Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vhodné hračky pro batolata. Poraďte

kickina
1. únor 2011

Ahoj maminky snažím se najít nějaké vhodné hračky pro moji 10 měsíční holčičku,můžete mi poradit?mám pocit,že jí nic nebaví. ☹

gabrlinka
1. únor 2011

@kickina ahojky, asi moc neporadím,mám dva kluky a taky když už je nebaví hračky, tak musíme vymýšlet a měnit činnosti.... my třeba malého houpeme doma v houpačce, nebo lítá v chodítku, ale to prý není dobré, podle dr. ale malej je spokojenej a běhá jak blázen 😀
a co vaření? že bys ji třeba zkusila dát vařečku s kastrůlkem a různé nádobí(zas takové, aby si neublížila,že?) nebo takové ty knížečky umělé,co můžou i cumlat? někdy se tomík dívá i na pohádky, ale máme upc kabelovku, tak na ten program pro nejmenší (duck.tv)ale jen chvilku, tak 10-15min. dýl nevydrží.... ať už je to jaro,že? teploučko, pěkně na písek, houpačky 😉

aleachim
1. únor 2011

v tomhle věku Lucku nejvíc bavilo zkoumání bytu - prohledávala všechny šuplata, lezla do knihovny, ........ vše nebezpečné, vzácné, křehké se stěhovalo o několik pater výš😀. Hračky jako takové ji moc nezajímaly, max. chvilku a pak zase něco jiného.

kickina
autor
2. únor 2011

tak to je přesně náš problém 3 minuty maximálně a pak čau 😀 a když chce něco z bytu tak když toho dosáhne tak jí to baví jen pár sekund 😒 mno opravdu už at je hezky a můžem ven 🙂 asik už teda začnu vybírat houpačky a pískoviště .-) 😎

nanule
2. únor 2011

Nase mala u zadne hracky taky moc dlouho nevydrzi, ale co ji opravdu bavi, tak to je prohlizeni fotek. Taky celkem prohlizeni knizek, staveni kostek... Vetsinou ji u toho musim asistovat, ale porad lepsi nez aby mi knourala do ucha 🙂

mamkamarketa
2. únor 2011

jakou hracku neporadim,ale zkuste rozdelit vsechny hracky do 2 ''varek'' a kazdy tyden je menit. to je potom radosti,kdyz nektere hracky po tydnu zase objevi 🙂 verim,ze je budou zase bavit. alespon na chvilku 😅

Sem začni psát odpověď...

Odešli