Skladný a kvalitní "golfáč", poraďte

eolie
27. led 2016

Dobry vecer,
hledam nejaky kvalitni a hlavne skladny golfac, takovy, aby mel polohu uplnou v leze. Doporucen mi byl Nuna Pepp luxx, ale rada si necham poradit od zkusenejsich.:o)
Dekuji.
E.

elekthra
27. led 2016

Vyzkoušela jsem kde co : valco, Britax a nakonec máme Taky nunu ☺ jednoznačně nejlehčí a nejskladnější 😉

eolie
autor
27. led 2016

@elekthra Muzu mit dotaz,od jakeho veku ho pouzivate? 🙂 Jde mi o to,ze v dubnu odjizdime na pul roku pryc,tak aby byl skladny a hlavne vhodny od 6 mesicu ditka.🙂 A to u Nuny lux pisou,ze je,a hlavne ze ma polohu na uplny leh,i to na nohy.

elekthra
28. led 2016

@eolie my ho používáme cca od 8mi měsíců. ano, dá se do kompletního lehu, včetně zvednutí nožiček. Syn má teď 90cm a pořád mu je dobře - což je super 🙂 myslím, že každá aktuální nuna jde do lehu, ale ne každá má nožičky do lehu... ale myslím, že to až tak nevadí, pokud tam nebude třeba celý den. Hodně to taky záleží, do jakého terénu kočárek chcete. my jsem s nunou třeba i vyšlápli Plešné jezero, nešetřili jsme ji. ale je pravda, že teď v zimě v hlubokém sněhu měly kolečka problém. takže zvážit terén 🙂 ale jinak si ji nemůžu vynachválit 🙂

lucyp13
30. led 2016

To záleží no... ja mám ted doma Peg perego si a uvidime jaky bude ale ještě se mi hodně libi baby jogger city mini zip,je naprosto bezkonkurencne skladny a jde skoro do lehu,nozicky zvednute,podle me super

ema_s
30. bře 2016
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Jo Nuna Pepp je dobrej, má ho několik kámošek a pozdává se mi, já měla u první Maclaren, teď mám od Camu, jsem spokojená s obouma, Maclaren je ale lehčí 🙂