Sháním hru: Kde je Peppa?

jiho1
16. srp 2019

Ahoj,

ráda bych koupila synovi hračku mluvícího prasátka Peppy - od ALBI "Kde je Peppa?" Už se to nevyrábí a dle Albi v nabídce žádnou náhradu tohoto druhu nemají, jen mluvící roboty atp., nic mluvícího na schovávání. Nemáte někdo tuto hru nebo aspoň tu hračku? Koupím. Případně dali byste mi kontakt na někoho, kdo by to prodal?

Předem děkuji
Jitka

modrakarkulka
20. srp 2019

Koukni na hru Kde je Miffy. Je to úplně stejná hra, jen jiná grafika kartiček a jiné plastové zvíře 🙂 My jsme ji koupili před měsícem v hračkářství Wiky v Třeboni, třeba ji budou mít i jiné pobočky. Nebo šla objednat z https://www.nejlevnejsi-knihy.cz/kniha/miffy-ki...

jiho1
autor
20. srp 2019

Děkuju za odpověď. Na Miffy jsem už taky ve svém pátrání narazila, ale ani tu jsem nikde nenašla. Peppa od ALBI i Miffy od Piatnik vyšly v roce 2014 a už se prý neprodávají a na bazarech jsem je neviděla. Máš pravdu, dotisk je ve dvou online obchodech, ale bez udání termínu a v NJ. Třeboň mám bohužel dost z ruky.

modrakarkulka
23. srp 2019

@jiho1 aha, ještě asi před měsícem v tom eshopu co jsem dávala odkaz byla miffy skladem. Tak leda zkusit ta jiná hračkářství wiky nebo si do Třeboně zavolat, zda by ji neposlali 🙂

petina3
24. srp 2019

@jiho1 já ji mám, musím pohledat.

kvietorka
24. srp 2019

mame ji doma klidne prodam, nase deti nezaujala...

martiina_k
24. srp 2019

Pokud by měl ještě někdo další, taky bych měla o Kde je Peppa zájem.

jiho1
autor
25. srp 2019

@kvietorka
Příjemný den, je ještě hra s Peppou k dispozici? Máte k hračce i návod a ty kartičky? Za kolik byste mi ji prodala? Je možné osobní vyzvednutí někde v Praze?
Jitka
Můj email jiho1@seznam.cz

kvietorka
25. srp 2019

@jiho1 mam jen samotnou pepu bez karticek. Cenu nabidnete vy, ja ani nevim kolik stala. osobni vyzvednuti je mozne kazdy den na Zlicine nebo nektere dny i na Masarykovom nadrazi.

jiho1
autor
26. srp 2019

@kvietorka Omlouvám se, ale nakonec si Peppu nevezmu a můžete ho poslat dál. My jsme získali Miffy.

martiina_k
27. srp 2019

@kvietorka Tak já bych si ho vzala. Napíšu vám zprávu

romanasi
9. lis 2019

Ahoj,
taky sháním a taky bohužel marně hru na schovávanou - Kde je Peppa? nebo varianta s Miffy. V obchodech už ji sehnat nelze - kupodivu v bazarech také ne... Pokud by se našla u někoho doma (stačí funkční postavička - kartičky nejsou potřeba) a prodal by, budu moc ráda za zprávu.
Syna, který je autista velmi zaujala v létě na táboře, kde ji měla logopedka, ale sehnat ji je vážně oříšek..
Děkuju
Romana

jiho1
autor
10. lis 2019

@romanasi Peppa ani Miffy už se bohužel nevyrábí. Když má člověk štěstí, na internetovém bazárku se sehnat dají. Teď jsem náhodou objevila něco podobného, ale ve větší a dražší variantě (umí více věcí), např. zde https://www.ok-hracky.cz/made-kralik-hra-na-sch... Třeba by to mohlo také splnit svůj účel. Zkušenost s tím nemám, ale přijde mi to podobná hračka. Zkuste si vyhledat recenze a výhodnější ceny, pokud byste o to měla zájem

romanasi
10. lis 2019

Skvělé - díky moc za radu! Je to sice plyšák...ale účel na schovávání splní 🙂 a pomůže to snad pochopit pokyny blíž/dál/vedle apod.. 🙂
Hezký večer

jiho1
autor
10. lis 2019

@romanasi Když zadáte na netu do vyhledávače
MaDe Králík hra na schovávanou, tak mi ještě vyskočili tyto plyšáci:
Tiamo Sloník hra na schovávanou
Tiamo Miffy plyšák hra na schovávanou pruhy
Tiamo Lou-Lou hra na schovávanou tučňák