Panenka pro dvouletou holčičku

ela90
26. črc 2018

Maminky poraďte prosím. Má se mi narodit druhé dítko, když dcera bude mít cca 2 roky. Jako dárek jsem jí chtěla koupit nějakou pěknou panenku (kočárek na panenky mám fantastický retro po sobě), ale výběr mi přijde šílený. Nepotřebuji, aby panenka vyluzovala nějaké zvuky (když už, ať to jde vypnout), už tak u nás asi bude veselo. A chtěla bych, aby se dala koupat a nenatekla do ní záludně voda. Prostě když já se budu starat o miminko, aby se ona mohla starat o nějakou pěknou panenku. Děkuji za tipy co máte doma, nebo co jste kde viděly. Do hračkářství kde se osobně dostanu nic nemají, takže budu muset z netu, ale znáte to, když je na výběr nespočet a vy si nemůžete ani jednu osahat a lépe prohlédnout.

lioness34
26. črc 2018

@ela90 tak zajedte do jiného hrackarstvi / udělejte si výlet

lioness34
26. črc 2018

@ela90 a vzala bych dceru s sebou

ivuska1986
26. črc 2018

Ahojky, mrkni na stranky art dolls by lesminka - jsou úžasné, na pozadani ti udela pani i dle fotky dcery stejnou panenku-akorat s tim koupanim si teda jista nejsem

janaelia
27. črc 2018

Tak to by mě taky zajímalo. Také by se nám hodila takováto panenka 🙂.

ela90
autor
27. črc 2018

@lioness34 no diky, ale smeju se. Kdybych mohla, tak jdu a neresim tady nejake tipy 🙂

@ivuska1986 wow tak toto me dostalo. Rozhodne si to necham jako tip na pozdejsi dobu. Pani ma krasne panenky. Ale ted musim sehnat nejakou, co prezije "peci me male dcerky" 🙂

ivuska1986
27. črc 2018

@ela90 jj, znam Jancu osobne, moc sikovna je. Jeji vytvory jsou senzační.

drzticka81
27. črc 2018

Ja mam rada panenky spanelskych znacek-nines,aries,llorenc,magicbaby-jsou krasne,voni-bud jsou vinylove nebo s mekkym telem-v ruznych velikostech.......akorat si myslim,ze vsem panenkam natece do tela pri koupani voda......davam fota na ukazku.....
ninesky se daji sehnat pres net, llorencky jsou i v obchodech.....
tady davam i webstranky,kde objednavam ja-jsem max spokojena-do tydne doma a krasne 🙂)))
https://www.realistickepanenkyahracky.cz/

lioness34
27. črc 2018

@ela90 podle mě se vždy dá zajet - ty mas rizikové a ležís v nemocnici? Neber to nijak ve zlem ale dnes se prodávají hračky - hrackarstvi je všude vnkazdem větším městě a i kdybych jela 40km tak klidně pokud to zdraví dovolí - já přestože znám svoje dcery vím ze nejlepší je když si vyberou samy - a neber to nijak ve zlem ale sednout a dojet pro panenku nevidím jako problém který bych musela řešit objednanim po netu - vůbec když mas problém když nějakou vidíš vybrat 😉

@drzticka81 ty jsou hezké 👍

oveckaluky
27. črc 2018

@drzticka81 Naprostý souhlas, rozhodně španělku 🙂 Sbírám panenky a pro tu malou potvůrku v bříšku už ti mám připravené 3 menší koupací a jednu větší s látkovým tělem a zvukem 🙂

Anebo Baby born, tu měla mladší dcera od dvou let, říkala mu Tonda a tahala ho všude s sebou - vydržel všechno 🙂

oveckaluky
27. črc 2018

@ivuska1986 Teda...ty jsou naprosto boží 😲 A ve sbírce ještě žádnou takovou nemám, taky ukládám 😉

ela90
autor
28. črc 2018

@lioness34 teda nezlob se, že to napíšu tak na rovinu. Ale vždycky se najdou lidi, co neznají okolnosti a melou si to svoje mimo téma..... Tak i když nemohu, jsem ráda, že mi tu pár tipů přišlo a vyberu z netu. Na to jsem se přesně ptala ;)

ela90
autor
28. črc 2018

Tak jsem se dívala na ty "španělské značky" a hned jako první nines mě zaujala https://panenky-barbie.heureka.cz/nines-33000-r... ..... jen musím zvážit, jestli 45 cm nebude velká 🙂 na druhou stranu píšou, že je lehká a alespon ji dcerka může dávat oblečení jako na novorozence 🙂 Takže díky za tip 👍

oveckaluky
28. črc 2018

@ela90 Neboj, není - ninesky jsou lehounké a pro malé maminky ideální 🙂

kafr
29. črc 2018

@drzticka81 ty jsou úžasné! Už vím, co moji princezně k 1. narozeninám 😍 a ty pidi oblečky, co z nich právě vyrostla ještě proberu, a nějaké ji nechám 😁
Jinak tě úplně chápu, taky mám nejbližší hračkářství 30km. A návštěva hračkářství s dvouletou holčičkou a v téhle vedrech... To je na celý den a úžeh (z cesty) k tomu.

petanevesta
29. črc 2018
petanevesta
29. črc 2018

Máme několik od Antonio Juan a Nines,za mě jen doporučuji 😉

eemilka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz