Voda na trampolíně (na krycí plachtě)

lajochova84
28. dub 2019

Mohl byste mi někdo, prosím, vysvětlit k čemu slouží krycí plachta na trampolíně, když má uprostřed díry pro odtok vody, takže stejně při každém dešti je poměrně velký kus středu mokrý?

hezz17
28. dub 2019

Představ si že tam díry nemá, začne opravdu hodně lit A váha vody ti to stejně všechno dovnitř. Je to spíš na větší nepořádek jako listi vetvickY atd

ahyt
28. dub 2019

my tu plachtu mame spis kvuli bordelu😊 kterej by napadal na trampoliniu jsme blizko lesa a pri vetru na trampolinu napadne spousta vetvicek listi std.Sundamr plachtu a je cisto Pokud je trosku mokra kostetem misto rozmetem a do par sekund je sucha.Na zimu celou uklizime.

alcar
28. dub 2019

My mame plachtu bez der.

lajochova84
autor
28. dub 2019

@alcar a jak dostáváte pryč napršenou vodu? Nemáme to úplně vodorovné, takže na jedny straně je louže, i když máme díry. Jedine to koště.

lajochova84
autor
28. dub 2019

@ahyt jo, taky mě napadlo, že to bude proti novinkám od ptáků. Ale všude píšou, že je to i proti dešti.

alcar
28. dub 2019

@lajochova84 vubec nijak, v zime jsme tam meli i led. Kaluz tam proste je, ale trampolinu to neprohne.

lajochova84
autor
28. dub 2019

@alcar to chápu, ale včera napršelo a když chci dneska skákat, tak nemůžu.

hezz17
28. dub 2019

@lajochova84 smeták a hadr doma nemáte??

j.a.n.i
28. dub 2019

@lajochova84 Tak neni nic jednoduššího nez pod plachtu dat mic...

lajochova84
autor
28. dub 2019

@hezz17 však jsem psala, že jedině to koště. A jinak ne, nemame. Mam jen mop a na ven rejžák.

alcar
28. dub 2019

@lajochova84 kup plachtu bez der a mas to vyresene. 😉

lajochova84
autor
28. dub 2019

@j.a.n.i super nápad. Steklo by to přes okraj. Můžu vyzkoušet. Sice zrovna nemáme balón, všechny zlikvidoval pes, ale aspoň by tam byl uklizeny. Snad to tu plachtu nezvedne tolik, aby to zateklo pod. Ale tak díky za dobrej tip.

j.a.n.i
28. dub 2019

@lajochova84 To už je pak jen o zkoušení správné velikosti balonu 😉