• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nuna pepp nebo jiný podobný golfáč, máte zkušenost?

9. srpna 2014 
Ahoj holky, potřebuju poradit, hledám golfový kočárek, který bude skladný, prostorný pro dcerku (v únoru jí budou dva a chci ho na jaro až podzim) lehký a ovladatelný jednou rukou. Líbí se mi nuna pepp, jaký je, máte zkušenosti? Jaká je délka zádové opěrky?
19. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nunu máme doma, jsme s ní maximálně spokojeni, používali jsme do cca 2 let malé. Za nás jako golfáč jen a jen doporučuji. Ale dcerka je drobnější. Viděla jsem v obchodácích v Nuně sedět "robustnější" děti, a pro ty to dle mého nemohlo být vůbec pohodlné, byly tam napasovaní jak do šířky tak do výšky. Nejlépe zajděte do obchodu a vyzkoušejte. :wink:
19. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tom ma 14,5 kg a 90 cm a v Nuně má pořád místa dost. Jsem s mi moc spokojená
19. pro 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
espiro magic4
19. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tajemna30
@ladida.l holky děkuju, chci to od těch dvou let aby vydržel..nedělám si iluze, malá chce prostě chodit a ujde hodně, takže chci fakt něco pohodléno, když se bude chtít svézt, lehkého a lehce ovladatelného:slight_smile: Manžela jsem nahlodala, takže na jaře budeme pořizovat. Mohly by jste mi prosím změřit šířku sedáku a délku zádové opěrky? Děkuji :dizzy_face:
19. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew taky mame Nunu a je super. Je fakt, ze mam syna 1,5 roku ale je drobny, ma 10kg a 82 cm, ale ted jezdime v kombineze a fusaku od Emitexu a je to v pohode:slight_smile:Ovladame jednou rukou, a je skladny a lehky! Vejde se mi na sednuti i muj 4 lety syn, 19kg a 113cm :grinning: ten by se vozil hned:slight_smile:
19. pro 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
super zkušenost s infinity eurocart a espiro magic4 ...ty jsou jednoznačně super, asi 2x prostornější než nuna, cena kolem 3000kč... já chtěla taky nunu, ale nakonec jsem ráda, že sjem si vybrala jinak... nuna se mi v obchodě zdála moc malé plastové chřastítko za dost peněz :slight_smile:
21. pro 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladida.l taky přemýšlíme o nuně, malýmu jsou dva roky pryč a má 90cm a 13 kilo tak sem měla strach jestli se tam vejde a nebude vypadat jako obřík :grinning: je to tedy v pohodě ? já neměla možnost vyzkoušet osobně, jen jsem kočárek viděla u jedné paní ale zrovna se mnou synek nebyl tak jsme nemohli vyzkoušet, mě se moc líbí a je supr skladný podle videí na youtube což se nám bude hodit do autobusu, když pojedeme za babičkou. Nekupovala bych už žádný, ale chodíme štreky a malý se radši vozí :slight_smile:
24. pro 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se tedy musím přidat s kladným hodnocením. Syn má v necelých dvou letech 90 cm a 12,5 kg a vejde se bez problémů a má ještě hodně místa! Ano, hlavička mu už dávno přerostla přes opěrku, ale když si chce zdřímnout, tak po sklopení se i tak krásně vyspinká. V sedě má kolem sebe opravu dost místa. Vejde se v pohodě i můj čtyřletý syn (17kg a 104 cm). Nuna je bezkonkurenčně ovladatelná, žádné chrastítko, bytelná. I přes malá kolečka projede lesní cestu i kostky ve městě (tam trochu hrká, ale nic hrozného). Odpružený, i do toho košíku narvu běžný nákup, když to šikovně naskládám:slight_smile: Po složení maličkatý. Měla jsem hodně golfáčů, ale z golfek je tenhle pro mě ten nej!
6. srp 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nunu jsme měli přes dva roky. Vozila jsem tam dceru do 3 let a nemohli jsme si Nunu vynachválit. Malé se v ní krásně spinkalo a milovala tento golfáč. Asi bych při druhém do jiné golfky nešla :wink:
Co se týká výšky opěrky tak jsem při vybírání golfky chodila po obchodě s krejčovským metrem a přeměřovala. Musím říci, že většina golfek má vždy +-1cm stějně vysokou opěrku.
9. srp 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek