala baby Born curaci a plákaci a tu tahá taky :D jinak v průběhu dostala celohadrove panenky a ty ji nějak moc nezaujaly. Pokud dcerku baví koupání, vožení v kočárku tak bych vybrala třeba tu napůl hadrovou s plastovou hlavou rukama a nohama 🙂 je to přeci jen reálnější než celohadrove.

leneee
16. led 2018

Dcera je panenkova,dostala k vanocum panenku Adelku - zpiva 3 pisnicky,ma latkove telo a tak je lehoucka.Jeste dostala miminko Baby born s usinaci melodii a je take super lehoucke.Ty muzu doporucit. Naopak to klasicke plastove Baby born nebo Annabel mimino je dost tezke a moc ji nezaujalo,stejne jako jine panenky s plastovym telem.Nejradeji ma proste ty s latkovym telickem-lip se ji s nima manipuluje a jsou takove prijemnejsi.