Je možné, že nepoznám pomalý odtok plodové vody?

diankaary
3. pro 2014

Možná hloupá otázka,ale mám strach, že nepoznám pomalý odtok plodové vody, je to možné ? je tu někdo kdo zažil postupný, pomalý odtok vody ? od včerejška mám vlhké kalhotky, je možné, že to je jen výtok ikdyž je čirý? 😖 díky za odpověďi

mysonek
3. pro 2014

Ahoj, mě voda odtékala po troškách, taky jsem si nebyla jistá a váhala zda jet do porodnice. Nakonec jsme jeli, udělali test na plodovou vodu a byla to. Bolesti jsem neměla vůbec, voda začala odtékat kolem 18h, do porodnice jsme přijeli před půlnocí, bolesti začaly ve 2 v noci a v 7 ráno byla malá na světě. Raději jeď do porodnice. Vem si porodnickou vložku (z gelový se nedá udělat test) a vyraž. Maximálně tě pošlou domů 🙂

terinda
3. pro 2014

Jestli si nejsi jistá, tak jed´ pro jistotu...
Já to rupnutí i cítila a teklo mi to pomalu, ale nepřetržitě 😉

hanina_d
3. pro 2014

Mé kamarádce odtekla voda a vůbec o tom nevěděla, shodou okolností šla na kontrolu k doktoru, který jí řekl, že voda je pryč a kdy se to stalo....ona na něj koukala jak z jara.
Takže pokud nemáš jistotu, raděj jeď, neáš co ztratit.

hojda
3. pro 2014

Já měla taky výtok, taky jsem myslela, že je to voda, tak jsem jeli do porodnice, jela bych, i pokud je to výtok, tak je to špatné a je potřeba ho léčit, kvůli horším porodním poraněním.

ellar
3. pro 2014

Mně taky odtékala pomalu, ale nepřetržitě. Nejdřív jsem taky nevěděla, o co jde a nepřipouštěla si to (bylo to o měsíc dřív) 🙂 Volala jsem do porodnice, co to jako je a oni, že mám dojet. Do porodnice jsme to měli hodinu, než jsem se pobalila byly to dvě hodiny a zatím se mi rozjely kontrakce.
Na tvém místě bych asi zajela do porodnice. Pokud to nic nebude, půjdeš domů, pokud jo, tak si tě tam asi zrovna nechají. Nepodceňovala bych toto 🙂
Pak dej vědět, jak jsi dopadla 🙂

suzix
3. pro 2014

Já dostala od své Dr. Temešváryho roztok abych byla v klidu neb jsem měla hrůzu, že se mi to přihodí... a vyplatilo se pomalu mi odtékala... takže buď do porodnice nebo mívají v lékárně...

kamussa
3. pro 2014

Ja bych raději zasílá k doktorce at vam udělá ten test na odtok pl.vody. Mě odtikala u obou synu. U druhého syna to bylo o 4tydny dřiv a porod mi vyvolavali.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru