Tip na dárky na Vánoce pro 18měsíční dítě

sinysov
20. srp 2018

ahoj maminky, už víte co budete kupovat svým dětem na Vánoce? Moje dcera má 18 měsíců, co pro takové děti v tomhle veku jste kupovali? Dcerku vše zajímá max 10 minut, a pak to leží v koutě 😀 Díky za typy...

leilinka1234
20. srp 2018

Dceru děsně berou clemmy měkké kostky ala lego. Pak hudební nástroje, velké dřevěné korálky a loni dostala k vánocům kočárek a panenku (byla v podobném věku). Radost největší. 🙂

zuzangel
20. srp 2018

@sinysov ahoj, my planujem lego duplo vlak. Jako pokud to tak mate tak bych asi dala neco mensiho a penize do pokladnicky, ty se budou vzdy hodit. Jeste bych male rada koupila dreveny kocarek, ale je to palka, tskze to az na narozky 😎
https://www.rajhracky.cz/lego-duplo-10507-m-j-p...
https://www.arki.cz/dreveny-kocarek-pro-panenky...

zmrzlinka
20. srp 2018

Leporela od Svojtky, lego duplo, clemmy měkké kostky, panenku-miminko

vecerinka
20. srp 2018

knizku, omalovánky maluj vodou

leneee
20. srp 2018

@sinysov syn bude mit o vanocich take 18m, planuji duplo (vlacek, nebo auticka), knizku se zvuky-slova nebo zviratka, knizky od Svojtky (minipedie), vkladacku tvaru a drevene ministories od Janod. Pokud nemate,tak i nejake vozitko/odrazedlo.

simona_33
20. srp 2018

co trebabiby nebo sane?

simona_33
20. srp 2018

jinak nas taky vsemel deset minut. ale ted je mu pres dva a treba stolecek co dostal k prvnim narozkam ho zajima pis ted... to prijde neboj🤣

sinysov
autor
20. srp 2018

Díky holky za typy ☺ asi zkusime to lego,a stoleček 😃 panenku kočárek, vkladačky,odráželo, knižky, tohle všechno už má co jste psali ale moooc vám děkuji za nápady. Jestli Vás ještě něco napadne budu ráda, když tady ještě něco přidáte 😚

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
oveckaluky
20. srp 2018

Cca 18 mesíců bude našim dvojkám příští Vánoce, a máme v plánu pro holčičku kočárek s panenkou a pro kluka tatrovku 😉

jipe
20. srp 2018

syn dostal uklízecí sadu (zmenšená vileda), ponk, duplo, knížky (zvukové), učící věž, odrážedlo,...

cascabel
20. srp 2018

K prvni narozeninam prcka jsem ted kupovala stan s tunelem v Ikee a jeste do nej plastovy micky. Okamzite vlez do tunelu a kdyz to na nej prijde, tak zbesile prolejza sem a tam, tak si myslim, ze by to mohlo vydrzet i do pozdejsiho veku 🙂
https://m.ikea.com/cz/cs/catalog/products/art/1...

radecka1
20. srp 2018

Minipedie od Svojtky, knížku o prasátku Peppa (původně jsem chtěla leporelo, ale asi vezmu už normální knížku), panenku (zatím se mi líbí Baby Born First Love - nemáte někdo, nebo jaká se líbí vám?) nebo interaktivního pejska (jedno nebo druhé), květinkovou čelenku do vlasů, plánuji udělat polštářek ve tvaru písmene, Albi kouzelné čtení (od babičky). Určitě bych doporučila Duplo, my ho máme plno po starších sourozencích a vyhraje si s ním už teď hodně.

sinysov
autor
20. srp 2018

@cascabel ahoj děkuji za typ, ale krtečkovi stan dostala k narozeninám od taťky, a ten taky bohužel leží v obýváku, a nezajímá ji, ani nevleze do něj. Spíš bych řekla že se ho bojí 😃 Tak si myslím že další stan, s tunelem by neklapl 😀

eemilka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz