Kde koupím madlo na Nuna Pepp?

Zodpovězené
24. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně madla.

Kde koupím madlo na Nuna Pepp?

Děkuji

Ahoj,

na tento starší model se madlo neprodávalo. Maminky to řešily hand-made výrobou, viz fotka. Ale tím, že je to starší model, tak už tato nabídka aktuální není. Zkus si projít ještě bazary či se poptat v různých skupinách na facebooku, které se zaměřují na šité doplňky na kočárky, například zde (tam vím, že paní kdysi šila i na Nuna 🙂).

Držím palce, ať se podaří. Kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie